Rego-Bis
Infolinia: +32 776 05 00
czynne: Pn-Pt 8:00 - 17:00 Sb 10:00 – 14:00

Czarnogóra to niewielki kraj, który niejednego zaskoczył bogactwem atrakcji. Wielu ludzi niesłusznie go pomija, wybierając zamiast niego Chorwację czy Grecję. Zachęcamy do wykupienia naszej autokarowej wycieczki. Z nami przekonacie się Państwo, jak pięknie jest w tym zakątku południowej Europy.

Czarnogóra autokarem – pomysł na udany urlop

Kierujemy swoją ofertę do osób preferujących aktywny wypoczynek. Ta grupa turystów chce w trakcie urlopu jak najwięcej zwiedzić – zobaczyć regionalne atrakcje, spróbować dań lokalnej kuchni, zapoznać się z kulturą danego kraju. Wycieczka autokarowa z przemyślanym programem to dla nich idealne rozwiązanie.

Trudno wymienić wszystkie punkty, które powinny się znaleźć na liście wczasowicza przemierzającego Czarnogórę. Pomimo swoich rozmiarów, bałkańskie państwo może się pochwalić obfitością atrakcji. Na jego terenie znajduje się duża liczba zabytków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pokrywają go dziesiątki maleńkich miasteczek oraz wiosek rybackich. Miłośnicy bliskiego kontaktu z naturą z pewnością docenią urodę parków narodowych oraz górskich szlaków. Na uwagę zasługuje również to, z czego Czarnogóra słynie najbardziej – wspaniałe piaszczyste plaże oraz malownicze zatoczki.

Wycieczki autokarowe do Czarnogóry

Jeżeli zainteresował Cię ten kierunek wycieczek, zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura. Przekonaj się, czym tylu urlopowiczów oczarowała Czarnogóra. Autokarem przemierzymy najważniejsze miejsca na turystycznej mapie tego młodziutkiego kraju. Przybliżymy uczestnikom wyprawy istotne fakty o jego historii oraz kulturze. Podzielimy się mnóstwem ciekawostek, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić wyjazd.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wyjaśnień w zakresie najbliższych wycieczek, ich programu oraz inne szczegóły. Gwarantujemy znakomitą atmosferę, a także masę pozytywnych wrażeń z pobytu w samym sercu Bałkanów. Żywimy głębokie przekonanie, że już po jednej wspólnej wycieczce zmienisz zdanie o Czarnogórze. Kto wie, być może w kolejnym roku rodzinne wakacje spędzicie właśnie tutaj, a nie w innym, bardziej komercyjnym kraju południa Europy?

Pokaż cenę za
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapisz się do newslettera

Katalog online

Zobacz najpiękniejsze destynacje, najlepsze hotele i całą ofertę Rego-Bis.

Bezpieczne płatności
Imoje
Visa Mastercard
Bon turystyczny
Firma wiarygodna finansowo