Rego-Bis
Infolinia: +32 776 05 00
czynne: Pn-Pt 8:00 - 17:00 Sb 10:00 – 14:00

Na wakacje rusz autokarem

Czy w dobie samolotów i powszechnych samochodów wakacyjne wyjazdy autokarowe mają jeszcze sens? Jak najbardziej! Jeśli dawno nie wybrałeś się na wczasy autokarem, 2022 rok jest doskonałym momentem, by nadrobić zaległości.

Wciąż na topie

Wydawać by się mogło, że współczesny turysta na zagraniczne wakacje rusza samolotem, bądź własnym samochodem. Wyjazd na wczasy autokarem jawi się zatem jako relikt przeszłości, bo i same pojazdy najlepsze czasy mają przecież za sobą. Nic podobnego! Ta forma podróżowania nadal ma liczne grono zwolenników. Czy to wakacje objazdowe, czy sprawny kurs do miejsca docelowego – w każdym z tych przypadków najlepiej sprawdza się autokar. W kwestii wygody zapewnianej pasażerom na głowę bije zresztą i samochód osobowy i (zwykle znacznie droższy) samolot. Nic dziwnego, że turyści wciąż z lubością zajmują komfortowe miejsca i dają się wieźć ku przygodzie.

W drogę!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wczasy autokarem są jednym z elementów naszej oferty. Z naszym biurem udasz się do sprawdzonych, renomowanych hoteli w Czarnogórze, Chorwacji, Macedonii Północnej, Bułgarii, czy Albanii. Wyjazd na wakacje autokarem na południe Europy to opcja dobra dla każdego. Nasi Goście niezależnie od wieku, upodobań i oczekiwań wracają do domu pełni wspaniałych wrażeń oraz, co najważniejsze, z naładowanymi akumulatorami. Pamiętaj, by do długiej jazdy odpowiednio się przygotować. Ubierz się w wygodne, luźne ubrania, a niezbędne rzeczy włóż do niewielkiego bagażu i weź ze sobą. Twoje walizki trafią do luku, w którym pozostaną aż do końca rejsu. Nasze pojazdy są wygodne i dobrze ogrzewane, ale dla maksymalnej wygody możesz zabrać również niewielką poduszkę i koc. Jazda w egzotyczne miejsca musi zająć trochę czasu. Dbając o dobry sen zapewniasz sobie dobre samopoczucie już na miejscu.

Dlaczego warto ruszyć z Rego-Bis?

Zorganizowane przez nas wczasy są doskonałą okazją do tego, by odpocząć oraz spędzić miło czas z rodziną lub przyjaciółmi. Ruszając w podróż z nami masz pewność, że nic nie będzie zaprzątało Twojej głowy. Organizacja, załatwianie formalności, mierzenie się z ewentualnymi bolączkami – wszystko to bierzemy na siebie. Ty jesteś tu po to, by robić to na co zasłużyłeś, czyli po prostu odpoczywać. Wakacyjne wyjazdy zagraniczne organizujemy od początku lat 90. Systematycznie podnosimy standard, regularnie wprowadzając kolejne nowe kierunki. Czy wiesz, że to waśnie my, jako jedni z pierwszych, organizowaliśmy autokarowe wyjazdy z Polski do Turcji? Dla Twojej wygody nasze autokary wyjeżdżają z 20 polskich miast, m.in. z Warszawy, Katowic, Bielska-Białej, Wrocławia czy Czechowic. Każdy autobus wyposażony jest m.in. w barek oraz WC. Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi, doświadczonymi kierowcami, którzy do swojej pracy podchodzą profesjonalnie. Ruszając na wakacje autokarem wybierasz bezpieczeństwo i komfort. Jadąc z nami na zorganizowane wczasy decydujesz się na spokój, który z największą przyjemnością Ci zapewnimy.

Pokaż cenę za
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapisz się do newslettera

Bezpieczne płatności
Imoje
Visa Mastercard
Bon turystyczny
Firma wiarygodna finansowo