Hotel: Teodora Kompleks

Oferta niedostępna

KATEGORIA

***

REGION

SLONECZNY BRZEG/BULGARIA

OBÓZ MŁODZIEŻOWY

BUŁGARSKI PLAŻING - SŁONECZNY BRZEG 2019 HOTEL TEODORA *** 12-18 lat

TYLKO Z REGO- BIS

- 9 noclegów / 9 śniadań / 9 obiadów / 9 kolacji - SOFT ALL INCLUSIVE (napoje w cenie!)
- Wycieczka do Nessebyru Gratis
- 2 wejścia do Aquaparku
- POLSKIE ANIMACJE!
- ZAJĘCIA TANECZNE, JOGGA, AEROBIC, TURNIEJE PIŁKI PLAŻOWEJ/ PIŁKI NOŻNEJ, GRY ZESPOŁOWE, CROSSFIT, WYCIECZKI, DYSKOTEKI, WYBORY MISS I MISTERA, PLAŻOWANIE, RELAX
- Ciepły posiłek w drodze powrotnej GRATIS
- KOMPLEKS TEODORA - bezpłatne WI-FI przy basenie i recepcji; basen, boiska wielofunkcyjne, salka gimnastyczna z lustrami
- unikatowa koszulka Rego- Bis

GDZIE SIĘ BAWIMY

SŁONECZNY BRZEG- to najpopularniejsze wakacyjny kurort Bułgarii, szczególnie polecane dla osób nastawionych na rozrywki, kluby i dyskoteki oraz aktywne spędzanie czasu. Jest ciepło, pogodnie i błogo... Można zwiedzać (a jest co!) lub plażować.

UPOLUJ SWOJĄ ZNIŻKĘ NA 2019!

1. MINI GRUPKA - specjalny rabat dla mini grupki. Przy rezerwacji min 7 osób przysługuje rabat w wysokości 50 zł / os (wszystkie rezerwacje muszą być potwierdzone tego samego dnia).
2. Rabaty dla stałych klientów 2,5% - zapytaj o rabat Sprzedawcę
3. Każda impreza ma ograniczoną ilość miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie promocji.
4. Gwarancja Niezmienności Ceny, Bezpłatna Zmiana Uczestnika do 7 dni przed wyjazdem.

CENA OBEJMUJE

• przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, DVD, WC
• 9 noclegów w Kompleksie Teodora***
• wyżywienie All Inclusive Soft
• wycieczka do Nessebyru
• program animacyjny prowadzony przez polskiego animatora
• opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
• opiekę ratownika wodnego
• polskie animacje
• ciepły posiłek w drodze powrotnej do Polski
• koszulkę Rego- Bis
• bogaty program sportowo-rekreacyjny
• opiekę rezydenta podczas pobytu
• opiekę pilota na trasie przejazdu
• Ubezpieczenie KL 30 000 €, NNW 3 000 €, NNW obowiązuje na 24 godziny przed wyjazdem (od chwili wyjścia z domu) do 24 godzin po przyjeździe (powrotu do domu)
• opłaty na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł/ os.)

OBOWIĄZKOWO PŁATNE

• taksa klimatyczna 15€/os - raz na pobyt
• dopłata za dwa wejścia do Aquaparku 30€/os.
• kaucja zwrotna w wysokości 10€/os.

CENA NIE OBEJMUJE

• wycieczek fakultatywnych

TU ŚPIMY

Kompleks Teodora*** położony w północnej części Słonecznego Brzegu, ok. 4 km od centrum miasta. Obiekt oddalony jest 400 m od piaszczystej plaży. Do dyspozycji obozowiczów - basen, leżaki i parasole przy basenie. Przy hotelu boisko do mini piłki nożnej, piłki siatkowej i ręcznej, sala z lustrami i klimatyzacją do zajęć animacyjnych i tańca, świetlica, jadania, sala kinowa, lobby bar, wi - fi przy basenie i recepcji.

ZAKWATEROWANIE

Kompleks posiada przestronne pokoje 3-4 osobowe lub studia 2+2, osobne łóżka, łazienka z WC, szafa, szafki nocne, krzesła, lodówka, niektóre posiadają balkon, klimatyzacja indywidualnie sterowana. Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godziny 14:00, wykwaterowanie do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.

WYŻYWIENIE

All Inclusive SOFT- 3 posiłki dziennie w formie bufetu + podwieczorek. Napoje bezalkoholowe od 11:00 - 20:00 dostępne przy basenie.

PLAŻA

ok. 400 m od miejsca zakwaterowania idąc wzdłuż głównej ulicy, ok. 300 m od miejsca zakwaterowania idąc przez park. Plaża piaszczysta z łagodnym zejściem do morza. Serwis plażowy dodatkowo płatny.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

• WARNA - DELFINARIUM - KLASZTOR ALADŻA CENA OK. 35€
Wyjazd ok. godz. 08.00, przejazd do Warny w Bułgarii. Udział w bardzo ciekawym i zabawnym show w Delfinarium w Warnie. Obiad. Następnie zwiedzanie Monastyru Aladża (ozn. Kolorowy). Kaplica, korytarze, dormitorium a także katakumby klasztorne wykute są w wysokiej na kilkadziesiąt metrów skale. Pomieszczenia klasztorne położone są na wysokości ok. 20m. Monastyr ten był miejscem kryjówki pierwszych chrześcijan.
• SOZOPOL I RZEKA I ROPOTAMO CENA OK. 27€
Ropotamo to jedna z najpiękniejszych rzek na południu Bułgarii. Rejs po niej daje możliwość przebywania pośród natury i podziwiania licznego ptactwa wodnego. Następnie wizyta w Sozopolu, starożytnym mieście założonym w 610 r. p.n.e.
• Jeep Safarii ok. 30E/os.
• rejs piracki ok. 20E/os.

DYSKOTEKI

Lazur - rożne gatunki muzyki - najbardziej popularna dyskoteka wśród młodzieży
Iceberg - muzyka lat 80 i 90

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

1 DZIEŃ- wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy.
2 DZIEŃ- przyjazd do hotelu w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie, pierwsze świadczenie obiad, czas na odpoczynek po podróży, zapoznanie się z regulaminem obozu oraz z zapleczem obiektu i okolicą, kolacja, nocleg.
3-10 DZIEŃ- Wypoczynek oraz bogaty program animacyjny czasu wolnego. Wycieczka do Nessebyru i Aquaparku.
11 DZIEŃ- śniadanie, wykwaterowanie, wyjście do Aquaparku, obiad na terenie Aquaparku, powrót do hotelu, wyjazd do Polski. Nocny przejazd przez Bułgarię i Serbię.
12 DZIEŃ- dalszy ciąg przejazd przez Węgry i Słowację, w trakcie przejazdu dłuższa przerwa na ciepły posiłek (w cenie ), powrót do kraju w godzinach wieczornych.

CO ZOBACZYSZ Z NAMI

NESSEBYR (w cenie skierowania)- zwiedzanie starej części miasta to wielka przyjemność, która zaczyna się już na prowadzącej do miasta grobli, gdzie zlokalizowany jest jeden odrodzeniowy wiatrak bardzo znany z widokówek. Nieco dalej ciągną się fortyfikacje-mury obronne otaczające miasto i pochodzące w niektórych miejscach z VI w. p.n.e. Nessebyr przyciąga turystów swoim malowniczym położeniem, a przede wszystkim wspaniałą zabudową w stylu czarnomorskim.
AQUAPARK- najwyższa zjeżdżalnia 18m, najdłuższa 120m, kilka rodzajów zjeżdżalni - Kamikaze, X- Treme, Hydrohute, Free Fall, Twister, Niagara, Crazy River, Giant Slide, Black Hole, Wave Pool, Lazy River, Adults Pool, Activity Pool, Water Castle, Adventure Island, basen z falami, różnego rodzaju fontanny, gejzery, wodospady. Bilet wstępu do Aquaparku w Słonecznym Brzegu zawiera wszystkie atrakcje wodne, przebieralnie, prysznice, kółka dmuchane, parasole, ubezpieczenie na wypadek jakiś zdarzeń, dzieci poniżej 90cm wstęp darmowy. W Aquaparku znajdują się bary i restauracje z fast foodami, koktajlami, lodziarnia itp.

WEŹ ZE SOBĄ

Ważny paszport lub dowód osobisty - (dokument ważny min. 3 miesiące od daty powrotu), krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubranie, klapki do wody, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe. Proponowane kieszonkowe ok. 90€ + pieniądze na wycieczki fakultatywne.

TAK SIĘ BAWIMY

• Plażowanie i kąpiele w morzu i basenie pod opieką ratownika
• Rozgrywki sportowe (siatkówka, koszykówka) wewnątrz obozowe oraz z innymi grupami, zajęcia fitness (w basenie, na plaży), bieg na orientację
• Piesze wycieczki po okolicy
• Dyskoteki na terenie obiektu i w klubach
• Wybory Miss i Mistera na wesoło
• Odkrywanie talentów
• Body Painting - malowanie ciała
• Konkursy, quizy
• Animacje taneczne i sportowe
• Wycieczka piesza do Słonecznego Brzegu - zwiedzanie
• Wycieczka piesza do Sv. Vlasu - zwiedzanie
• Animacje prowadzone po polsku
• Uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych (płatne dodatkowo)
• Inne imprezy kulturalno - rozrywkowe

GWARANCJA SŁONECZNEGO SPOKOJU

Usługa ta daje możliwość rezygnacji z imprezy do 21 dni przed wyjazdem bez podawania przyczyny i ponoszenia dodatkowych kosztów, poza wniesiona opłata za usługę 99 zł/os.

POLSKIE ANIMACJE

Wszystkie nasze animacje prowadzone są przez polskich animatorów. To odpowiednio przeszkolone, odpowiedzialne osoby z pozytywnym nastawieniem i nieskończonymi pokładami energii. Animatorzy Rego-Bis świetnie potrafią zintegrować grupę i skłonić młodzież do aktywnego wypoczynku. Na uczestników obozu codziennie czeka mnóstwo atrakcji - gry sportowe, turnieje, aerobik i wiele innych zabaw. Gwarantujemy, że każdy obozowicz znajdzie coś dla siebie i na pewno nie będzie się nudził.

NIE ZAPOMNIJ

Koniecznym jest przesłanie Organizatorowi wypełnionych kart kolonijnych najpóźniej do 2 tygodnii przed wyjazdem.

WAŻNE

Więcej informacji o tym Etapie Promocji znajdziesz w regulaminie na stronie Organizatora

INFO DOTYCZĄCE PRZEJAZDU AUTOKAREM

- Przejazd na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - dokument musi być ważny minimum 3 miesięcy (od daty powrotu do Polski).
Godziny przyjazdu do hotelu jak i godziny wyjazdu w drogę powrotną są potwierdzane przez pilota bądź rezydenta Rego-Bis.
1. Prosimy Klientów o zapoznanie się z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rozkład jazdy.
2. Dopłata zawiera przejazd w dwie strony.
3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu może przewieźć 1 sztukę bagażu o wadze do 20kg oraz bagaż podręczny o wadze do 5kg.
4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki co najmniej na 10 minut przed planowaną godziną odjazdu.
5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym lub pociągiem.
6. Na trasie dojazdowej dopuszcza się możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa się autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
8. Miejsca w autokarze docelowym są numerowane i przydzielane przez centralę Rego-Bis.
9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,5 godziny w miejscach do tego przystosowanych.

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Ola i Maja 31.07.2019
Właśnie wracamy z obozu w ośrodku Teodora. Były bardzo fajne animacje i zajęcia na basenie. Na plaży mieliśmy dużo wolnego czasu, było wesoło i mogliśmy brać sobie parasole które tam już były. Jedzenie ogólnie bardzo dobre każdego dnia na obiad można jeść kuchnie włoska lub bułgarska. Większość osób na śniadanie i kolacje jadło chleb z pomidorkami lub ogórkami. Mieliśmy fantastyczne wychowawczynie p.Basię- moja mamę( POMOCY) i p. Gosię- super babke. Noce były pełne emocji, bo wszcyscy nagle się wzbudzali????. Ogólnie obóź bardzo fajny . POLECAMY!!!!
Ola i Maja 31.07.2019
Właśnie wracamy z obozu w ośrodku Teodora. Były bardzo fajne animacje i zajęcia na basenie. Na plaży mieliśmy dużo wolnego czasu, było wesoło i mogliśmy brać sobie parasole które tam już były. Jedzenie ogólnie bardzo dobre każdego dnia na obiad można jeść kuchnie włoska lub bułgarska. Większość osób na śniadanie i kolacje jadło chleb z pomidorkami lub ogórkami. Mieliśmy fantastyczne wychowawczynie p.Basię- moja mamę( POMOCY) i p. Gosię- super babke. Noce były pełne emocji, bo wszcyscy nagle się wzbudzali????. Ogólnie obóź bardzo fajny . POLECAMY!!!!
Jolanta, mama Asi 15.02.2018
Córka po powrocie z Obozu Młodzieżowego TRENDY CAMP przez resztę wakacji była bardzo aktywna, co mnie niesamowicie zaskoczyło. Turnus z animacjami sprawił,że nabrała energii na resztę wakacji. W przyszłym roku córa na pewno pojedzie. Super!
Gosia,19 lat 15.02.2018
Razem z grupą moich przyjaciół ze Śląska wybraliśmy się na obóz organizowany właśnie przez Biuro Podróży Rego-Bis. Nie powiem, jakość hotelu, jedzenie nas bardzo zaskoczyło. Było lepiej niż na zdjęciach.Mimo różnych opinii postanowiliśmy obrać sobie Teodorę za cel. Na miejscu zastała nas super atmosfera,której się nie spodziewaliśmy. Dość spory program animacyjny pozwolił nam się wyszaleć. Kadra bardzo w porządku. Konkursy i gratisy zachęcają do brania udziału w różnych rozgrywkach. Plaża trochę daleko, ale w dobrym towarzystwie ta odległość nie przeszkadzała. Wieczorne wypady na miasto pozwalały na większą integrację z grupą. Gdyby nie fakt,że już jesteśmy za starzy wrócilibyśmy na pewno :D
ojciec Franka 15.02.2018
Syn na tydzień przed oferowanym Obozem zdecydował,że jednak by chciał jechać. Myślałem,że będzie ciężko o miejsce dla niego, jednak Rego-Bis zaoferował nam swoją pomoc. Wybraliśmy Teodorę z powodu bogatego programu animacyjnego jak i ilości atrakcji w obiekcie. Pani w biurze zapewniała mnie,że syn nie będzie się nudził. Jest typem podróżnika, więc wycieczki fakultatywne,które zostały zaplanowane, w pełni wykorzystał i wrócił z aparatem pełnym zdjęć,którymi chwali się do teraz.

Dodaj swoją opinię o Hotel: Teodora Kompleks

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę