Rego-Bis
Infolinia: +32 776 05 00
czynne: Pn-Pt 8:00 - 17:00 Sb 10:00 – 14:00

Słoneczne wczasy Bałkany

Półwysep Bałkański od wielu lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród polskich turystów szukających klimatycznych i słonecznych miejsc do spędzenia urlopu. Tym, co przyciąga tu wczasowiczów, jest zapewne wspaniała pogoda, ciepłe morze, oszałamiające widoki, nieco egzotyczna mieszanka kulturowa i charakterystyczna lokalna kuchnia. Jeśli dodamy do tego stosunkowo niewielką odległość bałkańskich kurortów od Polski, mamy przepis na wymarzone wczasy dla wszystkich, którzy choć na parę dni chcą przenieść się do krainy słońca i fascynujących krajobrazów.

Bałkany wakacje dla każdego

Położone na otoczonym pięcioma morzami Półwyspie Bałkańskim państwa oferują turystom wiele różnorodnych form wypoczynku. Przepiękne nadmorskie plaże i słoneczna pogoda przyciągają tu wielbicieli plażowania, sportów wodnych i beztroskiego leniuchowania. Bogata barwna kultura i światowej klasy zabytki to z kolei gratka dla tych, którzy podczas wakacyjnych podróży lubią zwiedzać i poznawać inne zwyczaje. Na Bałkanach nie będą się też nudzić turyści ceniący aktywny wypoczynek – imponujące Alpy Dynarskie, jaskinie, rwące rzeki i malownicze jeziora zachęcają do eksplorowania tego pięknego regionu i czerpania radości z obcowania z dziką przyrodą.

Autokarem lub samolotem

Ze względu na niezbyt dużą odległość, jaka dzieli Polskę i Bałkany wczasy w tym regionie są dostępne niemal dla wszystkich. Nasze biuro oferuje dwa rodzaje transportu oraz atrakcyjne noclegi dla tych, którzy wolą podróżować samodzielnie. Szukając idealnej oferty, warto pamiętać, że Bałkany to nie tylko popularna Bułgaria i Chorwacja, ale również mniej znane, ale równie fascynujące kraje, jak Albania, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra czy Macedonia Północna. Do niektórych miejsc można szybko dotrzeć samolotem, w inne dowozimy turystów komfortowym autokarem z okien, którego można podziwiać mijane po drodze krajobrazy. Niezależnie od wyboru opcji podróży, można mieć pewność, że bałkańskie wakacje na pewno będą wyjątkowe i na długo pozostaną w pamięci.

Pokaż cenę za
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapisz się do newslettera

Katalog online

Zobacz najpiękniejsze destynacje, najlepsze hotele i całą ofertę Rego-Bis.

Bezpieczne płatności
Imoje
Visa Mastercard
Bon turystyczny
Firma wiarygodna finansowo