Wakacje na Cyprze z wylotem z Radomia

Filip, 03.02.2024

O powodach, dla których warto polecieć na wakacje z Lotniska Warszawa-Radom pisaliśmy w poprzednim wpisie. Jeśli nie czytaliście, to gorąco polecamy. 


Wakacje na Cyprze mogą stać się dla Was niezapomnianą przygodą,a możliwość wylotu z nowoczesnego lotniska w Radomiu doda komfortu całej podróży. 


W naszej ofercie wylotów z Radomia znajdziecie wiele różnorodnych, dopasowanych do różnych potrzeb ofert wakacyjnych.

Wygodnie z Radomia

Zacznijmy od czegoś, co dla większości naszych klientów i pasażerów ma ogromne znaczenie. Radomskie lotnisko, zlokalizowane w sercu Polski, oferuje dogodne połączenia z różnymi destynacjami, w tym z egzotycznym Cyprem. 


Dzięki temu podróżni mogą cieszyć się bezpośrednim lotem do tego magicznego miejsca bez konieczności odbywania długich tras do większych portów lotniczych. 


Bezpośredni lot ma szczególne znaczenie, gdy podróżujemy z dziećmi. Co więcej, Lotnisko Warszawa-Radom z racji swojego przyjaznego charakteru jest zdecydowanie portem, który można określić mianem family friendly. 

Wakacje na Cyprze 

Cypr to wyspa bogata w historię i kulturę, co czyni ją fascynującym miejscem do zwiedzania. Miłośnicy historii mogą odwiedzić starożytne ruiny, takie jak sanktuarium Afrodyty w Pafos czy starożytny teatr w Kourion, gdzie dawne legendy stają się rzeczywistością. Wakacje spędzone na Cyprze będą więc obfitować w wiele okazji do poznania starożytnej kultury, co  jest bardzo inspirujące.