Rozkład lotów 2024

Poniżej znajdą Państwo linki do rozkładów lotów poszczególnych lotnisk. Klikając w wybrany link mogą Państwo sprawdzić aktualne terminy oraz godziny wylotów samolotów do poszczególnych destynacji.

Pamiętaj!

  • Przed odjazdem na lotnisko sprawdź, czy zabrałeś ze sobą dokumenty i przedmioty niezbędne do podróży, w szczególności: bilet, paszport (dowód tożsamości, ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu do kraju)
  • Zabronione jest parkowanie na poziomie odlotów i przylotów Terminali A i B. Możliwe jest tylko krótkotrwałe zatrzymanie w celu wyjęcia bagażu oraz wyjścia pasażerów z samochodu. Pojazd pozostaw na jednym z lotniskowych parkingów
  • Pamiętaj, aby usunąć z bagażu podręcznego przedmioty zabronione do przewozu, w szczególności ostre narzędzia oraz płyny w opakowaniach większych niż 100 ml. Przedmioty te umieść w bagażu rejestrowanym (tym, który poleci w luku). Swoje bagaże oznacz przywieszkami z imieniem, nazwiskiem, adresem i telefonem.

Warunki przewozu:

  • Bagaż główny: waga bagażu uzależniona od kierunku oraz przewoźnika.
  • Bagaż podręczny: waga do 5 kg o wymiarach 56 cm x 45 cm x 25 cm 
  • Nadbagaż: opłata za przekroczenie limitu wagowego jest uzależniona od warunków przewoźnika. Waga jednej sztuki bagażu nie może przekroczyć 32 kg.

Podróż z dziećmi poniżej 18 roku życia:

  • W przypadku, gdy dziecko do 18 roku życia podróżuje tylko z jednym z rodziców / opiekunów prawnych wymagana jest pisemna zgoda drugiego rodzica / opiekuna prawnego na przekroczenie granicy kraju (w formie notarialnej, przetłumaczona na j. angielski)
  • Warunkiem zwolnienia z posiadania pisemnej zgody drugiego rodzica / opiekuna prawnego jest posiadanie wyłącznej władzy rodzicielskiej (wymagany jest prawomocny wyrok Sądu Rodzinnego, przetłumaczony na j. angielski) lub śmierć drugiego rodzica / opiekuna prawnego (wymagany jest akt zgonu w j. angielskim).

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi warunkami przewozu każdego z przewoźników.

Ogólne warunki przewozu: