Kontakt

Rego-bis spółka z o.o. Spółka Komandytowa

 Biuro Obsługi Klienta

40-031 Katowice,
ul. Henryka Sienkiewicza 33/2


Czynne:
poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
sobota: 10:00- 14:00

tel. 32/ 776 05 00
fax. 32/ 731 60 80

Zamówienia na faktury: faktura@rego-bis.pl
 
konto bankowe złotówkowe w PLN
69 1050 1214 1000 0090 3139 9885
 
konto walutowe EURO
47 1050 1214 1000 0090 3139 9893
 

Call center, sprzedaż bezpośrednia oferty Rego-Bis, obsługa wczasów, obozów młodzieżowych, wycieczek objazdowych. 

 

Estera Jankiewicz tel.: 32 776 05 01- estera@rego-bis.pl

 

Martyna Stefańska tel.: 32 776 05 02 - martyna@rego-bis.pl

 

Artur Zaganiacz tel.: 32 776 05 03- artur@rego-bis.pl

 

Katarzyna Niedbał tel.: 32 776 05 04- kasia@rego-bis.pl

 

 

Informacje dla Agentów- 32 776 05 01, 32 776 05 02- agent@rego-bis.pl

 

Współpraca z Agentami (umowy agencyjne) Monika Pakura- monika@rego-bis.pl

 

 

Szanowni Państwo, informujemy, że Biuro Obsługi Klienta jest nieczynne w niedziele, mimo to Rego-Bis sp. z o.o. spółka komandytowa, potwierdza i realizuje wszystkie imprezy z wylotami/ wyjazdami  poniedziałkowymi.

 

Siedziba Główna
40-035 Katowice,
ul. Kochanowskiego 18/11-12 III piętro
Czynne: poniedziałek - piątek: 8:00-16:00

 

Dział Produktu- produkt@rego-bis.pl

 

Albania, Chorwacja, Czarnogóra
Angelika Czech - angelika@rego-bis.pl  
 
Bułgaria, Hiszpania
Paulina Szymanek - paulina@rego-bis.pl 
 
Macedonia, Grecja
Estera Sobalkowska- esteras@rego-bis.pl
 
Faktury, płatności, system Merlin
Dorota Dossmann - dorota@rego-bis.pl
 
 

Formularz kontaktowy:


Biuro obsługi klienta

Siedziba główna

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę