Rego-Bis
Infolinia: +32 776 05 00
czynne: Pn-Pt 8:00 - 17:00 Sb 10:00 – 14:00

Wiemy, że niełatwo znaleźć odpowiednie miejsce, kiedy podróżuje się z kilkorgiem dzieci. Z myślą o ułatwieniu zainteresowanym wyszukania najlepszego obiektu touroperator Rego-Bis przygotował mnóstwo ciekawych opcji wypoczynkowych dla dużych rodzin. To dobrze wyposażone ośrodki zlokalizowane w atrakcyjnych regionach. Zachęcamy do zapoznania się z listą propozycji.

Wymarzone wakacje 2 dorosłych 4 dzieci

Duża rodzina potrzebuje nie tylko noclegu w dobrych warunkach. Aby każdy jej członek świetnie się bawił, a przede wszystkim czuł komfortowo, należy umiejętnie wybrać hotel. Ośrodek wypoczynkowy idealny na rodzinne wakacje to obiekt z dostosowaną ofertą. Powinien mieć np. plac zabaw na zewnątrz lub salę na terenie budynku. Dużą atrakcją dla najmłodszych może być tzw. małpi gaj, wodny plac zabaw oraz basen o optymalnej głębokości. Powodzeniem wśród rodzin z dziećmi cieszą się również hotele z boiskami zewnętrznymi, miejscem do gry w tenisa, koszykówkę, siatkówkę (nie tylko plażową), stołem do ping-ponga, kręgielnią etc.

Hotele z prywatną plażą w sezonie często organizują gry oraz zabawy na plaży. Stawiają dmuchane zamki, a także na inne sposoby uprzyjemniają gościom czas. Wiele z nich dysponuje zespołem animatorów, którzy dbają o samopoczucie wypoczywających. Zachęcają do udziału w zajęciach sportowych oraz konkursach czy turniejach. 

Fantastyczne wakacje 2+4

Istotny atut obiektów oferujących wakacje dla rodzin stanowią specjalne udogodnienia. Pokoje w takich miejscach są funkcjonalne oraz przestronne. Projektuje się je z myślą o zapewnieniu tej grupie gości komfortu. Urlopowicze mają możliwość dostawienia łóżeczka, prócz tego w łazienkach mogą znaleźć wanienki oraz inne akcesoria. W kuchni (lub aneksie kuchennym) czekają podgrzewacze oraz chłodziarki do butelek. Z kolei w hotelowej restauracji najmłodsi goście mają do dyspozycji krzesełka oraz specjalne menu.

Chętni mogą wyszukać obiekt, w którym duża rodzina spędzi udane wakacje. W zależności od preferencji może skupić się na rozrywkach dostępnych w samym budynku czy najbliższym otoczeniu albo organizowanych np. na plaży bądź w kurorcie. Jedni wybiorą ośrodek zlokalizowany w obleganym kurorcie, aby móc korzystać z jego atrakcji, inni natomiast będą woleli wypocząć w oddaleniu od zgiełku. Mamy liczne oferty wakacyjne dla rodzin z dziećmi. Możemy zaproponować alternatywy dla każdej grupy wczasowiczów.

Atrakcyjne wycieczki rodzinne za granicę

Rodzice czwórki dzieci mogą zdecydować się na wypoczynek w jednym z popularnych polskich kurortów. Coraz chętniej jednak spędzają wczasy rodzinne za granicą. Zachęcamy ich do wyjazdów do państw takich jak Bułgaria, Chorwacja, Turcja czy Czarnogóra. To kraje z wieloma zabytkami, pięknymi pejzażami oraz znakomitą kuchnią. Dzieci będą zachwycone pobytem w kurortach umiejscowionych w bliskim sąsiedztwie morza, w hotelach z basenami oraz mnóstwem rozrywek dla ludzi w każdym wieku. Najmłodsi nie zaznają chwili nudy, z kolei dorośli będą mogli odpocząć, mając cały czas oko na potomstwo. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z pomocy animatorów albo opiekunów i zrelaksować się we dwoje. Coraz więcej obiektów poszerza zakres usług o tego typu świadczenia.

Pokaż cenę za
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapisz się do newslettera

Katalog online

Zobacz najpiękniejsze destynacje, najlepsze hotele i całą ofertę Rego-Bis.

Bezpieczne płatności
Imoje
Visa Mastercard
Bon turystyczny
Firma wiarygodna finansowo