O nas

Od 30 lat organizujemy wakacyjne wyjazdy zagraniczne. Dzięki zdobytemu przez ten czas doświadczeniu możemy świadczyć usługi najwyższej jakości. Pozwoliło nam to zostać liderem w liczbie klientów wysyłanych do krajów bałkańskich z Polski.

Nie boimy się wyzwań, przetarliśmy wiele nowych szlaków turystycznych. Jako jedni z pierwszych jeździliśmy autokarami do Turcji.

Pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy loty czarterowe do Tirany i Mostaru oraz wczasy nad Jeziorem Ochrydzkim w Macedonii

To pasja do podróżowania pozwala nam tworzyć nowe programy, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród naszych stałych, jak i nowych klientów.

Dbamy o to, żeby każdy klient wrócił z wakacji, z każdej wycieczki zadowolony. A w kolejnym roku wrócił do naszego biura podróży po nową, równie atrakcyjną ofertę. Jesteśmy firmą z tradycjami, dla której najważniejsze jest zadowolenie Klientów. Nasz zespół tworzą pasjonaci podróżowania, profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem. 

Stale wprowadzamy do swojej oferty kolejne kierunki, aktualnie realizujemy wyloty z 10 lotnisk. Oferujemy wypoczynek w 16 destynacjach m.in. w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Macedonii Północnej i Turcji.