Rego-Bis - kilka faktów

Filip, 08.02.2024

Z czym kojarzy nas liczne grono stałych Klientów? Jesteśmy touroperatorem, biurem podróży, które dzięki bogatej ofercie i wysokim standardom obsługi, zyskało uznanie i zaufanie klientów. Od 30 lat Rego-Bis organizuje wyjazdy dopasowane do potrzeb klientów, dbałości o detale oraz konkurencyjnych cen.Specjalizujemy się w organizacji wakacji na Bałkanach. Choć oczywiście nie tylko. 


Stale rozwijamy nowe produkty - przy okazji polecamy bardzo ciekawe oferty City Break. Otwieramy się także na nowe potrzeby, zmiany na rynku. Rozwijamy ofertę tak zwanego dynamicznego pakietowania, w naszej ofercie oznaczonego symbolem (PKT). 


Dynamiczne Pakietowanie to bardzo modna i atrakcyjna opcja. Oferty PKT pozwolą Wam zarezerwować wczasy, wycieczkę (hotel, przelot, usługi dodatkowe) w sposób o wiele bardziej elastyczny, dogodny czasowo, jednocześnie równie wygodny.

Nasi Klienci, czyli kto z nami spędza wakacje?

Przez trzy dekady działalności Rego-Bis zbudowało mocną pozycję na rodzimym i zagranicznym rynku turystycznym, czego najlepszym potwierdzeniem jest ilość Klientów, którzy skorzystali z naszych ofert. 


Dotychczas aż 1.5 miliona Klientów spędziło wczasy w niebanalnych i pięknych miejscach. Jakie to miejsca? Trzon naszej oferty stanowią wycieczki, wczasy w Turcji, Albanii, Czarnogórze, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, MacedoniiNasi Klienci wylatują z nami na wakacje między innymi z lotniska w Katowicach, Rzeszowie, Radomiu, Warszawie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Gdańsku. Współpracujemy z wiodącymi liniami lotniczymi. hotelami. W naszej ofercie znajdziecie ponad 700 hoteli, w tym ponad 100, które są wyłącznie dostępne w Rego.
Ciesząc się, że jesteś z nami zapraszamy do sprawdzenie naszych propozycji na wakacje!

Udostępnij

Filip

Słońce, plaże, pyszne jedzenie, podróżnicze porady, pomysły, dobre rozwiązania. Takich treści na pewno wiele znajdziecie w moich artykułach.