Aktualnie oglądane przez: 5
Ostatni zakup: 2 dni temu

Zwiedzanie + Zabawa - Sylwester W Turcji

Sprawdź termin

STANDARD I POŁOŻENIE

Turcja/Riwiera Turecka

OPIS OFERTY

Dzień 1 przelot Warszawa - Antalya
Bezpośredni przelot do Antalyi. Transfer z lotniska do hotelu Titanic Beach Lara 5* (wyżywienie All Inclusive). W zależności od godzin przelotu kolacja i nocleg.
Dzień 2 spotkanie informacyjne, wycieczka do Aspendos
Po śniadaniu spotkanie informacyjne, a popołudniu wycieczka, w czasie której zwiedzimy okolice starożytnego rzymskiego miasta Aspendos - zobaczymy m.in. pozostałości akweduktów czy mostu nad Eyrymedonem, przebudowany przez Seldżukidów (wejście do Tetru w Aspendos dodatkowo płatne).
Dzień 3 Wycieczka do Pamukkale
Śniadanie. Wykwaterowanie. Na ten dzień zaplanowano zwiedzanie Pamukkale oraz starożytnego miasta Hierapolis. Pierwszym miejscem postoju będzie fabryka biżuterii - Turcja słynie z przepięknych wyrobów ze złota, a w tym miejscu będzie je można obejrzeć oraz zakupić w atrakcyjnych cenach. Przejazd pośród monumentalnych Gór Taurus do Pamukkale, zwanego Bawełnianym Zamkiem. Te przepiękne śnieżnobiałe tarasy powstały w wyniku osadzania się nanoszonego przez wodę wapienia. W Hierapolis podziwiać można świetnie zachowane pozostałości antycznego świata: łaźnie, świątynie czy rzymski teatr. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu 4* w okolicy Pamukkale (wyżywienie HB).
Dzień 4 Laodycea
Po śniadaniu wyruszymy do starożytnego miasta Laodycea, obecnie stanowiska archeologicznego, gdzie do czasów współczesnych zachowały się pozostałości rzymskiego stadionu, łaźni oraz dwóch teatrów. Następnie czeka nas wizyta w fabryce dywanów, gdzie będziemy mogli z bliska oglądać proces powstawania tradycyjnych tureckich wyrobów, podziwiać przeróżne tkane wzory oraz dokonać zakupu w atrakcyjnej cenie. Tego samego dnia czeka nas również wizyta w Karahayit - to czerwone gorące źródła, których woda po wydostaniu się na powierzchnię może osiągać temperaturę 50°C. Powrót do hotelu 4* w pobliżu Pamukkale (HB). Kolacja i nocleg.
Dzień 5 powrót do Antalyi - NOC SYLWESTROWA
Śniadanie. Wykwaterowanie. Powrót do Antalyi. Półdniowa wycieczka - zwiedzanie miasta; odwiedzimy port i stare miasto. Będziemy mieli również okazję obejrzeć i nabyć tureckie skórzane wyroby w tutejszej fabryce skór. Popołudniu transfer do hotelu Titanic Beach Lara 5*, zakwaterowanie, w zależności od godziny przyjazdu lunch lub popołudniowe przekąski.
Ten wyjątkową noc rozpoczniemy od kliku toastów na uroczystym Koktajlu. Następnie serwowana będzie kolacja przy muzyce na żywo, a później tańce do białego rana.
Dzień 6 dzień wolny
Wyśmienita okazja do skorzystania z wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel Titanic Beach Lara oraz z relaksujących zabiegów w hotelowym SPA.
Dzień 7 wylot do Polski
Przelot Antalya - Warszawa.

WAŻNE

Wszystkie wycieczki stanowią integralną część programu - nie są to wycieczki fakultatywne, zatem zrezygnowanie z nich jest niemozliwe.
Klienci kupujący imprezę do 30.09. 2019 zyskują Gwarancję Nezmienności Ceny GRATIS oraz możliwośc dokonania jednej bezkosztowej zmiany uczestnika aż do 10 dni przed wyjazdem
Klienci kupujący imprezę 0d 01.10.2019 do 31.10. 2019 zyskują możliwość dokonania jednej bezkosztowej zmiany uczestnika do 20 dni przed wyjazdem.
Na pierwszym etapie promocji wycieczki w cenie.
Na drugim etapie promocji obowiązuje dopłata 49 od osoby: opłata za polskojęzycznego przewodnika oraz wycieczkę do Hierapolis/Pamukkale- płatne na miejscu.
Na trzecim etapie dopłata 99 od osoby: opłata za polskojęzycznego pilota, wycieczkę do Hierapolis/Pamukkale, wycieczkę do starpożytnego miasta Laodycea, Aspendos, City Tour Antalya - płatne na miejscu.
Prosimy zapoznać się z regulaminem SYLWESTROWE SZALEŃSTWO W TURCJI, dostępnym na naszej stronie.
Rego Bis zastrzega sobie prawo do zmian w programie oraz do odwołania imprezy w przypadku braku wymaganej minimalnej do jej realizacji ilośości uczestników (informacje w biurze).

CENA ZAWIERA

*    Przelot Warszawa - Antalya oraz Antalya - Warszawa
*    Opłaty lotniskowe
*    Gala Sylwestrowa
*    4 noclegi w hotelu TITANIC BEACH LARA 5*
*    Wyżywienie All Inclusive w hotelu TITANIC BEACH LARA 5*
*    2 noclegi w hotelu 4* w okolicy Pamukkale (wyżywienie HB)
*    Bilety wstępu do Hierapolis/Pamukkale oraz starożytnego miasta Laodycea
*    Wycieczkę do Aspendos, City Tour Antalya
*    Transfer lotnisko-hotel-lotnisko w kraju docelowym
*    Bagaż podróżny w cenie (limit wagowy zależy od linii lotniczych)
*    Opiekę rezydenta podczas pobytu, polskojęzycznego przewodnika w czasie wycieczek
*    Opłatę na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (15 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji
*    Ubezpieczenie KL 30 000 , NNW 3 000 , bagaż 200 , CPiN
*    Podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

*    wizy tureckiej
*    biletów wstępu do Teatru w Aspendos
*    dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZELOTU

- Limit bagażowy 20 kg osoba + 5 kg bagaż podręczny
- Zbiórka na lotnisku na 2h przed planowanym wylotem
- Odprawa bezbiletowa, przelot realizowany na podstawienie ważnego paszportu
- Przelot realizowany na podstawienie ważnego paszportu - dokument musi być ważny minimum 6 miesięcy (od daty powrotu do Polski).
- Obywatele RP wjeżdżający do Turcji podlegają obowiązkowi wizowemu - elektroniczną wizę turystyczną można nabyć  przed wylotem za pośrednictwem portalu www.evisa.gov.tr. (koszt 20 USD)
- Dziecko, które nie podróżuje z obojgiem prawnych opiekunów musi posiadać notarialnie potwierdzone upoważnienie podpisane przez nieobecnego opiekuna (dziadkowie muszą mieć przy sobie upoważnienie od obojga rodziców).
- Rego Bis zastrzega sobie prawo do modyfikacji trasy przelotu (międzylądowanie)

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.
Informacja dla podróżujących do Turcjiz dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie Turcji, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

Dodaj swoją opinię o Zwiedzanie + Zabawa - Sylwester W Turcji

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę