Blog podróżniczy

01.03.2024

Wakacje w Macedonii Północnej z wylotem z Radomia

Macedonia Północna to kraj słynący z bogatej i niebanalnej historii, wyjątkowej kultury i niesamowitych krajobrazów. Odkryjmy razem, dlaczego to właśnie ten kierunek może stać się idealnym celem podróży dla polskich turystów.

27.02.2024

Wakacje w Czarnogórze z wylotem z Radomia

Wakacje w Czarnogórze z Lotniska Warszawa-Radom to okazja, by spędzić urlop w sercu Bałkanów, w kraju, który słynie z przepięknych krajobrazów, krystalicznie czystego Adriatyku oraz bogatej historii i kultury.

Idealna destynacja

01.02.2024

Bułgaria i jej największe atrakcje

Bułgaria to niegdyś modny kierunek wakacyjnych wojaży, szczególnie w czasach PRL-u, jednak nie bez powodu powraca do łask turystów, ponieważ dziś ma znacznie więcej do zaoferowania. Na udane wczasy w Bułgarii składają się nie tylko takie atrakcje, jak urokliwe plaże nad Morzem Czarnym, przyjazny klimat, piękne góry, wyśmienita kuchnia czy ciekawe zabytki.

20.06.2023

Wakacje Czarnogóra – atrakcje Herceg Novi

Jakie atrakcje skrywa Herceg Novi położony w malowniczej zatoce Kotorskiej przypominającej fiordy norweskie? Czy jest to idealne miejsce na wczasy w Czarnogórze w 2023 roku?

09.05.2023

Lastovo - malutka, odizolowana wyspa pełna przyrody? (Chorwacja)

Wyspa Lastovo położona na południowym wybrzeżu Chorwacji mimo niewielkich rozmiarów jest niezwykle interesującym miejscem zwłaszcza przyrodniczo i widokowo. Co warto zobaczyć na adriatyckiej wyspie?

Pokaż więcej z tej kategorii

Poznać lepiej

26.02.2024

TOP 10 najbardziej romantycznych miejsc w Polsce

Marząc o romantycznej podróży tylko we dwoje, wcale nie trzeba planować dalekiego wyjazdu, ponieważ w Polsce jest mnóstwo nastrojowych miejsc dla zakochanych.

17.02.2024

Obalamy legendy i mity podróżnicze

Podróże niewątpliwie kształcą, dostarczają mnóstwa emocji i niezapomnianych wrażeń oraz są okazją do aktywnego wypoczynku.

15.02.2024

Wakacje w Albanii z wylotem z Radomia

Albania, urokliwy kraj na południowo-wschodnim krańcu Europy, stale zyskuje na popularności wśród podróżnych poszukujących nieodkrytych klejnotów. Znana z bogatej historii, urozmaiconej kultury i przepięknej przyrody, Albania staje się coraz bardziej atrakcyjnym celem podróży.

08.02.2024

Rego-Bis - kilka faktów

Poznaj nas! Poznaj biuro podróży Rego. Przeczytaj kim jesteśmy, jaką marką jest Rego. Dowiedz się więcej o naszych atutach, wyróżnikach i wartościach.

Pokaż więcej z tej kategorii

Strefa inspiracji

06.02.2024

Co warto zobaczyć w Albanii – największe atrakcje turystyczne

Z roku na rok, Albania coraz bardziej zyskuje na popularności wśród miłośników nadmorskiego wypoczynku oraz fanów aktywnej rekreacji w otoczeniu pięknej natury i zniewalających zmysły krajobrazów.

05.10.2023

Fuerteventura - wyspa z najpiękniejszymi plażami w Hiszpanii

Plaże Fuerteventury należą do najpiękniejszych w archipelagu wysp Kanaryjskich. Którą część wybrzeża wyspy zapewnia idealne miejsce na plażowanie?

07.09.2023

Pyszności z Madery? Kulinarna podróż po wyspie

Słońce, słony powiew oceanu, aromatyczny zapach kawy i czekający apetyczny deser. Czy to nie jest przepis na wyjątkowe wakacyjne all inclusive? Jakie słodkości warto spróbować na Maderze (Portugalia)?

Pokaż więcej z tej kategorii

Zrozumieć podróże

03.02.2024

Wakacje na Cyprze z wylotem z Radomia

Cypr, będąc wyspą położoną na skrzyżowaniu Europy, Azji i Afryki, zaprasza podróżnych na niezapomnianą przygodę pełną słońca, morza i bogatej kultury. Dla mieszkańców Radomia, ale także miast położonych w odległości kilkudziesięciu, kilkuset kilometrów, odkrycie tego urokliwego miejsca stało się jeszcze bardziej dostępne dzięki ofertom wakacyjnym z wylotem z lokalnego lotniska.

17.11.2023

Walizka czy plecak? Porównanie zalet i wad obu opcji bagażowych

Nawet najlepsza podróż wymaga odpowiedniego bagażu. Walizka czy plecak? Oto dla wielu podróżników wieczny dylemat. Która opcja jest lepsza? Na każdą z nich znajdziemy swoich zwolenników i przeciwników. Postaramy się przeanalizować zalety i wady obu opcji, aby ułatwić Ci wybór.

02.11.2023

Porady dla solo podróżników: Jak bezpiecznie i efektywnie podróżować samemu?

Podróże solo stały się w ostatnich latach coraz popularniejsze, szczególnie wśród ludzi poszukujących nowych przygód i doświadczeń. Choć podróżowanie samemu może wydawać się nieco przerażające, to jednak może być jednocześnie bardzo ekscytującym i niesamowitym doświadczeniem.

24.10.2023

Eko-podróże: Jak podróżować odpowiedzialnie i dbać o środowisko?

Podróże są jednym z najpiękniejszych sposobów na spędzenie wolnego czasu i zdobywanie nowych doświadczeń. Jednakże, zwiększająca się liczba turystów oraz związana z nimi eksploatacja środowiska naturalnego stanowią poważne zagrożenie dla naszej planety. Dlatego też, coraz ważniejsze staje się podróżowanie w sposób właściwy i odpowiedzialny dla środowiska.

Pokaż więcej z tej kategorii