Przewodnik Polska

Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny.

Regiony

Wycieczki w Tatry

Tatry są niezwykle magicznym miejscem, dla wielu mającym charakter wręcz alpejski. Góry te są z pewnością atrakcyjne ze względu na zróżnicowany krajobraz. Można przemierzać trasy podgórskimi dolinami, podziwiać z daleka lasy reglowe, a tuż obok wejść do jaskini krasowej. Nie da się ukryć, że uwielbiając piesze wędrówki po wzniesieniach, koniecznie trzeba odwiedzić ten region. Jeśli interesują Cię górskie wycieczki i szukasz świetnego miejsca na swój urlop, zachęcamy Cię serdecznie do skorzystania z naszej szerokiej oferty. Proponujemy pobyt w kilku ośrodkach wypoczynkowych oraz hotelach zlokalizowanych w regionie tatrzańskim. Sprawdź, dlaczego warto tam pojechać.

Sudety

Sudety to góry absolutnie wyjątkowe, w ich skład wchodzi najstarsze pasmo górskie Europy – Góry Sowie oraz jedyne na kontynencie góry płytowe – Góry Stołowe.

Pomorze Zachodnie

Zachodnia część polskiego wybrzeża Bałtyku obejmująca wsypy Wolin, Uznam, Karsibór oraz Woliński Park Narodowy słynie z rozwiniętej infrastruktury turystycznej, licznych tras rowerowych, malowniczej przyrody i cudownych piaszczystych plaż.

Podkarpacie

Malownicze Podkarpacie, pełne skarbów przyrody, to region geograficzny będący przedpolem Karpat, współdzielony przez Polskę z Austrią, Czechami, Ukrainą i Rumunią.

Beskid Żywiecki

Beskid Żywiecki to drugie, po Tatrach, pod względem wysokości polskie pasmo gór, pełne różnych szlaków, atrakcji turystycznych i unikatowej przyrody.

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki to pasmo górskie w Karpatach Zachodnich, należące do Beskidów Zachodnich. W granicach Polski rozciąga się na powierzchni ok. 670 km², pomiędzy Dunajem na zachodzie, a dolinami Kamienicy Mochnaczki, Muszynki i Przełączą Tylicką na wschodzie. Radziejowa to najwyższy szczyt. Region bardzo atrakcyjny pod względem turystycznym, głównie ze względu na przepiękne krajobrazy oraz liczne uzdrowiska. Region znany z bardzo bogatego dziedzictwa kulturowego.

Oferty

Zapisz się do newslettera

Katalog online

Zobacz najpiękniejsze destynacje, najlepsze hotele i całą ofertę Rego-Bis.

Bezpieczne płatności
Imoje
Visa Mastercard
Bon turystyczny
Firma wiarygodna finansowo