Bułgaria na Obóz młodzieżowy- dlaczego warto?Stając przed dylematem wyboru miejsca spędzania obozu młodzieżowego kierujemy się różnymi kwestiami. Zastanawiamy się nad bezpieczeństwem, standardem hotelu, kadrą wychowawczą, jakością posiłków, czy też samą lokalizacją. Nie zawsze jest to prosta decyzja, szczególnie, że zwykle dzieci mają inne wymagania a rodzice inne. Biorąc pod uwagę możliwości na rynku, Bułgaria wydaje się być optymalnym miejscem do spędzania wakacji dla nastolatków.

Przede wszystkim jest to kraj o zbliżonej kulturze do naszej. Dzieci będą czuły się tam swobodnie, idąc ulicą na spacer, jadąc do aquaparku, czy plażując na wybrzeżu Morza Czarnego. Bułgaria należy do tych uchodzących za bezpieczne. Od wielu lat turyści otaczani są właściwą opieką. Bułgarskie obiekty skupione w kurortach tj. Słoneczny Brzeg, czy Złote Piaski są zadbane, odnawiane i spełniają wysokie standardy. Kadra, biorąca udział w obozach to sprawdzeni wychowawcy, pedagodzy, osoby mające kontakt z młodzieżą na co dzień. Zawsze życzliwie pomogą w rozwiązaniu każdej trudności. Kuchnia tego kraju trochę różni się od naszej, jest typowo bałkańska, niemniej powinna przypaść do gustu młodzieży przebywającej w tym rejonie. 

A jaka jest sama Bułgaria? Sam Słoneczny Brzeg w którym organizujemy nasze obozy młodzieżowe?

Trzeba zwrócić uwagę na dobra infrastrukturę turystyczną, która powstała w tym miejscu. Bez problemu odnajdziemy sklepy, markety, czy restauracje. Liczne miejsca rozrywki pozwolą wybrać się do aquaparku, czy znaleźć dobrą dyskotekę. Morze i szeroka plaża są atrakcjami samymi w sobie. Jakość piaszczystych plaż ciągnących się kilometrami pozwala na swobody wypoczynek. Na wyciągnięcie ręki są również zabytki i pomniki natury.


Wybierając ten kraj możemy być pewni, że dziecko wróci zadowolone.

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę