Razem raźniej! - promocja dla mini grup

III ETAP: Czas trwania promocji: 06.05.2022 - 03.06.2022

RAZEM RAŹNIEJ! - zbierz znajomych i złap 50 zł rabatu na swoje wakacje! Jakie korzyści niesie ze sobą III etap promocji?

Przy rezerwacji min. 5 pokoi (min. 2-osobowych) na tę samą imprezę w ciągu 7 dni, każda rezerwacja otrzymuje do 50 zł zniżki!

 1. Aby uzyskać zniżkę należy założyć i potwierdzić minimum 5 rezerwacji (min. 2-osobowych) w ciągu 7 dni od dokonania pierwszej rezerwacji. Przy potwierdzeniu każdej z 5 rezerwacji należy się powołać na numer pierwszej z nich. Każda rezerwacja musi podać mailowo na adres rezerwacja@rego-bis.pl numer pierwszej rezerwacji należących do grupy, wówczas zostanie naliczona zniżka w wysokości 25 zł za osobę pełnopłatną (max 50 zł/ rezerwacja). Na każdej rezerwacji muszą być minimum 2 osoby pełnopłatne - chyba, że grupkę tworzy 5 rezerwacji singli - wówczas dopuszczalna jest zniżka 25 zł/ rezerwację, w przypadku konfiguracji mieszanej również dopuszcza się zniżkę 25 zł/ os. Promocją nie są objęte dzieci oraz osoby objęte innymi zniżkami (np. trzecia osoba dorosła w pokoju).
   
 2. Wszystkie rezerwacje muszą obejmować ten sam rodzaj transportu, hotel, wyżywienie oraz termin.
   
 3. Promocja obejmuje wybrane oferty z terminem realizacji od 04.06.2022 - 31.10.2022 na kierunkach, którymi dysponuje Biuro Rego Bis (wyłącznie zagraniczne wyjazdy autokarowe oraz czarterowe, promocja nie obowiązuje przy imprezach w Polsce, pakietowaniu i imprezach typu ‘express’ oraz ofertach z dojazdem własnym).
   
 4. Przy anulacji jednej z rezerwacji objętej promocją naliczony Rabat będzie anulowany, a cena zgłoszenia przeliczona do pierwotnej ceny.
   
 5. Przy każdej rezerwacji możliwa jest jednorazowa bezkosztową zmiana uczestnika do 30 dni przed wyjazdem lub zmiana jednej z rezerwacji zaliczanej do grupy. (Rezerwacja zmieniana lub rezygnująca rozliczana jest zgodnie z warunkami OWU- rabat zostaje utrzymany jeśli w obrębie grupy wciąż znajduje się 5 rezerwacji).
   
 6. Warunkiem udziału w promocji jest wpłata zaliczki dla każdej rezerwacji w wysokości 29% wartości imprezy (do 48h po założeniu rezerwacji). Dopłata do 100% wartości imprezy do 30 dni przed planowanym rozpoczęciem Imprezy Turystycznej.
   
 7. Promocja NIE łączy się z Rabatem dla Stałych Klientów 2%.
   
 8. Promocja NIE łączy się z innymi promocjami/zniżkami/cenami specjalnymi oraz promocyjnymi.
   
 9. Promocja NIE łączy się z Rabatem Reklamowym.
   
 10. Gwarancja Niezmienności Ceny za jedyne 139 zł/os. - rezerwacja nie zostanie objęta żadnymi dodatkowymi podwyżkami cen związanymi ze wzrostem cen paliwa lotniczego, czy też wzrostem kursu walut do dnia wyjazdu.
   
 11. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji tylko 60 zł/os. - uczestnik ma prawo ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej z przyczyn nagłych, określonych polisą UBEZPIECZYCIELA. Odszkodowanie wypłacane jest przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe zgodnie z jego warunkami ubezpieczenia.
   
 12. Uczestnik imprezy ubezpieczony jest przez Organizatora w UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Wszyscy klienci objęci są ochroną ubezpieczeniową KL na kwotę do 30.000 EUR poza granicą, NNW do 3.000 EUR na wypadek śmierci, ubezpieczenie bagażu podróżnego do 200 EUR. Ubezpieczenie zawiera ryzyko następstw chorób przewlekłych i nowotworowych. Ochrona ubezpieczeniowa w zakresie ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków rozpoczyna się od chwili opuszczenia przez Ubezpieczonego miejsca zamieszkania na terenie RP lub kraju rezydencji w celu wyjazdu za granicę, a kończy się z chwilą powrotu Ubezpieczonego do miejsca zamieszkania na terenie RP lub kraju rezydencji, nie dłużej jednak niż w przeciągu 24 godzin od momentu wyjścia z miejsca zamieszkania i powrotu do miejsca zamieszkania. Dodatkowo ochrona ubezpieczeniowa przy powrocie do RP lub kraju rezydencji zostaje wydłużona w przypadku awarii, opóźnienia środka transportu do 24h. Warunki ubezpieczenia dostępne są w biurze organizatora i na stronie www.rego-bis.pl.
   
 13. Każda impreza ma ograniczoną ilość miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie promocji.

Rabaty cenowe mogą się różnić dla poszczególnych kierunków lub hoteli i są wliczone w ostateczną cenę imprezy.
Informacja o aktualnych cenach w biurach podróży i na www.rego-bis.pl