Słoneczne wakacje, spokojne rezerwacje!

IV ETAP: Okres obowiązywania 06.05.2022 - 03.06.2022
 

Oferta promocyjna SŁONECZNE WAKACJE, SPOKOJNE REZERWACJE! to zbiór korzyści, dzięki którym jeszcze szybciej zarezerwujesz swoje wymarzone wakacje! 
Jakie korzyści niesie ze sobą IV etap promocji?

​​​

1. Tylko 29% zaliczki od osoby, dopłata reszty do 30 dni przed wyjazdem/wylotem!

Warunkiem udziału w promocji jest wpłata zaliczki w wysokości 29% wartości rezerwacji od osoby (do 48h po założeniu rezerwacji). Dopłata pozostałej kwoty musi nastąpić nie później niż do 30 dni przed planowanym rozpoczęciem Imprezy Turystycznej. W przypadku nałożenia się terminu dopłaty z trwaniem procesu zmiany rezerwacji uczestnik ma obowiązek dopłacić do istniejącej rezerwacji zgodnie z OWU.

2. GWARANCJA jednokrotnej zmiany uczestnika do 30 dni przed wyjazdem/wylotem w promocyjnej cenie 79 zł/os.!

GWARANCJA jednokrotnej zmiany uczestnika do 30 dni przed wyjazdem/wylotem w promocyjnej cenie 79 zł/os. Gwarancja obejmuje jednokrotną zmianę uczestnika do 30 dni przed planowanym wyjazdem/wylotem. Usługę można wykupić do 3 dni po potwierdzeniu rezerwacji.

 

3. GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY w promocyjnej cenie 139 zł/os.!

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY - dodatkowa usługa w promocyjnej cenie 139 zł / os. Gwarancja zabezpiecza przed ewentualną podwyżką ceny. Usługę można wykupić do 3 dni po potwierdzeniu rezerwacji.

 

4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji jedyne 60 zł/os.!

Uczestnik ma prawo ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej z przyczyn nagłych, określonych polisą UBEZPIECZYCIELA. Koszt ubezpieczenia w okresie promocyjnym wynosi 60 zł/os. Odszkodowanie wypłacane jest przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe zgodnie z jego warunkami ubezpieczenia. Koszty rezygnacji mogą zostać naliczone do 72h od potwierdzenia rezerwacji. Usługę można wykupić do 3 dni po potwierdzeniu rezerwacji.

5. Ochrona ubezpieczeniowa od wyjścia do powrotu do domu!

Uczestnik imprezy ubezpieczony jest przez Organizatora w UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Wszyscy klienci objęci są ochroną ubezpieczeniową KL na kwotę do 30.000 EUR poza granicą, NNW do 3.000 EUR na wypadek śmierci, ubezpieczenie bagażu podróżnego do 200 EUR. Ubezpieczenie zawiera ryzyko następstw chorób przewlekłych i nowotworowych. Ochrona ubezpieczeniowa w zakresie ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków rozpoczyna się od chwili opuszczenia przez Ubezpieczonego miejsca zamieszkania na terenie RP lub kraju rezydencji w celu wyjazdu za granicę, a kończy się z chwilą powrotu Ubezpieczonego do miejsca zamieszkania na terenie RP lub kraju rezydencji, nie dłużej jednak niż w przeciągu 24 godzin od momentu wyjścia z miejsca zamieszkania i powrotu do miejsca zamieszkania. Dodatkowo ochrona ubezpieczeniowa przy powrocie do RP lub kraju rezydencji zostaje wydłużona w przypadku awarii, opóźnienia środka transportu do 24h. Warunki ubezpieczenia dostępne są w biurze organizatora i na stronie www.rego-bis.pl.

6. Promocja łączy się tylko z Rabatem dla Stałych Klientów 2%.

Dodatkowy rabat 2% dla Stałych Klientów, którzy co najmniej 1 raz korzystali z oferty Rego-Bis. Warunkiem przyznania rabatu jest przedstawienie numeru rezerwacji bądź kopii umowy Imprezy, której klient był uczestnikiem i zgłoszenie tego faktu natychmiastowo po założeniu rezerwacji (maksymalnie do 7 dni od potwierdzenia rezerwacji). Promocja łączy się tylko z rabatem dla Stałych Klientów. Rabat Stałego Klienta 2% nie nalicza się w przypadku oferty krajowej (Polska).