Rego-Bis
Infolinia: +32 776 05 00
czynne: Pn-Pt 8:00 - 17:00 Sb 10:00 – 14:00

Jedziemy do Albanii. Czy wybór autokaru to dobry pomysł?

Jeśli nie byłeś nigdy w Albanii, to nadchodzące wakacje są doskonałym czasem, by nadrobić zaległości. Piękne krajobrazy, ciepłe morze i idylliczne plaże są na wyciągnięcie ręki. Jeśli chcesz napawać się ich widokiem wystarczy, że wsiądziesz do autokaru. My zajmiemy się resztą.

Zapomniany skarb

Wszyscy jeździmy, bądź znamy kogoś, kto ciepłą porą udaje się na skąpane w słońcu południe Europy. Najczęstszymi kierunkami są m.in. Chorwacja, Czarnogóra, Grecja czy Cypr. Kraje piękne i... pełne turystów. Doskonałą, a przy tym niezwykle atrakcyjną alternatywą jest dla nich Albania. Kraj niewielki, lecz zapewniający moc wielkich doznań. Oczywiście w Albanii spotkasz turystów, lecz będzie to tylko ułamek tego, co w pobliskich Włoszech. Fakt, że walory turystyczne Albanii dopiero docierają do masowej świadomości jest niewątpliwym plusem tego kraju. Ma to przełożenie na tamtejsze ceny, które należy zaliczyć do niskich, bądź w najgorszym razie umiarkowanych.

Piękno w czystej postaci

Do kraju takiego jak Albania autokarem dojedziemy bez najmniejszych przeszkód. Walorem podróży niewątpliwie będzie przejazd przez malownicze i jednocześnie mocno zróżnicowane Bałkany. Albania ma szczęście sąsiadować z krajami równie urodziwymi i egzotycznymi co ona. Dla przybywającego z daleka turysty brzmi to jak układ doskonały. Trudno w tak krótkim tekście wymienić wszystkie argumenty, dla których warto wsiąść w nasz autokar i ruszyć do tego niewielkiego państwa nad Adriatykiem. Powiemy zatem tylko o niezwykłej urodzie Wyspach Ksamil, na które dotrzeć można wyłącznie łodzią z miasteczka o takiej samej nazwie. Nie sposób nie wspomnieć też o położonym w centrum kraju mieście Berat, uchodzącym za jedno z najstarszych w Albanii. Berat ze względu na miks lokalnej i osmańskiej architektury nazywany bywa także Miastem Tysiąca Okien. To i szereg innych miast, miasteczek i wiosek po prostu trzeba zobaczyć. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy. Zapraszamy na pokład naszego autokaru!

Pokaż cenę za
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapisz się do newslettera

Katalog online

Zobacz najpiękniejsze destynacje, najlepsze hotele i całą ofertę Rego-Bis.

Bezpieczne płatności
Imoje
Visa Mastercard
Bon turystyczny
Firma wiarygodna finansowo