Wczasy Obzor - Wakacje i wycieczki

Obzor

Obzor – nazywany niegdyś Heliopolis, czyli miasto słońca znajduje się na wybrzeżu Morza Czarnego, u zbocza gór Stara Płanina, w pobliżu miejscowości Nesebyr i Słoneczny Brzeg. Nazwa Obzor obowiązuje od roku 1935, w czasach rzymskich miasto zwane było Templum Jovis i po dziś dzień w małym miejskim parku można podziwiać pozostałości po rzeźbach i kolumny ze Świątyni Jowisza.

Miejscowość jest nie tylko bogata w historię oraz zabytki, lecz także jest to miejsce przystosowane do potrzeb licznie przybywających podczas sezonu letniego turystów. Kurort turystyczny jakim jest Obzor posiada wiele możliwości, aby aktywnie spędzać w nim wakacje, m.in. dobre warunki do uprawiania sportów wodnych takich jak surfing, żeglarstwo czy narty wodne.

Odnajdą się tutaj również miłośnicy nurkowania, gry w tenisa czy jazdy konnej. W mieście szukać można rozrywki pod postacią licznych kawiarni, restauracji, klubów i dyskotek, w których życie tętni w rytm muzyki, zapewniając przyjezdnym i miejscowym zabawę do białego rana. W wielu lakolach gastronomicznych skosztować można zarówno potraw kuchni bułgarskiej, ale także międzynarodowej.

Z pewnością należy skosztować owoców morza, które w tym regionie zawsze są świeże i smaczne. W Obzorze nie zabraknie również punktów do zakupu pamiątek, których zakup pozwala na zachowanie najpiękniejszych wspomnień z wakacji.

wycieczka Balczik i Kaliakra

Balczik i Kaliakra

wycieczka Stambuł 1 dzień

Stambuł 1 dzień

wycieczka Warna i Delfinarium

Warna i Delfinarium

wycieczka Sozopol i rejs po rzece Ropotamo

Sozopol i rejs po rzece Ropotamo

wycieczka Jeep Safari

Jeep Safari

wycieczka Wieczór Bułgarski- biesiada

Wieczór Bułgarski- biesiada

Bułgaria / Obzor / Obzor

Hotel Sunrise Blue Magic Resort

23.09.2024 - 27.09.2024 (4 dni)

All inclusive, Katowice , samolot

zobacz na mapie

SERWIS PLAŻOWY W CENIE WIFI GRATIS ALL INCLUSIVE UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH PRZY PLAŻY Z BASENEM SIŁOWNIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI ANIMACJE HOTELOWE BEZ PASZPORTU
3 293 zł 1 752 zł/os. najniższa cena z 30 dni: wczytuje...
Szczegóły

Bułgaria / Obzor / Obzor

HVD Clubhotel Miramar

28.09.2024 - 01.10.2024 (3 dni)

All Inclusive Plus, Krakow , samolot

zobacz na mapie

SERWIS PLAŻOWY W CENIE WIFI GRATIS ALL INCLUSIVE PRZY PLAŻY Z BASENEM KLIMATYZACJA SIŁOWNIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI ANIMACJE HOTELOWE BEZ PASZPORTU
2 403 zł 2 091 zł/os. najniższa cena z 30 dni: wczytuje...
Szczegóły