Kontakt

Rego-bis spółka z o.o. Spółka Komandytowa

 

Biuro Obsługi Klienta

40-031 Katowice,
ul. Henryka Sienkiewicza 33/2


Czynne:
poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
sobota: 10:00- 14:00

tel. 32/ 776 05 00
fax. 32/ 731 60 80

e-mail: rezerwacja@rego-bis.pl
 
Zamówienia na faktury: faktura@rego-bis.pl
 

Call center, sprzedaż bezpośrednia oferty Rego-Bis, obsługa wczasów, obozów młodzieżowych, wycieczek objazdowych. 

 

Estera Jankiewicz tel.: 32 776 05 01- estera@rego-bis.pl

 

Artur Zaganiacz tel.: 32 776 05 03- artur@rego-bis.pl

 

Katarzyna Niedbał tel.: 32 776 05 04- kasia@rego-bis.pl

 

Alicja Świerguła tel.: 32 776 05 05 - alicja@rego-bis.pl
 
 

Agata Kamińska tel.: 32 776 05 07- agata@rego-bis.pl

 

 
Agnieszka Kraut tel.: 32 776 05 06 - agnieszka.kraut@rego-bis.pl
 
 

 

Informacje dla Agentów- 32 776 05 01, 32 776 05 03- agent@rego-bis.pl

 

Współpraca z Agentami (umowy agencyjne) Monika Pakura- monika@rego-bis.pl

 

Siedziba Główna
40-035 Katowice,
ul. Kochanowskiego 18/11-12 III piętro
Czynne: poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

 

Dział Produktu- produkt@rego-bis.pl

 

Albania, Grecja
Angelika Czech - angelika@rego-bis.pl  
Agnieszka Habryka - agnieszkah@rego-bis.pl
 
Bułgaria, Hiszpania
Paulina Szymanek - paulina@rego-bis.pl 
 
Macedonia, Czarnogóra
Estera Sobalkowska- esteras@rego-bis.pl
 
Chorwacja, Czarnogóra
Dominika Bartnicka - dominika@rego-bis.pl
 
Faktury, płatności, system Merlin
Dorota Dossmann - dorota@rego-bis.pl
 
 

Formularz kontaktowy:


Biuro obsługi klienta

Siedziba główna

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę