HR Manager

Obowiązki:

  • Opracowanie i wdrożenie działań z zakresu HR, EX (Employee Experience)
  • Stworzenie i optymalizowanie polityki kadrowej i płacowej
  • Stworzenie strategii wspierania satysfakcji, rozwoju, oceny, nagradzania, motywowania pracowników
  • Stworzenie procesów on-boardingu oraz exit interview
  • Monitorowanie satysfakcji pracowników
  • Stworzenie metryk EX, analiza wyników, optymalizacja działań, raportowanie
  • Planowanie i rekrutacja pracowników – redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, wstępne rozmowy
  • Udział w procesie wdrożenia nowego pracownika
  • Zarządzanie i nadzór nad szkoleniami wewnętrznymi / zewnętrznymi
  • Wykształcenie kierunkowe - zarządzanie zasobami ludzkimi, Employee Experience
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku (co najmniej 2-letnie)
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych
  • Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi, także trendów rekrutacyjnych

Nasze wymagania:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet zdrowotny Medicover, pakiet sportowy Medicover Sport
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Prywatną opiekę medyczną