Soczyste Lato 2022

Oferta promocyjna SOCZYSTE LATO 2022 to zbiór korzyści, dzięki którym jeszcze szybciej zarezerwujesz swoje wymarzone wakacje!


Pamiętajcie - SOCZYSTE LATO 2022 to oferta dla najszybszych!

 

II ETAP PROMOCJI - czas trwania: 05.11.2021 - 05.12.2021

Jakie korzyści niesie ze sobą II etap promocji SOCZYSTE LATO 2022?

​​​

1. Dwukrotna bezkosztowa zmiana w rezerwacji aż do 21 dni przed wyjazdem/wylotem!

Bezkosztowa zmiana w rezerwacji - daje możliwość dwukrotnej zmiany rezerwacji tj. destynacji bądź hotelu bez ponoszenia dodatkowej opłaty manipulacyjnej do 21 dni przed planowanym wyjazdem/wylotem. Przy wyborze innej oferty będzie obowiązywała jej cena z dnia zakładania rezerwacji (wyjazdy autokarowe oraz czarterowe).

 

 

2. Dwukrotna bezkosztowa zmiana uczestnika aż do 7 dni przed wyjazdem/wylotem!

Bezkosztowa zmiana uczestnika - daje możliwość dwukrotnej zmiany uczestnika aż do 7 dni przed planowanym wyjazdem/wylotem. Przy wyborze innej oferty będzie obowiązywała jej cena z dnia zakładania rezerwacji (wyjazdy autokarowe oraz czarterowe).

 

 

3. Tylko 200 zł zaliczki od osoby, dopłata do 29% do 31.01.2022, reszta na 30 dni przed wyjazdem/wylotem!

Warunkiem udziału w promocji jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł od osoby (do 48h po założeniu rezerwacji). Dopłata do 29% wartości rezerwacji musi nastąpić nie później niż do 31.01.2022, a końcowa wpłata do 100% wartości do 30 dni przed planowanym rozpoczęciem Imprezy Turystycznej.

 

 

4. Gwarancja Słonecznego Spokoju (rezygnacja do 28 dni przed wyjazdem/wylotem) w promocyjnej cenie 29 zł/os.!

Gwarancja Słonecznego Spokoju w promocyjnej cenie 29 zł/os. Jest to dodatkowa usługa, która - pozwala klientowi na bezkosztową anulację rezerwacji do 28 dni przed wyjazdem/wylotem bez podania przyczyny. Zwrot wpłaty dokonywany jest do 14 dni od daty zgłoszenia anulacji. Chęć skorzystania z usługi można zgłosić do 7 dni od daty potwierdzenia rezerwacji.

 

 

5. Promocja łączy się tylko z Rabatem dla Stałych Klientów 2%

Dodatkowy rabat 2% dla Stałych Klientów, którzy co najmniej 1 raz korzystali z oferty Rego-Bis. Warunkiem przyznania rabatu jest przedstawienie numeru rezerwacji bądź kopii umowy Imprezy, której klient był uczestnikiem i zgłoszenie tego faktu natychmiastowo po założeniu rezerwacji (maksymalnie do 7 dni od potwierdzenia rezerwacji). Rabat łączy się tylko z rabatem dla Stałych Klientów.

 

 

6. Rabat dla dziecka nawet do 500 zł na wybranych destynacjach!

Rabat dla dziecka na wybranych destynacjach (Albania: Hotel Henry Resort&Spa; Bułgaria: Hotel Palma; Macedonia: Hotel Drim) nawet do 500 zł zależny jest od danego hotelu, daty i miejsca wyjazdu/wylotu oraz wieku dziecka.

 

 

7. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji jedyne 20 zł/os.!

Uczestnik ma prawo ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej z przyczyn nagłych, określonych polisą UBEZPIECZYCIELA. Koszt ubezpieczenia w okresie promocyjnym wynosi 20 zł/os. Odszkodowanie wypłacane jest przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe zgodnie z jego warunkami ubezpieczenia. Koszty rezygnacji mogą zostać naliczone do 72h od potwierdzenia rezerwacji.

 

 

8. Ochrona ubezpieczeniowa od wyjścia do powrotu do domu!

Uczestnik imprezy ubezpieczony jest przez Organizatora w UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Wszyscy klienci objęci są ochroną ubezpieczeniową KL na kwotę do 30.000 EUR poza granicą, NNW do 3.000 EUR na wypadek śmierci, ubezpieczenie bagażu podróżnego do 200 EUR. Ubezpieczenie zawiera ryzyko następstw chorób przewlekłych i nowotworowych. Ochrona ubezpieczeniowa w zakresie ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków rozpoczyna się od chwili opuszczenia przez Ubezpieczonego miejsca zamieszkania na terenie RP lub kraju rezydencji w celu wyjazdu za granicę, a kończy się z chwilą powrotu Ubezpieczonego do miejsca zamieszkania na terenie RP lub kraju rezydencji, nie dłużej jednak niż w przeciągu 24 godzin od momentu wyjścia z miejsca zamieszkania i powrotu do miejsca zamieszkania. Dodatkowo ochrona ubezpieczeniowa przy powrocie do RP lub kraju rezydencji zostaje wydłużona w przypadku awarii, opóźnienia środka transportu do 24h. Warunki ubezpieczenia dostępne są w biurze organizatora i na stronie www.rego-bis.pl.

 

 

 

9. Wybrane hotele z rabatem nawet do 300 zł!

Rabat nawet do 300 zł na osobę przy rezerwacji w wybranych hotelach (Albania: Hotel Max Royal G; Bułgaria: Hotel Burgas Beach; Macedonia: Hotel Aqualina; Turcja: Asteria Bodrum Resort) zależny jest od danego hotelu oraz daty i miejsca wyjazdu/wylotu

 

 

Zapisz się do newslettera

Katalog online

Zobacz najpiękniejsze destynacje, najlepsze hotele i całą ofertę Rego-Bis.

Bezpieczne płatności
Imoje
Visa Mastercard
Bon turystyczny
Firma wiarygodna finansowo