Imprezy na zamówienie

Przygotujemy programy dla dowolnej liczby osób, organizowane zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Wystarczy skontaktować się z naszym Działem Grup i Konferencji, a my profesjonalnie doradzimy, dostosowując ofertę do indywidualnych wymagań i sugestii. Możesz również powierzyć nam to zadanie poprzez swoje Biuro Podróży, z którym wspólnie opracujemy właściwy program.

Sprawdzona baza noclegowa i centra biznesowe o wysokim standardzie. Naszą ofertę opieramy na współpracy z renomowanymi partnerami. Gwarantujemy wysokiej klasy hotele z profesjonalnym serwisem i zapleczem konferencyjnym (nowoczesne centra biznesu z w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi) – znakomite warunki i standard tak, by połączyć biznes, sport i wypoczynek.

Ciekawe programy i niezliczone atrakcje

Wyjątkowy program, niedostępny w standardowej ofercie, połączy cele biznesowe i organizację imprez towarzyszących: wycieczek, uroczystych kolacji i wieczorów integracyjnych, zajęć sportowo-rekreacyjnych typu „team-building”. Pełny pakiet pobytu z licznymi atrakcjami w czasie wolnym to okazja do wspólnej zabawy i wypoczynku, które pozostawią niezatarte wspomnienia, zmotywują i zintegrują pracowników.

Podróże w dowolny rejon świata

Oferujemy pomoc w wyborze miejsca wyjazdu nawet w najbardziej egzotycznej scenerii. Podróże w dowolne zakątki świata połączymy z wypoczynkiem na słonecznych plażach, morskimi kąpielami, poznawaniem dzikiej przyrody i zwiedzaniem najciekawszych zabytków. Połącz biznes, sport i wypoczynek!

Profesjonalne doradztwo. Szybka i kompleksowa obsługa.


Kontakt:
Dział Grup i Konferencji
032/ 253 75 72
032/ 259 66 56
produkt@rego-bis.pl