Czy warto ubezpieczać się na wyjazd?

Zdrowie za granicą - ubezpieczenie


Zdrowie za granicą jest szczególnie ważne, kiedy nie mamy kontaktu z naszym lekarzem rodzinnym. Ale nie można się zbytnio martwić - dostęp do środków medycznych jest standardem we wszystkich krajach. Przed wyjazdem można zaopatrzyć się w kartę EKUZ z Narodowego Funduszu Zdrowia, obejmuje to jednak tylko podstawową, publiczną opiekę medyczną. W większości krajów, by skorzystać z usług medycyny publicznej, konieczne jest posiadanie paszportu - dowód osobisty może nie wystarczyć.


Jeżeli martwimy się o ewentualne wypadki, wybierzmy się na wakacje ze sprawdzonym biurem podróży. Touroperatorzy są zobowiązani do zadbania o bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego więc ubezpieczenie jest w cenie wycieczki. Od lat współpracujemy z ubezpieczycielem AXA. Dzięki temu nasi klienci objęci są opieką medyczną w razie nieszczęśliwych wypadków. 

Wycieczka z renomowanym touroperatorem jest bardzo dobrą opcją. Ubezpieczenie w biurze podróży zdecydowanie wykracza poza standardowe usługi medycyny publicznej. To nie tylko ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, ale też od chorób przewlekłych. Wyjeżdżając więc na zorganizowaną wycieczkę można relaksować się spokojnie.

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę