Rego-Bis
Infolinia: +32 776 05 00
czynne: Pn-Pt 8:00 - 14:00 Sb 10:00 - 14:00

Komunikat COVID- 19

20.03.2020

Ze względu na dbałość o zdrowie Państwa oraz naszych pracowników od dnia 20.03.2020 do 13.04.2020 pracujemy zdalnie, poza siedzibą biura. Kontakt z nami możliwy jest drogą mailową pod adresem rezerwacja@rego-bis.pl
Przepraszamy za utrudnienia i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie zapytania otrzymały odpowiedzi najszybciej jak to możliwe.

 

19.03.2020

 

Szanowni Agenci,

uprzejmie przypominamy, że wszystkie imprezy Rego- bis do 30.04.2020 zostały ZAWIESZONE- prosimy o prawidłowe informowanie Klientów. Ze wszystkimi Klientami/ Agentami, których dotyczy powyższy komunikat, będziemy się kontaktować mailowo oraz telefonicznie. W pierwszej kolejności kontaktujemy się z Klientami/ Agentami według najwcześniejszej daty wyjazdu/ wylotu. Sprawy dotyczące zmian rezerwacji
z późniejszą datą realizacji będą rozpatrywane w dalszej kolejności- oczekujemy na uregulowania formalno-prawne w tym zakresie.

Na ten moment żaden z Klientów Rego- bis nie przebywa za granicą.

Wszelkie komunikaty publikowane w imieniu Rego- bis winny być potwierdzone przez biuro- prosimy o przesyłanie ich pod adres marcelina@rego-bis.pl i publikowanie dopiero po zatwierdzeniu.

Przypominamy również, że większość zespołu działa zdalnie, dlatego prosimy o kontakt głównie mailowy. Linia telefoniczna Biura Obsługi Klienta czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy dużo zdrowia,
Zespół Rego- bis

 

 

18.03.2020

Komunikat dotyczący zawieszenia imprez turystycznych

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszeniem przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego oraz całkowitego wstrzymania międzynarodowego ruchu lotniczego i granicznego informujemy, iż Rego-bis Sp.z o.o. S.K. zawiesiło ze skutkiem natychmiastowym wszystkie wyjazdy turystyczne do dnia 30.04.2020. Będziemy się kontaktować z każdym Klientem/Agentem proponując zmianę terminu, kierunku lub anulację.

Na wszelkiego typu zapytania, o anulacje imprez kolejnych i koszty anulacji, tymczasowo nie będziemy odpowiadać w oczekiwaniu na wprowadzenie rozwiązań formalno – prawnych w tym zakresie ( specustawa dotyczącą turystyki).

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.


Zespół Rego-bis

 

 

 

Bądź na bieżąco z najnowszymi kierunkami podróży!

Zapisz się do newslettera

Katalog online

Zobacz najpiękniejsze destynacje, najlepsze hotele i całą ofertę Rego-Bis.

Bezpieczne płatności
Dotpay
Visa Mastercard