Słoneczne wakacje, spokojne rezerwacje!

I ETAP: Czas trwania promocji: 18.01.2022 - 28.02.2022

Oferta promocyjna SŁONECZNE WAKACJE, SPOKOJNE REZERWACJE! to zbiór korzyści, dzięki którym jeszcze szybciej zarezerwujesz swoje wymarzone wakacje! Jakie korzyści niesie ze sobą I etap promocji?

​​​

1. Tylko 15% zaliczki od osoby, dopłata reszty do 30 dni przed wyjazdem/wylotem!

Warunkiem udziału w promocji jest wpłata zaliczki w wysokości 15% wartości rezerwacji od osoby (do 48h po założeniu rezerwacji). Dopłata pozostałej kwoty musi nastąpić do 30 dni przed planowanym rozpoczęciem Imprezy Turystycznej. W przypadku nałożenia się terminu dopłaty z trwaniem procesu zmiany rezerwacji uczestnik ma obowiązek dopłacić do istniejącej rezerwacji zgodnie z OWU.

2. GWARANCJA BEZPROBLEMOWEJ ZMIANY w promocyjnej cenie 29 zł/os.!:

GWARANCJA BEZPROBLEMOWEJ ZMIANY w promocyjnej cenie 29 zł/os. GWARANCJA obejmuje jednokrotną zmianę w rezerwacji, tj. destynacji bądź hotelu, do 21 dni przed planowanym wyjazdem/wylotem oraz jednokrotną zmianę uczestnika do 21 dni przed planowanym wyjazdem/wylotem. Przy wyborze innej oferty będzie obowiązywała jej cena z dnia zakładania rezerwacji (wyjazdy autokarowe oraz czarterowe).

3. GWARANCJA SŁONECZNEGO SPOKOJU (rezygnacja do 25 dni przed wyjazdem/wylotem) w promocyjnej cenie 49 zł/os.!

GWARANCJA SŁONECZNEGO SPOKOJU w promocyjnej cenie 49 zł/os. Jest to dodatkowa usługa, która pozwala klientowi na bezkosztową anulację rezerwacji do 25 dni przed wyjazdem/wylotem bez podania przyczyny. Zwrot wpłaty dokonywany jest do 14 dni od daty zgłoszenia anulacji. Chęć skorzystania z usługi można zgłosić do 7 dni od daty potwierdzenia rezerwacji.

4. Rabat dla dziecka nawet do 60% na wybranych destynacjach!

Rabat dla dziecka na wybranych destynacjach nawet do 60% (Albania: Hotel Onufri; Bułaria: Hotel Diamond, Hotel Marina Sands, Hotel Sun City; Macedonia Północna: Hotel Bellevue, Hotel Drim; Czarnogóra: Villa Ama) zależny jest od danego hotelu, daty i miejsca wyjazdu/wylotu oraz wieku dziecka.

5. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji jedyne 30 zł/os.!

Uczestnik ma prawo ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej z przyczyn nagłych, określonych polisą UBEZPIECZYCIELA. Koszt ubezpieczenia w okresie promocyjnym wynosi 30 zł/os. Odszkodowanie wypłacane jest przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe zgodnie z jego warunkami ubezpieczenia. Koszty rezygnacji mogą zostać naliczone do 72h od potwierdzenia rezerwacji.

6. Ochrona ubezpieczeniowa od wyjścia do powrotu do domu!

Uczestnik imprezy ubezpieczony jest przez Organizatora w UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Wszyscy klienci objęci są ochroną ubezpieczeniową KL na kwotę do 30.000 EUR poza granicą, NNW do 3.000 EUR na wypadek śmierci, ubezpieczenie bagażu podróżnego do 200 EUR. Ubezpieczenie zawiera ryzyko następstw chorób przewlekłych i nowotworowych. Ochrona ubezpieczeniowa w zakresie ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków rozpoczyna się od chwili opuszczenia przez Ubezpieczonego miejsca zamieszkania na terenie RP lub kraju rezydencji w celu wyjazdu za granicę, a kończy się z chwilą powrotu Ubezpieczonego do miejsca zamieszkania na terenie RP lub kraju rezydencji, nie dłużej jednak niż w przeciągu 24 godzin od momentu wyjścia z miejsca zamieszkania i powrotu do miejsca zamieszkania. Dodatkowo ochrona ubezpieczeniowa przy powrocie do RP lub kraju rezydencji zostaje wydłużona w przypadku awarii, opóźnienia środka transportu do 24h. Warunki ubezpieczenia dostępne są w biurze organizatora i na stronie www.rego-bis.pl.

7. Promocja łączy się tylko z Rabatem dla Stałych Klientów 2%.

Dodatkowy rabat 2% dla Stałych Klientów, którzy co najmniej 1 raz korzystali z oferty Rego-Bis. Warunkiem przyznania rabatu jest przedstawienie numeru rezerwacji bądź kopii umowy Imprezy, której klient był uczestnikiem i zgłoszenie tego faktu natychmiastowo po założeniu rezerwacji (maksymalnie do 7 dni od potwierdzenia rezerwacji). Promocja łączy się tylko z rabatem dla Stałych Klientów.

Zapisz się do newslettera

Katalog online

Zobacz najpiękniejsze destynacje, najlepsze hotele i całą ofertę Rego-Bis.

Bezpieczne płatności
Imoje
Visa Mastercard
Bon turystyczny
Firma wiarygodna finansowo