Blog podróżniczy

Wakacje dla dużej rodziny. Jak się do nich zabrać?

Rodzinne wakacje w modelu 2+2, 2+3 lub 2+4 to okazja do niezapomnianej przygody i świetnej zabawy. To również spore wyzwanie logistyczne. Gdzie pojechać, aby cała rodzina była zadowolona i usatysfakcj...

Albania wczasy all inclusive - atrakcje okolicy Wlory

Okolice albańskiej Wlory zachwycają naturalnym pięknem. Dziewiczy półwysep Karaburun, ekscytująca podróż przez przełęcz Llogara i tajemnicza wyspa Sazan. Co warto odkryć latem 2023?

Przyrodnicze atrakcje Krety – co warto zobaczyć na wyspie?

Jakie są najciekawsze przyrodnicze atrakcje Krety? Dlaczego miłośnicy natury powinni się wybrać na wczasy na największą grecką wyspę? Wakacje all-inclusive i przyroda – idealne połączenie na 2023 rok?

Kiedy i jak planować wymarzone wakacje 2023?

Często podejmujemy decyzje o wakacyjnym wypoczynku w ostatniej chwili. Jednak aby przed wakacjami cieszyć się już tylko myślą o błogim wypoczynku, o kilku sprawach warto pomyśleć już teraz. Pozwoli to...

Podgorica - interesująca stolica Czarnogóry

Jakie atrakcje skrywa stolica Czarnogóry? Co ciekawego można zobaczyć w największym mieście Czarnogóry? Jakie są najważniejsze zabytki miasta?
08.03.2023 | Poznać lepiej

Casablanca, nie tylko filmowa? Co warto zwiedzić?

Żadne miasto nie zostało bardziej spopularyzowane przez tytuł jednego filmu niż Casablanca. Co warto zobaczyć w marokańskim mieście?
06.03.2023 | Strefa inspiracji

Najpiękniejsze plaże Chorwacji – Dalmacja?

Jakie są najpiękniejsze plaże Chorwacji? Gdzie się wybrać nad Adriatyk? Wakacje 2023 lepiej spędzić na plaży kamienistej czy piaszczystej? Które miejsca do plażowania w Dalmacji są najlepsze?

Z wody na talerz? Owoce morza i ryby Czarnogóry

Czarnogóra położona nad przepięknym i urozmaiconym wybrzeżem Adriatyku. Poprzecinana górskimi rzekami oraz posiadająca interesujące jeziora. Czarnogóra słynnie z szerokiego wyboru dań rybnych i owocó...

Czarnomorska Warna – idealna na wakacje all inclusive?

Co warto zobaczyć w Warnie? Czy wakacyjna stolica Bułgarii to nie tylko plażowanie? Największy port Bułgarii to idealne miejsce na wakacje all inclusive?