Zaplanuj wymarzone wakacje dla swoich dzieci!

Rego-Bis, 28.12.2020

Wakacje dla dzieci!

Gdy za oknem zima, a każde wyjście z domu wiąże się z założeniem czapki, rękawiczek i owinięciem się grubym szalem, wszyscy zaczynają marzyć o słońcu i pięknej plaży. Zwłaszcza młodzież, dla której piękna, letnia pogoda oznacza długi i przyjemny wypoczynek od szkolnych zajęć. Coraz powszechniejsze stają się wyjazdy na obozy. Na rynku jest wiele ofert, wypoczynek młodzieży organizowany jest coraz staranniej, młodzi oczekują wielu atrakcji i udogodnień. Dlaczego warto wybrać właśnie obozy Trendy Camp?

Obozy Trendy Camp, mimo że ich nazwa zmieniała się na przestrzeni lat, organizowane są przez firmę z prawie trzydziestoletnią tradycją. Domeną organizatorów są Bałkany, stąd w ofercie co roku znajduje się magiczna Bułgaria, jednak i Hiszpania nie jest im obca! Obozy Trendy Camp zawsze pełne są rozmaitych animacji, zawierają w cenie dodatkowe wyjazdy po okolicy, sprzyjają poznawaniu ciekawych zakątków oraz najlepszej zabawie. Obozy w Słonecznym Brzegu zostały zorganizowane także podczas sezonu wakacyjnego 2020, w czasie pandemii, gdy wiązało się to z dostosowaniem zasad wypoczynku do dodatkowych wymogów sanitarnych. Wypoczynek młodzieży był wówczas w pełni bezpieczny, młodzi globtroterzy właściwie nie odczuli wielu różnic, bawili się świetnie i dziś wspominają cudowne wakacje. Wszystko to dzięki bardzo poważnemu podejściu do zorganizowania tego typu wypoczynku, jak i dzięki najlepiej wykfalifikowanej i doświadczonej kadrze. Osoby pracujące przy Trendy Campach to ludzie z ogromną pasją do podróżowania i pracy z młodzieżą. Opiekunowie to najczęściej wykwalifikowani nauczyciele, ratownicy posiadający uprawnienia WOPR  i animatorzy mający zwariowane charaktery i świetnie przeszkoleni przez trenerów, dzięki czemu młodzież podczas wypoczynku czuje się bezpiecznie, ale także swobodnie!

Podczas wakacji 2021 będzie można skorzystać z dwóch trendy propozycji wypoczynku: Hiszpańskiej Siesty w pięknym hiszpańskim Lloret de Mar oraz Bułgarskiego Plażingu w Słonecznym Brzegu. Pierwsza z propozycji to siedmiodniowa zabawa w słynnym hiszpańskim kurorcie, połączona z wycieczkami do Tossa de Mar i Barcelony. Samo Lloret de Mar słynie z szerokich, piaszczystych plaż z malowniczymi zatoczkami. Na obrzeżach miasta znajduje się dodatkowo największy w tej części hiszpańskiego wybrzeża park wodny Waterworld! Podczas pobytu animacjom i zabawom nie będzie końca, a plażowanie odbywać się będzie pod opieką wykwalifikowanego ratownika. Hiszpańska Siesta będzie okazją do odbycia różnych rozgrywek sportowych z rówieśnikami, udziału w specjalnie zorganizowanych dyskotekach, konkursach i quizach, w tym konkursie talentów, a nawet w zabawnych wyborach Miss i Mistera. Dodatkowo piesze wycieczki po okolicy. A wszystko to w towarzystwie najlepszej kadry. Dla obozowiczów dostępne będą: boisko do siatkówki, siłownia, sala gier i duży basen. Wszyscy marzący o wypoczynku w malowniczej Hiszpanii, zwiedzeniu Barcelony wraz z Sagradą Familią, stadionem FC Barcelona oraz słynnej ulicy La Rambla, powinni już teraz pokazać rodzicom program tego obozu.

Drugą możliwością może być Bułgarski Plażing w Słonecznym Brzegu. Plażing na plaży oznaczonej certyfikatem Błękitnej Flagi! Podczas tego wypoczynku, uczestnicy wraz z opiekunami wybiorą się na szaleństwo w aquaparku, pojadą na wycieczkę do magicznego Nessebyru, skrywającego w sobie wiele interesujących historii sięgających pradawnych czasów oraz wezmą udział w pieszych wycieczkach po Słonecznym Brzegu oraz do Sv. Vlasu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji i animacji, zajęcia taneczne, joga, aerobic, turnieje piłki plażowej i piłki nożnej, dyskoteki, wybory Miss i Mistera, a nawet malowanie ciała, czyli zajęcia z Body Painting. Liczne quizy i konkursy dopełnione będą kąpielami w morzu i basenie pod opieką ratownika. Gwarancją udanej zabawy jest już sam Słoneczny Brzeg, czyli miejsce licznych rozrywek, od lat przyciągające młodzież z całej Europy. Polscy młodzi podróżnicy kochają to miejsce ze względu na podobną naszej słowiańską mentalność i język, które w wielu sprawach umożliwia porozumienie się po polsku.

Kto ma ochotę na Trendy Camp? Na wyjazd, podczas którego gorące słońce tworzy idealny klimat do długiego i leniwego plażowania, a liczne zabytki zachęcają do poznania historii i kultury odwiedzanych miejsc.