Junior Marketing Manager

Twoje obowiązki:

    • Analiza i raportowanie działań marketingowych konkurencji
    • Koordynowanie zaplanowanych Study Tours, eventów.
    • Monitoring trendów w marketingu w branży travel
    • Organizacja dokumentów powstających w Dziale Marketingu
    • Przygotowywanie contentu we współpracy z Social Media Managerem
    • Przygotowywanie kreacji we współpracy z SEO/SEM Managerem
    • Przygotowywanie materiałów marketingowych we współpracy z Marketing Automation Managerem
    • Przygotowywanie prostych grafik we współpracy z Graficzką
    • Udział w procesie brandingu oraz rebrandingu
    • Wsparcie w bieżących pracach Działu Marketingu
    • Zbieranie wymagań od Działu Produktu oraz Działu Sprzedaży

    Dołącz do naszego Zespołu, jeśli:

      • Zaczynasz swoją zawodową przygodę i chcesz zdobyć szerokie doświadczenia i umiejętności marketingowe
      • Interesujesz się marketingiem, w szczególności digital marketingiem
      • Jesteś osobą pracowitą, otwartą
      • Lubisz się uczyć i jesteś nastawiony/-na na rozwój zawodowy
      • Potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę
      • Jesteś zaangażowany/-ana w powierzone zadania
      • Potrafisz pracować samodzielnie i w zespole

      Oferujemy:

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • Miłą atmosferę pracy
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Pakiet zdrowotny Medicover, pakiet sportowy Medicover Sport