Chorwacja - informacje o COVID-19

Zasady podróżowania i warunki wjazdowe

Od 1 lipca 2021 r. wszyscy podróżujący do Chorwacji zobowiązani są do przedstawienia Unijnego Certyfikatu COVID potwierdzającego szczepienie, negatywny wynik testu lub ozdrowienie. W przypadku, gdy podróżujący nie posiadają Unijnego Certyfikatu COVID, wjazd na teren Republiki Chorwacji możliwy będzie dla:

Dzieci do ukończenia 12 roku życia podróżujące pod opieką rodziców/opiekunów, którzy posiadają Unijny Certyfikat COVID lub spełniają wyżej wymienione warunki wjazdu do Chorwacji, zwolnione są z obowiązku testu.
Osoby, które  nie będą spełniały jednego z wyżej wymienionych warunków, przy wjeździe na terytorium Republiki Chorwacji zostaną automatycznie skierowane Policję Graniczną na kwarantannę, która może zostać skrócona po otrzymaniu negatywnego wyniku testu PCR/antygenowego, wykonanego już na terenie Chorwacji. Osoby, które nie wykonają testu lub nie otrzymają negatywnego wyniku testu muszą odbyć 10-dniową kwarantannę.

Zasady sanitarne w Chorwacji:


FORMULARZE:

Chorwacja - formularz wjazdowy: https://entercroatia.mup.hr/

Karta lokalizacji pasażera - - wymagana jest zarówno przy wylocie jak i powrocie do Polski. Uzupełnienie elektronicznej Karty Lokalizacji Podróżnego na stronie: https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home

SPRAWDŹ OFERTĘ - CHORWACJA


 

Zapisz się do newslettera

Katalog online

Zobacz najpiękniejsze destynacje, najlepsze hotele i całą ofertę Rego-Bis.

Bezpieczne płatności
Imoje
Visa Mastercard
Bon turystyczny
Firma wiarygodna finansowo