Punta Cana

Punta Cana

Punta Cana to najpiękniejszy i najczęściej odwiedzany region Dominikany. Nazwa Punta Cana wywodzi się od znajdującego się tu przylądka, który jest najbardziej na wschód wysuniętym fragmentem wyspy Haiti. Myśląc o wakacjach na Dominikanie pierwsze skojarzenie, które przychodzi nam do głowy to długie plaże z drobnym, białym piaskiem i kołyszącymi się na wietrze palmami.

Tak właśnie wygląda wybrzeże w regionie Punta Cana, które dzięki wspaniałym walorom wypoczynkowym stało się jednym z najbardziej atrakcyjnych ośrodków wypoczynkowych na Karaibach.

Do najpiękniejszych plaż regionu zalicza się Bavaro Beach, uznawane przez niektórych za jedną z 10 najpiękniejszych plaż świata, gdzie tuż nad morzem wyrosły liczne komfortowe hotele oferujące wakacje All Inclusive. Tutejsze obiekty położone są w większości bezpośrednio przy plaży, dają dostęp do ciepłego morza i zapewniają serwis plażowy.

Jeśli dodamy do tego wysoki poziom obsługi, bogatą infrastrukturę, obiekty sportowe, smaczną i urozmaiconą kuchnię oraz liczne atrakcje dla rodzin z dziećmi, a to wszystko w cenie pobytu w ramach All Inclusive, to mamy gwarancję udanych wakacji na Dominikanie.

wycieczka Organizator wycieczek fakultatywnych

Organizator wycieczek fakultatywnych

wycieczka Aventura Dominicana All Inclusive + Macao

Aventura Dominicana All Inclusive + Macao

wycieczka Góra Czarownic + Plaża Limon

Góra Czarownic + Plaża Limon

wycieczka Samana MEGA PROGRAM

Samana MEGA PROGRAM

wycieczka Santo Domingo SUPER VIP

Santo Domingo SUPER VIP

wycieczka Saona All Inclusive Extra

Saona All Inclusive Extra

wycieczka Saona dla odkrywców

Saona dla odkrywców

Nie znaleziono ofert. Proszę zmienić kryteria wyszukiwania.