Hotel: Hotel Sunny View Central

Oferta niedostępna

KATEGORIA

***

REGION

SLONECZNY BRZEG/BULGARIA

OBÓZ MŁODZIEŻOWY

BUŁGARSKI PLAŻING - SŁONECZNY BRZEG 2019 HOTEL SUNNY VIEW CENTRAL *** 12-18 lat

TYLKO Z REGO- BIS

- 9 noclegów / 9 śniadań / 9 obiadów / 9 kolacji - SOFT ALL INCLUSIVE (napoje w cenie!)
- Wycieczka do Nessebyru Gratis
- 2 wejścia do Aquaparku
- POLSKIE ANIMACJE!
- ZAJĘCIA TANECZNE, JOGGA, AEROBIC, TURNIEJE PIŁKI PLAŻOWEJ/ PIŁKI NOŻNEJ, GRY ZESPOŁOWE, CROSSFIT, WYCIECZKI, DYSKOTEKI, WYBORY MISS I MISTERA, PLAŻOWANIE, RELAX
- Ciepły posiłek w drodze powrotnej GRATIS
- unikatowa koszulka Rego- Bis

GDZIE SIĘ BAWIMY

SŁONECZNY BRZEG- to najpopularniejsze wakacyjny kurort Bułgarii, szczególnie polecane dla osób nastawionych na rozrywki, kluby i dyskoteki oraz aktywne spędzanie czasu. Jest ciepło, pogodnie i błogo... Można zwiedzać (a jest co!) lub plażować.

UPOLUJ SWOJĄ ZNIŻKĘ NA 2019!

1. MINI GRUPKA - specjalny rabat dla mini grupki. Przy rezerwacji min 7 osób przysługuje rabat w wysokości 50 zł / os (wszystkie rezerwacje muszą być potwierdzone tego samego dnia).
2. Rabaty dla stałych klientów 2,5% - zapytaj o rabat Sprzedawcę
3. Każda impreza ma ograniczoną ilość miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie promocji.
4. Gwarancja Niezmienności Ceny, Bezpłatna Zmiana Uczestnika do 7 dni przed wyjazdem.
5. Warunkiem udziału w promocji jest wpłata zaliczki - zaliczka to 100 zł w chwili podpisania umowy, dopłata do 29 % do 31.03.2019, dopłata do 100% wartości imprezy do 35 dni przed wyjazdem.

CENA OBEJMUJE

• Przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, DVD, WC
• 9 noclegów w Hotelu Sunny View Central
• Wyżywienie All Inclusive Soft
• Wycieczka do Nessebyru
• Program animacyjny prowadzony przez polskiego animatora
• Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
• Opiekę ratownika wodnego
• Polskie animacje
• Ciepły posiłek w drodze powrotnej do Polski
• Koszulkę Rego-Bis
• Bogaty program sportowo-rekreacyjny
• Opiekę rezydenta podczas pobytu
• Opiekę pilota na trasie przejazdu
• Ubezpieczenie KL 30 000 €, NNW 3 000 €, NNW obowiązuje na 24 godziny przed wyjazdem (od chwili wyjścia z domu) do 24 godzin po przyjeździe (powrotu do domu)
• Opłaty na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł/os.)

OBOWIĄZKOWO PŁATNE

• Taksa klimatyczna 15€/os. - raz na pobyt
• Dopłata za dwa wejścia do Aquaparku 30€/os.
• Kaucja zwrotna w wysokości 10€/os.

CENA NIE OBEJMUJE

• wycieczek fakultatywnych

TU ŚPIMY

Hotel Sunny View Central położony w południowej części Słonecznego Brzegu, ok. 2,5 km od centrum miasta. Obiekt oddalony jest 500 m od plaży. Do dyspozycji obozowiczów - baseny z ratownikami, leżaki i parasole, bar przy basenie, restauracja, bar i wi-fi w hotelowym lobby, scena. Przy hotelu dostępna sala fitness i boisko ze zjeżdżalniami i huśtawkami. Klimatyzacja zarówno w miejscach publicznych jak i w pokojach. Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz strzeżony parking.

ZAKWATEROWANIE

Hotel składa się z kilku budynków, w których rozmieszczone są pokoje składające się z jednego pomieszczenia - dla 2-3 osób oraz apartamenty z dwoma pomieszczeniami, 5-6 osobowe. Niektóre posiadają balkony, na których znajdują się krzesła i stolik. W pokojach klimatyzacja, TV, lodówka, aneks kuchenny, możliwość dostawienia dodatkowego łóżka. Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godziny 14.00, wykwaterowanie do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.

WYŻYWIENIE

All Inclusive Light - 4 posiłki dziennie w formie bufetu + podwieczorek. Śniadanie 08.00-10.00, lunch 12.00-14.00, podwieczorek 15.30-16.00, kolacja 18.00-20.00. Woda w dozownikach dostępna za darmo.

PLAŻA

Ok. 500 m do plaży Cacao, którą często odwiedzają światowej sławy Dj-e.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

• WARNA - DELFINARIUM - KLASZTOR ALADŻA CENA OK. 35€
Wyjazd ok. godz. 08.00, przejazd do Warny w Bułgarii. Udział w bardzo ciekawym i zabawnym show w Delfinarium w Warnie. Obiad. Następnie zwiedzanie Monastyru Aladża (ozn. Kolorowy). Kaplica, korytarze, dormitorium a także katakumby klasztorne wykute są w wysokiej na kilkadziesiąt metrów skale. Pomieszczenia klasztorne położone są na wysokości ok. 20m. Monastyr ten był miejscem kryjówki pierwszych chrześcijan.
• SOZOPOL I RZEKA I ROPOTAMO CENA OK. 27€
Ropotamo to jedna z najpiękniejszych rzek na południu Bułgarii. Rejs po niej daje możliwość przebywania pośród natury i podziwiania licznego ptactwa wodnego. Następnie wizyta w Sozopolu, starożytnym mieście założonym w 610 r. p.n.e.
• Jeep Safarii ok. 30E/os.
• rejs piracki ok. 20E/os.

DYSKOTEKI

Lazur - rożne gatunki muzyki - najbardziej popularna dyskoteka wśród młodzieży
Iceberg - muzyka lat 80 i 90

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

1 DZIEŃ- wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy.
2 DZIEŃ- przyjazd do hotelu w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie, pierwsze świadczenie obiad, czas na odpoczynek po podróży, zapoznanie się z regulaminem obozu oraz z zapleczem obiektu i okolicą, kolacja, nocleg.
3-10 DZIEŃ- Wypoczynek oraz bogaty program animacyjny czasu wolnego. Wycieczka do Nessebyru i Aquaparku.
11 DZIEŃ- śniadanie, wykwaterowanie, wyjście do Aquaparku, obiad na terenie Aquaparku, powrót do hotelu, wyjazd do Polski. Nocny przejazd przez Bułgarię i Serbię.
12 DZIEŃ- dalszy ciąg przejazd przez Węgry i Słowację, w trakcie przejazdu dłuższa przerwa na ciepły posiłek (w cenie ), powrót do kraju w godzinach wieczornych.

CO ZOBACZYSZ Z NAMI

NESSEBYR (w cenie skierowania)- zwiedzanie starej części miasta to wielka przyjemność, która zaczyna się już na prowadzącej do miasta grobli, gdzie zlokalizowany jest jeden odrodzeniowy wiatrak bardzo znany z widokówek. Nieco dalej ciągną się fortyfikacje-mury obronne otaczające miasto i pochodzące w niektórych miejscach z VI w. p.n.e. Nessebyr przyciąga turystów swoim malowniczym położeniem, a przede wszystkim wspaniałą zabudową w stylu czarnomorskim.
AQUAPARK- najwyższa zjeżdżalnia 18m, najdłuższa 120m, kilka rodzajów zjeżdżalni - Kamikaze, X- Treme, Hydrohute, Free Fall, Twister, Niagara, Crazy River, Giant Slide, Black Hole, Wave Pool, Lazy River, Adults Pool, Activity Pool, Water Castle, Adventure Island, basen z falami, różnego rodzaju fontanny, gejzery, wodospady. Bilet wstępu do Aquaparku w Słonecznym Brzegu zawiera wszystkie atrakcje wodne, przebieralnie, prysznice, kółka dmuchane, parasole, ubezpieczenie na wypadek jakiś zdarzeń, dzieci poniżej 90cm wstęp darmowy. W Aquaparku znajdują się bary i restauracje z fast foodami, koktajlami, lodziarnia itp.

WEŹ ZE SOBĄ

Ważny paszport lub dowód osobisty - (dokument ważny min. 3 miesiące od daty powrotu), krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubranie, klapki do wody, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe. Proponowane kieszonkowe ok. 90€ + pieniądze na wycieczki fakultatywne.

TAK SIĘ BAWIMY

• Plażowanie i kąpiele w morzu i basenie pod opieką ratownika
• Rozgrywki sportowe (siatkówka, koszykówka) wewnątrz obozowe oraz z innymi grupami, zajęcia fitness (w basenie, na plaży), bieg na orientację
• Piesze wycieczki po okolicy
• Dyskoteki na terenie obiektu i w klubach
• Wybory Miss i Mistera na wesoło
• Odkrywanie talentów
• Body Painting - malowanie ciała
• Konkursy, quizy
• Animacje taneczne i sportowe
• Wycieczka piesza do Słonecznego Brzegu - zwiedzanie
• Wycieczka piesza do Sv. Vlasu - zwiedzanie
• Animacje prowadzone po polsku
• Uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych (płatne dodatkowo)
• Inne imprezy kulturalno - rozrywkowe

GWARANCJA SŁONECZNEGO SPOKOJU

Usługa ta daje możliwość rezygnacji z imprezy do 21 dni przed wyjazdem bez podawania przyczyny i ponoszenia dodatkowych kosztów, poza wniesiona opłata za usługę 99 zł/os.

POLSKIE ANIMACJE

Wszystkie nasze animacje prowadzone są przez polskich animatorów. To odpowiednio przeszkolone, odpowiedzialne osoby z pozytywnym nastawieniem i nieskończonymi pokładami energii. Animatorzy Rego-Bis świetnie potrafią zintegrować grupę i skłonić młodzież do aktywnego wypoczynku. Na uczestników obozu codziennie czeka mnóstwo atrakcji - gry sportowe, turnieje, aerobik i wiele innych zabaw. Gwarantujemy, że każdy obozowicz znajdzie coś dla siebie i na pewno nie będzie się nudził.

NIE ZAPOMNIJ

Koniecznym jest przesłanie Organizatorowi wypełnionych kart kolonijnych najpóźniej do 2 tygodnii przed wyjazdem.

WAŻNE

Więcej informacji o tym Etapie Promocji znajdziesz w regulaminie na stronie Organizatora

INFO DOTYCZĄCE PRZEJAZDU AUTOKAREM

- Przejazd na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - dokument musi być ważny minimum 3 miesięcy (od daty powrotu do Polski).
Godziny przyjazdu do hotelu jak i godziny wyjazdu w drogę powrotną są potwierdzane przez pilota bądź rezydenta Rego-Bis.
1. Prosimy Klientów o zapoznanie się z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rozkład jazdy.
2. Dopłata zawiera przejazd w dwie strony.
3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu może przewieźć 1 sztukę bagażu o wadze do 20kg oraz bagaż podręczny o wadze do 5kg.
4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki co najmniej na 10 minut przed planowaną godziną odjazdu.
5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym lub pociągiem.
6. Na trasie dojazdowej dopuszcza się możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa się autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
8. Miejsca w autokarze docelowym są numerowane i przydzielane przez centralę Rego-Bis.
9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,5 godziny w miejscach do tego przystosowanych.

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Dodaj swoją opinię o Hotel: Hotel Sunny View Central

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę