A może dla odmiany wycieczka objazdowa?

Rego-Bis, 20.03.2020

Na przełomie ostatnich lat turystyka bardzo się zmieniła. Jesteśmy coraz bardziej świadomi, wymagający, ciekawi świata, często także chcemy być bardziej niezależni i samodzielni. Ze względu na spokój psychiczny, opiekę polskojęzycznego pilota czy rezydenta oraz ubezpieczenie podróżne, odradza się raczej samodzielne podróże na Bałkany czy do Turcji. Rego Bis wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom – dla osób, które nie chcą już tylko leżeć beztrosko na plaży, ale także zobaczyć najważniejsze zabytki kraju i zasmakować lokalnej kuchni, przygotowana jest oferta wycieczek objazdowych, a dla osób niezależnych, istnieje także oferta wyjazdu na wczasy z dojazdem własnym.

Wycieczka objazdowa to idealna opcja dla tych, którzy podczas wczasów chcą odpocząć od planowania i samodzielnej organizacji a jednocześnie mają ochotę poznać dokładnie koloryt odwiedzanych miejsc. Wycieczki objazdowe oraz tzw. opcje „zwiedzanie i wypoczynek” dają możliwość plażowania i relaksu, ale także zwiedzenia wszystkich wartych uwagi w danym regionie miejsc w towarzystwie licencjonowanego przewodnika oraz wykwalifikowanego pilota. Wyjazd tego typu jest możliwością poznania odwiedzanego regionu oraz zapoznania się z wieloma ciekawostkami, bez konieczności wczytywania się w liczne przewodniki. Biuro podróży Rego Bis ma w swojej ofercie wycieczki objazdowe po krajach bałkańskich, Turcji oraz Hiszpanii, a także krótsze okazyjne wyjazdy typu express. 
Zastanawiając się nad wypoczynkiem innym od tradycyjnych wczasów, warto zapoznać się także z ofertą dojazdu własnego. Dojazd własny, najczęściej swoim samochodem, daje podróżnym dużą swobodę przemieszczania się i możliwość zwiedzania dowolnie wybranych przez nich miejsc, bez konieczności dostosowywania się do odgórnie narzuconych planów podróży.

Sindbad, Rego-Bis, Bałkany, Góry, Wycieczka objazdowa,

Obie oferty są świetną alternatywą dla osób spragnionych poznawania nowych miejsc i kultur. Ze względu na szybkie tempo życia, w dzisiejszych czasach czasami brakuje nam chwili na idealne zaplanowanie urlopu, dlatego warto zastanowić się nad świetnie i kompleksowo zorganizowanymi wycieczkami objazdowymi. 
Jakie są argumenty przemawiającym za wybraniem się na wycieczkę objazdową?

  1. Jeśli do tej pory nie próbowaliście, to warto spędzić wakacje w inny sposób i przekonać się do nieco aktywniejszego sposobu spędzania urlopu!
  2. Wycieczki objazdowe zorganizowane przez biura podróży zapewniają poznanie kwintesencji odwiedzanego miejsca – należy wybrać wymarzony kierunek, a później bez żadnych formalności i dodatkowych kłopotliwych rezerwacji, wsłuchując się w opowieści polskojęzycznego przewodnika, poznać najważniejsze miejsca wraz z ich historią.
  3. Wycieczki objazdowe mają niezwykle bogaty program – podczas tygodnia podróży możemy dowiedzieć się o zwiedzanym kraju więcej niż o ojczyźnie, odwiedzając przy okazji wszystkie ważne miejsca.
  4. Podczas wycieczki podróżni mają cały czas kontakt z pilotem wycieczki, a po zwiedzanych miejscach zostaną oprowadzeni przez lokalnych przewodników znających idealnie odwiedzane miasta. W razie jakichkolwiek problemów można liczyć na pomoc pilota a i przewodnik doradzi, kiedy rozterką będzie wybór najlepszej lokalnej restauracji.
  5. Wycieczki objazdowe to przygoda, w której udział biorą ciekawe świata, otwarte osoby. Podczas takiego wyjazdu można więc zawrzeć nowe interesujące znajomości z ludźmi mającymi podobne zainteresowania i podejście do życia. 
  6. Oferta wycieczek objazdowych jest coraz szersza – każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

Dubrownik, Bałkany,

Jeśli ktoś jeszcze się waha, to po prostu musi tego doświadczyć i zobaczyć, że warto. W kolejnych latach trudno będzie wrócić do leniwego plażowania – wyjazdy objazdowe to gwarancja niezapomnianych, cudownych i odkrywczych wakacji!