Rego-Bis
Infolinia: +32 776 05 00
czynne: Pn-Pt 8:00 - 17:00 Sb 10:00 – 14:00

Wakacje w Macedonii Północnej

Niewielkie powstałe po rozpadzie Jugosławii państwo leżące w centrum Półwyspu Bałkańskiego z każdym rokiem zyskuje na popularności i coraz częściej staje się celem wakacyjnych wojaży. Nie jest, co prawda tak popularne jak inne położone w tym regionie kraje, warto się jednak nim zainteresować, bo to, co oferuje, potrafi oczarować nawet bardzo doświadczonych turystów.

Górzysty kraj o barwnej kulturze

Choć w przeciwieństwie do sąsiadujących z nią państw Macedonia nie posiada dostępu do morza, to liczne pasma górskie z wysokimi szczytami, dzika fascynująca przyroda oraz przepiękne jezioro Ochrydzkie wspaniale rekompensują brak morskiego wybrzeża. Opisując Macedonię, nie można też pominąć ogromnej gościnności Macedończyków, intrygującej i różnorodnej lokalnej kultury, ciekawych zwyczajów oraz wspaniałej kuchni, bo wszystko to tworzy jedyny w swoim rodzaju klimat sprzyjający doskonałemu wypoczynkowi wśród pięknej przyrody i przyjaznych mieszkańców. To raj dla ludzi otwartych na inne kultury, wrażliwych na dziką naturę i poszukujących inspirujących wrażeń podczas podróży. Nawet kilkudniowy pobyt w tym wspaniałym kraju na pewno zaowocuje interesującymi doświadczeniami i niezapomnianymi wspomnieniami.

Macedonia autokarem

Wiele osób zwiedzając europejskie kraje, podróżuje własnym samochodem. Jest to na pewno wygodne i daje dużo swobody, jednak nie każdy chce podejmować trud związany z wielogodzinnym stresującym kierowaniem pojazdem. W takim przypadku warto rozważyć inne środki transportu np. autokar. Podróż do takiego kraju jak Macedonia autokarem udostępnionym przez nasze biuro to nie tylko komfort i wygoda, ale też możliwość zwiedzenia po drodze stolicy państwa Skopje oraz niezwykle interesujące wycieczki realizowane już po przybyciu na miejsce. Wśród nich zwiedzanie najbardziej znanych macedońskich atrakcji takich jak malownicza Ochryda, zachwycająca antycznymi mozaikami i imponującym deptakiem Bitola czy znajdujący się przy granicy z Albanią Klasztor św. Nauma.

Pokaż cenę za
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapisz się do newslettera

Katalog online

Zobacz najpiękniejsze destynacje, najlepsze hotele i całą ofertę Rego-Bis.

Bezpieczne płatności
Imoje
Visa Mastercard
Bon turystyczny
Firma wiarygodna finansowo