Rego-Bis
Infolinia: +32 776 05 00
czynne: Pn-Pt 8:00 - 17:00 Sb 10:00 – 14:00

Patrząc na mapę Europy, trudno nie zauważyć, że największy atut Chorwacji to jej linia brzegowa. Można odnieść wrażenie, że cały kraj rozciąga się wzdłuż niej, a jedynie w południowej części wbija się mocniej w ląd. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, przybliżymy Wam inne oblicze tego pięknego państwa. Zachęcamy do zapisów!

Wycieczki autokarowe do Chorwacji

Podróż do Chorwacji autokarem to propozycja, którą przygotowaliśmy dla zwolenników aktywnego wypoczynku. Możemy im zagwarantować, że z nami poznają większość miejsc, z których słynie Chorwacja. Autokarem dotrzemy do istotnych punktów, które warto poznać. Wycieczki krajoznawcze należą do fakultatywnych opcji, w których uczestnicy mogą brać udział za dodatkową opłatą. Jeżeli wolą organizować swój czas wolny inaczej, mają do dyspozycji atrakcje kurortu wybranego na nocleg oraz sąsiednich miejscowości.

Czas pobytu w tym pięknym bałkańskim kraju można wykorzystać na szereg sposobów. Duża część wczasowiczów wypoczywa na malowniczych plażach. Przy adriatyckim wybrzeżu umiejscowiły się dziesiątki popularnych miasteczek. Można godzinami spacerować po krętych uliczkach albo relaksować się w restauracjach czy kawiarniach. Wystarczy wybrać lokal z widokiem na morze, aby poza delektowaniem się posiłkiem cieszyć wzrok pejzażami.

Chorwacja autokarem – idealny urlop dla aktywnych

Zapraszamy do kontaktu osoby, które planują przyjazd do Chorwacji autokarem. Ów kraj zalicza się do najatrakcyjniejszych regionów turystycznych nie tylko południowej Europy, lecz całego kontynentu. Uwielbiają go osoby w każdym wieku, od rodzin z dziećmi, przez grupy przyjaciół, po zakochane pary. Z przyjemnością odwiedzają go także pasjonaci sportów wodnych oraz szaleństw w aquaparkach. Warto wspomnieć również wyjątkowo bogatą w smaki oraz aromaty śródziemnomorską kuchnię. W każdym regionie można skosztować innych przysmaków, a pod koniec wyjazdu pamiętać o zakupie pamiątek.

Chorwacja to słoneczny kraj o zróżnicowanym krajobrazie. Zamieszkują go serdeczni, gościnni ludzie, przez co nie dziwi, że tak chętnie turyści powracają do niego na kolejne urlopy.

 

Pokaż cenę za
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapisz się do newslettera

Katalog online

Zobacz najpiękniejsze destynacje, najlepsze hotele i całą ofertę Rego-Bis.

Bezpieczne płatności
Imoje
Visa Mastercard
Bon turystyczny
Firma wiarygodna finansowo