Co to jest MICE?

MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Events) to termin odnoszący się do wyspecjalizowanych usług turystycznych, które są oferowane Klientowi biznesowemu.

MICE obejmuje wydarzenia takie jak:

  • szkolenia i konferencje
  • eventy promujące marki, produkty, usługi
  • wyjazdy motywacyjne i integracyjne
  • podróże służbowe.

Powierzanie organizacji takich wydarzeń wyspecjalizowanym organizatorom stało się standardem biznesowym. Firmy chcąc uniknąć wysiłku, ryzyka, zaangażowania znacznych zasobów personalnych, sprzętowych i finansowych zlecają planowanie, organizowanie ważnych dla nich wydarzeń. Celem jest nie tylko wygoda, ale także uzyskanie większej kontroli nad przebiegiem i jakością wydarzenia. Turystyka biznesowa pozwala osiągać efekty marketingowe, PR-owe, sprzedażowe, związane z Employee Experience (EX).

Meetings - Szkolenia i spotkania biznesowe

Dzięki dostępowi do sprawdzonej bazy hoteli konferencyjnych możemy zaoferować adekwatne do potrzeb biznesowych obiekty, wyposażone w niezbędną infrastrukturę. Spełniające najważniejsze wymagania pod względem:

  • dostępnej powierzchni
  • nagłośniania i oświetlenia
  • multimediów i akustyki
  • możliwości aranżacji przestrzeni.

Nasz zespół przygotowuje spersonalizowane oferty, dopasowane do indywidualnych potrzeb i budżetu każdego naszego Klienta.

Incentives - Wyjazdy integracyjne

Koloryt Bałkanów, atmosfera, dostępna infrastruktura, baza hotelowa sprawiają, że wyjazdy integracyjne organizowane w tej części Europy mają swój niezaprzeczalny walor. Budzą emocje, wspomnienia i pozwalają zespołom, organizacjom przeżyć wspólną przygodę życia! 

Scenariusz wyjazdu integracyjnego, jego przebieg, atrakcje są dopasowywane do potrzeb i celów, jakie Państwa organizacja chce osiągnąć. Zaangażowanie i pasja, z jaką przygotowujemy wyjazdy sprawia, że współpraca z nami jest łatwa, miła i bezproblemowa.

Conferences - Konferencje

Zajmujemy się kompleksową i profesjonalną organizacją konferencji, zarówno w kraju, jak i w krajach za granicą. Posiadając 30-letnie doświadczenia w organizowaniu wyjazdów indywidualnych i grupowych, z klientami B2C oraz B2B jesteśmy w stanie zapewnić pożądaną jakość i pewność.

Przygotowując konferencje, szkolenia, sympozja, kongresy, szczyty dbamy o każdy element wydarzenia. Między innymi o preferowany przebieg, odpowiednią infrastrukturę. Zajmiemy się także logistyką, mediami oraz tysiącem pomniejszych, ale nie mniej ważnych, elementów.

Events - Wydarzenia

Bez względu na to, jaki charakter ma mieć Wasz event naszym celem będzie uczynienie go wydarzeniem wspominanym jako wydarzenie udane, przebiegające zgodnie z planem, realizującym cele. Oprócz doskonałej organizacji, sprawnej synchronizacji wielu elementów dodamy od siebie bałkański koloryt, który wszelkim eventom firmowym, biznesowym dodaje oryginalności oraz sporej dawki dobrych emocji.

30-letnie doświadczenie

Nasz doświadczony zespół będzie nieocenionym wsparciem dla firmy z każdej branży. Staramy się z powodzeniem wykorzystywać naszą wiedzę i doświadczenie w branży turystycznej, aby dostarczać kompleksowe rozwiązania MICE dla klientów biznesowych.

Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji i komfortu naszym partnerom biznesowym. Profesjonalne przygotowanie wyjazdów firmowych stanowi nasz wyróżnik. Bez względu na budżet i preferencje, realizujemy projekty elastycznie dostosowując się do indywidualnych potrzeb klientów.

Elastyczność

Każdy nasz projekt jest traktowany indywidualnie, starannie dopasowywany do konkretnych celów. Rozumiemy, że każda grupa jest inna, dlatego każda realizacja wyjazdu wymaga osobnego podejścia.

Dzięki temu możemy zapewnić, że nasze rozwiązania będą doskonale dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, gwarantując niezapomniane doświadczenia i osiągnięcie zamierzonych celów motywacyjnych.

Zaufanie

Zaufanie to fundament bez którego żadna współpraca biznesowa nie będzie przebiegać w sposób płynny. Jesteśmy obecni na rynku usług turystycznych od 30 lat. Przez ten czas z naszych ofert skorzystało 1.4 miliona klientów indywidualnych oraz kilkaset firm i organizacji. Dzięki starannie przygotowanym wyjazdom skutecznie motywujemy zespoły i dostarczamy im niezapomnianych momentów do nauki, integracji, poznania się, rozwoju.

Pewność

Skala wydarzenia nie ma znaczenia. Dla nas najważniejsze jest sprostanie wymogom i oczekiwaniom. Jesteśmy partnerem biznesowym, który zaangażowanie, solidność, przewidywalność, uczciwość traktuje jako najważniejsze drogowskazy i miary jakości. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie spełniać różnorodne oczekiwania naszych Klientów.

Każde nasze działanie jest skrupulatnie planowane i realizowane z pełnym zaangażowaniem, aby było wyjątkowe i przyniosło oczekiwane rezultaty. Na marginesie dodajmy, że malownicze, nadal bardzo nieodkryte Bałkany, bardzo wyjątkowości sprzyjają!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Poniżej znajdziecie formularz kontaktowy oraz formularz zamówienia rozmowy telefonicznej! Czekamy na wiadomości od Was!

Zapisz się do newslettera

Chcesz dowiedzieć się o aktualnych promocjach? Zapisz się do newslettera.