Lubiane przez osoby: 24
Aktualnie oglądane przez: 12
Ostatni zakup: Dzień temu

Samba Oboz Mlodziezowy

Sprawdź termin

KATEGORIA

***

REGION

LLORET DE MAR/HISZPANIA

OBÓZ MŁODZIEŻOWY

HISZPAŃSKA SIESTA - LLORET DE MAR 2019 HOTEL SAMBA *** 12-18 lat

TYLKO Z REGO- BIS

- 8 noclegów / 8 śniadań / 8 obiadów / 8 kolacji - woda do obiadu i kolacji w cenie!
- Wycieczka do Barcelony i Tossa de Mar
- Ciepły posiłek w drodze powrotnej - Gratis
- Koszulka Rego- Bis
- Gry zespołowe, dyskoteki, plażowanie - ZORGANIZUJEMY TWÓJ CZAS TAK, JAK BĘDZIESZ CHCIAŁ
- Boisko do siatkówki- siłownia- sala gier
- Duży basen
- Animacje hotelowe

UPOLUJ SWOJĄ ZNIŻKĘ NA 2019!

1. MINI GRUPKA - specjalny rabat dla mini grupki. Przy rezerwacji min 7 osób przysługuje rabat w wysokości 50 zł / os (wszystkie rezerwacje muszą być potwierdzone tego samego dnia).
2. Rabaty dla stałych klientów 2,5% - zapytaj o rabat Sprzedawcę
3. Każda impreza ma ograniczoną ilość miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie promocji.
4. Gwarancja Niezmienności Ceny, Bezpłatna Zmiana Uczestnika do 7 dni przed wyjazdem.

GDZIE SIĘ BAWIMY

LLORET DE MAR- to centrum rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki, wieczorem miasto tańca i zabawy! Dodatkowo atrakcją jest położony na obrzeżach miasta największy na Costa Brava - park wodny WATERWORLD.

CENA OBEJMUJE

• przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, DVD, WC
• 8 noclegów w Hotelu Samba***
• wyżywienie - 3 posiłki dziennie + woda do obiadu i kolacji
• wycieczkę do Tossa de Mar
• wycieczkę do Barcelony
• ciepły posiłek na trasie przejazdu w drodze powrotnej
• opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
• opieka ratownika wodnego
• bogaty program sportowo-rekreacyjny
• korzystanie z zaplecza sportowego Hotelu Sur Marf
• opiekę licencjonowanego pilota na trasie przejazdu
• opiekę rezydenta podczas pobytu
• koszulkę Rego-Bis
• Ubezpieczenie KL 30 000 €, NNW 2 000 €, NNW obowiązuje na 24 godziny przed wyjazdem (od chwili wyjścia z domu) do 24 godzin po przyjeździe (powrotu do domu)
• opłaty na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł/ os.)

OBOWIĄZKOWO PŁATNE

• kaucja zwrotna w wysokości 10 € (na wypadek ewentualnych zniszczeń)
• taksa klimatyczna płatna 15 € /os - raz na pobyt,

CENA NIE OBEJMUJE

• Wycieczek fakultatywnych

TU ŚPIMY

Hotel Samba*** położony w dzielnicy Fenals, blisko centrum z licznymi dyskotekami, klubami i barami, ok. 300 m od piaszczystej plaży. Do dyspozycji, klimatyzowaną restaurację, bar, salę konferencyjną, salę gier, 2 windy, sklepik, taras, duży kompleks ogrodowy, basen z brodzikiem (leżaki i parasole bezpłatnie), boisko do siatkówki, mini siłownię na powietrzu, bilard, gry zręcznościowe, dyskotekę, zaplecze sportowe hotelu Sur Marf, codzienne liczne animacje.
Wi-FI dodatkowo płatne 1 godzina- 1 EUR, 7 dni- 20 EUR.

ZAKWATEROWANIE

Hotel posiada pokoje 4-6 osobowe typu studio, łazienka z WC, TV- SAT, klimatyzacja, balkon. Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godz. 14.00, wykwaterowanie do godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie- śniadania, obiad, kolacja w formie bogatego bufetu, dodatkowo posiłki tematyczne. Do śniadania podawana kawa, herbata, czekolada, soki, woda. Do obiadu i kolacji woda w karafkach.

PLAŻA

ok. 350 m od hotelu plaża w Fenals, szeroka, publiczna, piaszczysto -żwirkowa.
(Parę metrów od brzegu łagodnie, następnie głęboko). W pobliżu plaży kawiarnie, sklepiki.

WYCIECZKI W CENIE

BARCELONA - Stolica Katalonii, jedna z najpiękniejszych światowych metropolii. Zwiedzanie - Sagrada Familia, stadion FC Barcelona, Casa Mila, Casa Batllo, wzgórze Montjuic -panorama miasta oraz obiekty olimpijskie, La Rambla, pokaz fontann.
TOSSA DE MAR - W Tossie zwiedzanie części starego miasta, pozostałości pięknego kościółka, następnie przejście pod Zamek. Średniowieczne mury wraz z ich zabudową (Vila Vella) miały chronić mieszkańców przed piratami. Całości dopełni wypoczynek na malowniczej plaży z widokiem na zatoczkę.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

GIRONA + FIGURES
Zwiedzanie starego miasta (Girona - średniowieczna katedra i mury miasta, łaźnia arabska, park) przejazd do Figueres i zwiedzanie muzeum Salvadora Dali. Cena ok. 45 EUR
OGRODY PINYA DE ROSA W BLANES
Ogrody założone w 1954 roku, słyną z okazów roślin tropikalnych, które zaadaptowały się w warunkach śródziemnomorskich. Cena ok. 15 EUR
WATER WORLD - LLORET DE MAR
Największy basen na Costa Brava- wodny park atrakcji m. in. basen z falami morskimi, dzika rzeka, różnego typu zjeżdżalnie i baseny, atrakcyjne zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
Cena ok. 40 EUR.

RAMOWY PROGRAM POBYTU

1 DZIEŃ- Wyjazd. Przejazd przez Niemy i Francję. Na trasie przejazdu dłuższy postój na terenie Niemiec na ciepły posiłek ( płatny we własnym zakresie ok. 5€/os). Nocny przejazd do Hiszpanii.
2 DZIEŃ- Przyjazd do hotelu w godzinach dopołudniowych, zakwaterowanie, czas na odpoczynek po podróży, zapoznanie się z zapleczem obiektu i okolicą, kolacja, nocleg.
3-9 DZIEŃ- Wypoczynek oraz bogaty program sportowo - rekreacyjny.
10 DZIEŃ- Śniadanie, wykwaterowanie, obiad. Wyjazd w drogę powrotną do Polski w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd.
11 DZIEŃ- Dalszy przejazd przez Niemcy, w trakcie przejazdu dłuższa przerwa na ciepły posiłek
(w cenie ). Powrót do kraju w godzinach wieczornych.

CO ZOBACZYSZ Z NAMI

TOSSA DE MAR - wycieczka wzdłuż wybrzeża z Lloret de Mar do Tossy, w Tossie zwiedzanie cześci starego miasta, średniowieczne mury z ich zabudową (Vila Vella) i ruiny kościółka oraz pałacu.

WEŹ ZE SOBĄ

Ważny paszport lub dowód osobisty- (dokument ważny min. 3 miesiące od daty powrotu), krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubranie, klapki do wody, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe. Proponowane kieszonkowe ok. 100 € + pieniądze na wycieczki fakultatywne.

GWARANCJA SŁONECZNEGO SPOKOJU

Usługa ta daje możliwość rezygnacji z imprezy do 21 dni przed wyjazdem bez podawania przyczyny i ponoszenia dodatkowych kosztów, poza wniesiona opłata za usługę 99 zł/os.

NIE ZAPOMNIJ

Koniecznym jest przesłanie Organizatorowi wypełnionych kart kolonijnych najpóźniej do 2 tygodnii przed wyjazdem.

WAŻNE

Więcej informacji o tym Etapie Promocji znajdziesz w regulaminie na stronie Organizatora

INFO DOTYCZĄCE PRZEJAZDU AUTOKAREM

- Przejazd na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - dokument musi być ważny minimum 3 miesięcy (od daty powrotu do Polski).
Godziny przyjazdu do hotelu jak i godziny wyjazdu w drogę powrotną są potwierdzane przez pilota bądź rezydenta Rego-Bis.
1. Prosimy Klientów o zapoznanie się z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rozkład jazdy.
2. Dopłata zawiera przejazd w dwie strony.
3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu może przewieźć 1 sztukę bagażu o wadze do 20kg oraz bagaż podręczny o wadze do 5kg.
4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki co najmniej na 10 minut przed planowaną godziną odjazdu.
5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym lub pociągiem.
6. Na trasie dojazdowej dopuszcza się możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa się autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
8. Miejsca w autokarze docelowym są numerowane i przydzielane przez centralę Rego-Bis.
9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,5 godziny w miejscach do tego przystosowanych.

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Aquapark Water World w Lloret de Mar

Wodny park atrakcji - m. in.: basen z falami morskimi, dzika rzeka, różnego typu zjeżdżalnie i baseny, atrakcyjne zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
 
Cena orientacyjna: ok. 40€ - cena nie zawiera biletu wstępu (dzieci do 1,2 m wzrostu ok. 25€) 
 

Barcelona

Wycieczka do Barcelony - tętniącej życiem stolicy Katalonii. W programie objazd miasta: Sagrada Familia, najsłynniejsze i wciąż niedokończone dzieło katalońskiego architekta Antonio Gaudiego, Passeig de Gràcia z domami jego projektu - wpisanymi na listę UNESCO Casa Mila, Casa Batlló, wzgórze Montjuïc. Spacer po średniowiecznym centrum miasta: Dzielnicy Gotyckiej z kamiennymi domami i brukowanymi uliczkami oraz słynny bulwar Las Ramblas, nazwany przez Victora Hugo najbarwniejszą i najciekawszą ulicą Europy.
 
Cena orientacyjna: ok. 40€
 

Girona i Figures

W programie spacer po starówce i zwiedzanie najciekawszych atrakcji miasta, w tym gotyckiej katedry (zwiedzanie wewnątrz za dodatkową opłatą) i starej dzielnicy żydowskiej. Wizyta w Figueres, rodzinnym mieście znanego malarza – Salvadora Dalí. Zwiedzanie jednego z ciekawszych muzeów na świecie, które zostało zaprojektowane przez samego mistrza. Ogromna galeria malarstwa jest drugim w Hiszpanii muzeum pod względem liczby odwiedzających, zaraz po madryckim Prado. Wycieczka całodniowa.
 
Cena orientacyjna: ok. 45€
 

Montserrat

Wycieczka do sanktuarium porównywanego do Jasnej Góry. Na wzgórzu znajduje się piękna bazylika z figurką Czarnej Madonny, patronką Katalonii oraz klasztor benedyktynów. W Bazylice będzie można wysłuchać chóru oraz spróbować likierów Montserrat. Zobaczyć można również muzeum z wystawą dzieł takich artystów jak Picasso, Carravaggio, El Greco czy Dalí (za dodatkową opłatą). Wycieczka całodniowa.
 
Cena orientacyjna: ok. 47€
 

 

Ogrody Pinya de Rosa w Blanes

Ogrody założone w 1954 roku słyną z okazów roślin tropikalnych, które zaadaptowały się w warunkach śródziemnomorskich.
 
Cena orientacyjna: ok. 15€
 

Tossa de Mar

Wycieczka statkiem wzdłuż wybrzeża z Lloret de Mar do Tossy. W Tossie zwiedzanie części starego miasta, średniowiecznych murów z ich zabudową (Vila Vella) oraz pozostałości pięknego kościółka.
 
Cena orientacyjna: ok. 35€
 

Położenie

Lloret de Mar

LLORET DE MAR - to niewątpliwa stolica Costa Brava - centrum rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie. Dodatkowo atrakcją jest położony na obrzeżach miasta największy na Costa Brava - park wodny WATERWORLD.  Lloret de Mar to numer jeden wśród wakacyjnych kurortów w Katalonii. Miasto oferuje bogactwo atrakcji dla każdego. Lloret de Mar uznawane jest za najciekawszy kurort w Katalonii, autonomicznym regionie Hiszpanii. Lloret nigdy nie zasypia i zawsze znajdzie się tutaj coś ciekawego do zrobienia. W ciągu dnia korzystać można z rozrywek oferowanych na plaży, uprawiać rozmaite sporty wodne lub po prostu oddać się słodkiemu lenistwu i plażowaniu. Lloret de Mar zajmuje powierzchnię
48 km², położone jest na niezwykle pięknym wybrzeżu
Costa Brava. Znajduje się tylko 70km od Barcelony i 40km od Girony, zatem jest to idealne miejsce wypadowe do realizacji licznych wycieczek.

 

5 powodów, dla których warto jechać do Hiszpanii

1. Fiesta - nieustająca zabawa

2. Flamenco  - porywające połączenie przejmującego śpiewu, czarującej muzyki i dynamicznego tańca

3. Barcelona - miasto Gaudiego i piłki nożnej

4. Sangria - orzeźwiająca rozkosz w gorący dzień

5. Plaże oblane słońcem, malownicze wybrzeże Costa Brava


Miesiąc styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Temp.powietrza 24 25 25 25 26 28 28 29 27 26 26 24
Temp. wody 19 19 19 19 20 21 22 23 23 23 22 19

Dodaj swoją opinię o Samba Oboz Mlodziezowy

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę