Specjalista ds. Produktu

Obowiązki:

  • Weryfikacja bieżącej oferty i założonych rezerwacji
  • Kompleksowa obsługa kompleksowego produktu.
  • Wprowadzanie i obsługa oferty w systemach rezerwacyjnych
  • Analiza i aktualizacja cen sprzedaży, rozliczenia hotelowe, przygotowywanie kalkulacji cen
  • Przygotowywanie ofert wyjazdów grupowych
  • Współpraca z kontrahentami zagranicznymi
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z wyjazdami
  • Wsparcie w organizacji wyjazdów autokarowych i samolotowych
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
  • Współpraca z liniami lotniczymi LOT, Wizzair, Emirates, Lufthansa, Qatar, Turkish etc.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziana branża turystyczna
  • Znajomość obsługi systemów rezerwacyjnych MerlinX i BlueVendo będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość języka serbsko-chorwackiego będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista i nienaganna postawa
  • Zaangażowanie w pracę, bardzo dobra organizacja pracy własnej i konsekwencja w realizacji zadań
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania samodzielnych decyzji.

W ramach współpracy oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Pracę w miłej atmosferze w grupie doświadczonych pracowników
  • Pracę w siedzibie firmy
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, dofinansowanie do wyjazdów zagranicznych w ramach oferty biura, szkolenia podnoszące kwalifikacje, wyjazdy szkoleniowe na destynację.

Jak rekrutujemy? Poznaj etapy rekrutacji:

  • Etap I - Chcesz współpracować z nami? Przyślij do nas swoje CV
  • Etap II - Analizujemy otrzymane aplikacje. Wybrane osoby zaprosimy do etapu III
  • Etap III - To jest czas dla Ciebie. Przekonaj nas, że jesteś najlepszy podczas rozmowy w siedzibie firmy w Katowicach!