Kontakt

Biuro podróży Rego-Bis

SIEDZIBA GŁÓWNA
40-035 Katowice,
ul. Kochanowskiego 18/11-12 III piętro
 

Biuro czynne:
poniedziałek - piątek: 8:00-18:00,  
sobota nieczynne 

Szanowni Państwo, informujemy iż mimo braku obsługi działu call center w każdą niedzielę, Rego-Bis potwierdza i realizuje wszystkie imprezy z wylotami  poniedziałkowymi, mają one status potwierdzonej / realizowanej !  

tel./ fax. 032/ 253 88 48
tel./ dla agenta 032/ 253 75 72
fax. 032/ 720 26 58, 259 66 56, 607 12 16
tel. 032/ 253 75 72, 607 12 15, 258 38 68, 258 38 58, fax. wew. 115 lub 116
 
e-mail: rego-bis@rego-bis.pl
 
konto bankowe złotówkowe w PLN
ING BS 80 1050 1214 1000 0023 0312 6995
 
konto walutowe EURO
14 1050 1214 1000 0023 0312 7407
 
Albania, Chorwacja, Czarnogóra, Macedonia 
Michał Frąckowiak - michal@rego-bis.pl  
 
Bułgaria, Hiszpania
Paulina Szymanek - paulina@rego-bis.pl 
 
Kontakt z agentami (współpraca, umowy agencyjne), faktury, płatności, system Merlin
Dorota Dossmann - dorota@rego-bis.pl
 
Call center, sprzedaż bezpośrednia oferty Rego-Bis, obsługa wczasów, obozów młodzieżowych, wycieczek objazdowych. 

Martyna Stefańska tel.: 32 253 75 72 wew. 105 - martyna@rego-bis.pl

Angelika Czech tel.: 32 253 75 72 wew. 101 - angelika@rego-bis.pl

Monika Pakura tel.: 32 253 75 72 wew. 102 - monika@rego-bis.pl

Estera Jankiewicz tel.: 32 253 75 72 wew. 108 - estera@rego-bis.pl

 

 
Zamówienia na faktury

faktura@rego-bis.pl


Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług.  

Jesteśmy z Wami już ponad 20 lat od 1993 roku.

 

 

Formularz kontaktowy:


Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę