Rego-Bis
Infolinia: +32 776 05 00
czynne: Pn-Pt 8:00 - 17:00 Sb 10:00 – 14:00

Lato 2023 z Rego-Bis!

Chcesz odpocząć w najbliższe wakacje i wybrać się w miejsce, które zachwyci Cię okoliczną przyrodą, zabytkami i świetną atmosferą? Wyjedź z nami na Bałkany i nie tylko! Zapraszamy już teraz do rezerwowania wczasów w okresie letnim w 2023 roku z naszym biurem podróży Rego-Bis!

Wakacje z Rego-Bis

Słońce, plaża, wysoka temperatura, ciekawe zabytki, niepowtarzalny klimat i pyszne jedzenie. Tak w skrócie można opisać plan wymarzonego urlopu. Decydując się na rezerwację wczasów z Rego-Bis, możesz pojechać na Bałkany, zwiedzić Turcję lub po prostu zrelaksować na typowych wczasach wypoczynkowych w Polsce. Oferujemy pobyty w dobrze wyposażonych i sprawdzonych hotelach oraz pensjonatach. Z Rego-Bis możesz zatem zwiedzić państwa, takie jak m.in.: Czarnogórę, Chorwację, Macedonię Północną, Bułgarię, Bośnię i Hercegowinę, Turcję, czy Albanię. 

Z naszych wyjazdów mogą skorzystać osoby w każdym wieku, zarówno pary, jak i rodziny z dziećmi. Zorganizowane wczasy są świetną okazją do tego, by odpocząć oraz spędzić miło czas z rodziną lub też przyjaciółmi. 

Dlaczego warto pojechać na wakacje w 2023 z biurem podróży?

Nie da się ukryć, że wczasy z biurem podróży mają sporo plusów. Z pewnością jest to świetna opcja dla osób zabieganych, które nie mają czasu w roku, by zająć się organizacją wyjazdu. Ponadto, dbamy o to, aby nasi podróżni mieli zapewnioną wygodę i bezpieczeństwo. 

Pokaż cenę za
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapisz się do newslettera

Bezpieczne płatności
Imoje
Visa Mastercard
Bon turystyczny
Firma wiarygodna finansowo