Hotel: Kompleks Martina

Oferta niedostępna

KATEGORIA

***

REGION

DRVENIK/RIWIERA MAKARSKA/CHORWACJA

UPOLUJ SWOJĄ ZNIŻKĘ NA 2019!

- Gwarancja Niezmienności Ceny za jedyne 39zł/osoba.
- Rabaty dla stałych klientów 2,5% - zapytaj o rabat Sprzedawcę.
- NOWOŚĆ - RAZEM RAŹNIEJ - Specjalne oferty dla Grup powyżej 20 osób

ATUTY

- położony nad pięknym wybrzeżem Adriatyku,
- zaledwie 50 metrów od plaży
- aneksy kuchenne w apartamentach
- darmowe Wi-Fi

NASZYM ZDANIEM

Górna Zatoka w miejscowości Drvenik to miejsce na idealny wypoczynek dla rodzin z dziećmi - bliskość plaży, a także barów i restauracji sprawia, że każdy znajdzie w tej okolicy coś dla siebie. Kompleks Martina znajduje się zaledwie 50 m od plaży i uliczki, którą można przejść do centrum Drvenika, Dolnej Zatoki, a także sąsiednich miast.

POŁOŻENIE

- budynki znajdują się w części Drvenika zwanej Górną Zatoką
- około 50 metrów od plaży
- przy plaży znajdują się liczne sklepy, restauracje i kawiarnie oraz nadmorska uliczka łącząca Górną Zatokę z Dolną oraz centrum miasta.
- w odległości około 1,5 km od obiektu znajduje się mała przystań, z której codziennie odpływają statki na pobliską wyspę Hvar (i dalej na Korczulę).
- odległość ok 60 km od miejscowości Neum w Bośni

POKOJE

Kompleks Martina składa się z 3 budynków bezpośrednio ze sobą sąsiadujących (Martina, Kate, Amalija). Goście Rego-Bis będą kwaterowaniu w budynku Martina oraz Amalja. Standardowo urządzone i wyposażone apartamenty mogą pomieścić 2,3,4 lub 5 osoby (apartament A50 - 4-5 osobowy jest dwupomieszczeniowy; 3 łóżka podstawowe i rozkładana kanapa). Wszystkie apartamenty posiadają wyposażone (małe) aneksy kuchenne, balkon lub taras, TV, klimatyzację, bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

WYŻYWIENIE

HB - śniadania i obiadokolacje podawane w restauracji (z dużym tarasem) budynku głównego.
Śniadania serwowane (08.00- 09.00), obiadokolacje - wybór z 2 dań (18.30- 20.00) - zupa, danie główne i deser. Napoje do obiadokolacji - bezpłatnie dostępna jest woda. Sprzedaż napojów do obiadokolacji nie jest prowadzona.

PLAŻA

Plaża z drobnym żwirkiem, z łagodnym zejściem do morza, oddalona ok. 50 metrów od obiektu. Wzdłuż plaży rozciąga się mała promenada z kafeteriami, beach barami, sklepikami. Serwis plażowy dodatkowo płatny.

CHORWACJA

Chorwacja jest perłą turystyczną Adriatyku. Turystów zachęca do odwiedzin swoim zróżnicowaniem terenu - bajkowe połączenie morza i gór oraz niemalże nieustannie świecące słońce sprawia, że każdy docenia urok tego niewielkiego kraju. Różnorodność kulturowa, wyśmienita kuchnia i niezwykła gościnność Chorwatów sprawia, że wakacje w tym kraju są zawsze strzałem w dziesiątkę. Najbardziej atrakcyjny dla zwiedzających jest region Dalmacji - poza plażami i krystalicznie czystą wodą przyciąga Turystów niezwykłym bogactwem zabytkowych miast, które pamiętają jeszcze czasy starożytne. Typowa śródziemnomorska architektura miasteczek z bogactwem małych, wąskich uliczek sprawia, że już sam spacer po dalmackich miejscowościach wprawia w zachwyt.

RIWIERA MAKARSKA

Jedno z piękniejszych wybrzeży Europy - Riwiera Makarska - od dawna znana z uprawy oliwek, dziś zachwyca połączeniem starej i nowej zabudowy turystycznej. Wzdłuż promenady ciągną się liczne ville, hotele, pensjonaty, kawiarnie i restauracje. Nad miasteczkiem wznosi się dzwonnica kościoła Gospy od Rużarija, która czuwa nad jej mieszkańcami. Riwiera Makarska to najbardziej znany region turystyczny, który rokrocznie przyciąga rzesze turystów. To miejsce, gdzie góry stykają się z turkusem Morza Adriatyckiego, a słońce zachodzi za przepiękną wyspą Brać.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

- Dubrovnik nocą - orientacyjna cena za sezon 2019 - 48€
- Mostar & Medjugorje - orientacyjna cena za sezon 2019 - 48€
- Split & Trogir - orientacyjna cena za sezon 2019 - 48€
- Sibenik & Park Narodowy Krka - orientacyjna cena za sezon 2019 - 50€
- Sarajevo - orientacyjna cena za sezon 2019 - 75€
- Biokovo - orientacyjna cena za sezon 2019 - 35€
- Rafting na rzece Cetina - orientacyjna cena za sezon 2019 - 35€
- Fotosafari deltą Neretvy - orientacyjna cena za sezon 2019 - 55€
- Fish Picnic - orientacyjna cena za sezon 2019 - 28€

CENA ZAWIERA

• 9 noclegów w kompleksie Martina ***
• wyżywienie HB
• opiekę rezydenta podczas pobytu
• opłatę na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł / os.)
• Ubezpieczenie KL 30 000 €, NNW 2 000 €, NNW obowiązuje na 24 godziny przed wyjazdem (od chwili wyjścia z domu) do 24 godzin po przyjeździe (powrotu do domu)
• podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA

• taksy klimatycznej obowiązkowo płatnej w dniu przyjazdu 15 €/os. dzieci do 12 lat nie płacą
• napojów do obiadokolacji (sprzedaż napojów podczas posiłków nie jest prowadzona - dostępna jest bezpłatnie woda)
• wycieczek fakultatywnych

WAŻNE

Więcej informacji o tym Etapie Promocji znajdziesz w regulaminie na stronie Organizatora

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.
Informacja dla podróżujących do Chorwacji z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie Chorwacji, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży.

Dodaj swoją opinię o Hotel: Kompleks Martina

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę