Lubiane przez osoby: 8
Aktualnie oglądane przez: 3
Ostatni zakup: 3 godz. temu

Ivan Apartamenty

Sprawdź termin

KATEGORIA

***+

REGION

IGRANE/CHORWACJA

UPOLUJ SWOJĄ ZNIŻKĘ NA 2019!

- Gwarancja Niezmienności Ceny za jedyne 19zł/osoba.
- Anulacja rezerwacji (Gwarancja Słonecznego Spokoju) za 129 zł do 21 dni przed wyjazdem - BEZ PODAWANIA PRZYCZYNY!
- Rabaty dla stałych klientów 2,5% - zapytaj o rabat Sprzedawcę.
- NOWOŚĆ - RAZEM RAŹNIEJ - Specjalne oferty dla Grup powyżej 20 osób

ATUTY

- kameralny obiekt sprzyjający rodzinnym wyjazdom
- niewielka odległość do plaży
- położenie na Riwierze Makarskiej - najpopularniejszym wybrzeżu chorwackim
- wszystkie apartamenty 2 pomieszczeniowe z aneksem kuchennym oraz balkonem z widokiem na MORZE !

NASZYM ZDANIEM

Makarska to najbardziej rozrywkowa okolica Riwiery. Centrum miasteczka Igrane pełne jest turystycznych atrakcji - kawiarni, barów, restauracji. Apartamenty Ivan położone są w świetnej lokalizacji, z której wyruszyć można w różne kierunki, by odkryć Chorwację, ale także, by zrelaksować się na jednej z pięknych chorwackich plaż.

POŁOŻENIE

- ok. 350 m do nadmorskiej promenady
- ok. 50 m do najbliższej plaży
- w okolicy znajduje się zabytkowy kościół Matki Boskiej Różańcowej z XVIII wieku, a w pobliskim Zivigiscu klasztor Franciszkanów datowany na początek XVII w.
- ok. 300 m do dzikiej plaży
- ok. 50 m do najbliższego marketu
- ok. 500 m do najbliższego przystanku autobusowego

PLAŻA

Najbliższa plaża znajduje się ok. 50 m od apartamentów Ivan. Można dojść tam uliczką prowadzącą bezpośrednio spod obiektu na plażę. Zejście do morza w tym miejscu jest łagodne. Serwis plażowy dodatkowo płatny, ceny w wypożyczalni - ok. 20 kun za leżak i 20 kun za parasol.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Bezpłatnie - wi-fi w całym obiekcie
Dodatkowo płatne - w okolicy istnieje możliwość wypożyczenia rowerów wodnych, skorzystania z paraglidingu

POKOJE

Zakwaterowanie - 13.00
Wykwaterowanie - 9.00
Obiekt Ivan posiada 6 pokoi apartamentowych - 2 pomieszczeniowych (1 pomieszczenie wyposażone w łóżko małżeńskie dla 2 os., 2 pomieszczenie w rozkładaną kanapę dla 2 os. - możliwość zakwaterowania 5 os. - 5 osoba na wspólnym spaniu. Średnia wielkość apartamentu to ok. 35 m2. Apartament wyposażony jest w łazienkę, bezpłatna klimatyzacja, lodówka oraz czajnik oraz dobrze wyposażony aneks kuchenny. Każdy apartament posiada balkon z widokiem na Morze.

WYŻYWIENIE

Oferta bez wyżywienia.
Możliwość dokupienia wyżywienia HB (śniadania i obiadokolacje) w Pensjonacie Mihaljevic w cenie 15 euro/osoba/dzień - płatne na miejscu.

CHORWACJA

Chorwacja jest perłą turystyczną Adriatyku. Turystów zachęca do odwiedzin swoim zróżnicowaniem terenu - bajkowe połączenie morza i gór oraz niemalże nieustannie świecące słońce sprawia, że każdy docenia urok tego niewielkiego kraju. Różnorodność kulturowa, wyśmienita kuchnia i niezwykła gościnność Chorwatów sprawia, że wakacje w tym kraju są zawsze strzałem w dziesiątkę. Najbardziej atrakcyjny dla zwiedzających jest region Dalmacji - poza plażami i krystalicznie czystą wodą przyciąga Turystów niezwykłym bogactwem zabytkowych miast, które pamiętają jeszcze czasy starożytne. Typowa śródziemnomorska architektura miasteczek z bogactwem małych, wąskich uliczek sprawia, że już sam spacer po dalmackich miejscowościach wprawia w zachwyt.

RIWIERA MAKARSKA

Jedno z piękniejszych wybrzeży Europy - Riwiera Makarska - od dawna znana z uprawy oliwek, dziś zachwyca połączeniem starej i nowej zabudowy turystycznej. Wzdłuż promenady ciągną się liczne ville, hotele, pensjonaty, kawiarnie i restauracje. Nad miasteczkiem wznosi się dzwonnica kościoła Gospy od Rużarija, która czuwa nad jej mieszkańcami. Riwiera Makarska to najbardziej znany region turystyczny, który rokrocznie przyciąga rzesze turystów. To miejsce, gdzie góry stykają się z turkusem Morza Adriatyckiego, a słońce zachodzi za przepiękną wyspą Brać.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Dubrownik za dnia - osoba dorosła 40 €
Dubrownik nocą - osoba dorosła 48 €
Šibenik oraz wodospady rzeki Krk - osoba dorosła 60 €
Mostar i Medugorje - osoba dorosła 40 €
Fish picnic - Wyspa Hvar - Vrboska - Wyspa Brać i najsłynniejsza plaża Zloty Rog - osoba dorosła 30 €
Biokovo - wyjazd na szczyt Sveti Jure - osoba dorosła 35 €
Dzieci do lat 6 - za darmo, dzieci w wieku powyżej 6 lat do 12 lat - 50%.

CENA ZAWIERA

• Przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, WC, DVD
• 9 noclegów w apartamentach Ivan ***+
• opiekę polskiego pilota podczas trasy przejazdu
• opiekę rezydenta podczas pobytu
• opłatę na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł / os.)
• Ubezpieczenie KL 30 000 €, NNW 2 000 €, NNW obowiązuje na 24 godziny przed wyjazdem (od chwili wyjścia z domu) do 24 godzin po przyjeździe (powrotu do domu)
• podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA

• taksy klimatycznej obowiązkowo płatnej w dniu przyjazdu 15 €/os. dzieci do 12 lat nie płacą
• wycieczek fakultatywnych.

WAŻNE

Więcej informacji o tym Etapie Promocji znajdziesz w regulaminie na stronie Organizatora

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZEJAZDU

Trasa - Polska - Czechy - Austria - Słowenia - Chorwacja ( Orientacyjny czas przejazdu ok. 17h po przekroczeniu granicy Polsko-Czeskiej, przejazd realizowany na podstawie ważnego dowodu osobistego)
- Na terenie Polski szybki przejazd bez przesiadek na trasie Katowice- Tychy- Pszczyna- Czechowice Dziedzice- Bielsko Biała- granica
- Wszystkie miasta wyjazdowe są potwierdzone do realizacji.
- Godziny przyjazdu do hotelu jak i godziny wyjazdu w drogę powrotną są każdorazowo potwierdzane przez pilota bądź rezydenta Rego-Bis.
1. Prosimy Klientów o zapoznanie się z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rodzaj rozkładu jazdy.
2. Dopłata za połączenia antenowe zawiera przejazd w dwie strony.
3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu może przewieźć 1 szt. bagażu o wadze do 20kg, bagaż podręczny o wadze do 5kg.
4. Prosimy o przybycie Klientów na miejsce zbiórki na 15 min. przed planowaną godziną odjazdu.
5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym, pociągiem.
6. Na trasie dojazdowej dopuszcza się możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa się autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
8. Miejsca w autokarze docelowym są numerowane i przydzielane przez centralę Rego-bis przed wyjazdem.
9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,5 godziny w miejscach do tego przystosowanych.
10. Dziecko, które nie podróżuje z obojgiem prawnych opiekunów musi posiadać upoważnienie podpisane przez nieobecnego opiekuna (dziadkowie muszą mieć przy sobie upoważnienie od obojga rodziców).

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.
Informacja dla podróżujących do Chorwacji z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie Chorwacji, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

Dubrownik

Spotkanie przed hotelem.
 
Program wycieczki:
 
1. Przejazd do Dubrownika
2. Zwiedzanie miasta: mury obronne, Studnia Onofria, Kościół i Klasztor Franciszkanów z jedną z najstarszych aptek w Europie działającą do dziś, Katedra Dubrovnicka, Kościół Św. Błażeja, Kościół Zbawiciela, Pałac Sponza, Pałac Rektorów, Dzwonnica Miejska oraz Stradum
3. Zwiedzanie Starego Portu
4. Powrót do hotelu.
 
Dubrownik - "Perła Adriatyku" - jedno z najpiękniejszych miast w Europie, zachwyca niepowtarzalną atmosferą. Wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Doskonale zachowane Mury Obronne udostępnione są dla zwiedzających, a wewnątrz między innymi: Studnia Onofria, Kościół i Klasztor Franciszkanów z jedną z najstarszych aptek w Europie działającą do dziś, Katedra Dubrovnicka, Kościół Św. Błażeja, Kościół Zbawiciela, Pałac Sponza, Pałac Rektorów, Dzwonnica Miejska oraz Stradum - główny deptak Dubrownika. Będzie również możliwość wycieczki do Starego Portu, gdzie mieściła się niegdyś potężna flota Republiki Dubrownickiej.
 
W cenie: 
- przejazd 
- polski pilot
- przewodnik w Dubrowniku
 
Cena orientacyjna: 40 € 
 

Fish Picnic

Spotkanie przed hotelem.
 
Program wycieczki:
 
1. Przejazd.
2. Rejs statkiem na wyspę Hvar.
3. Wizyta w rybackiej wiosce Vrboska.
4. Rejs na wyspę Brać, do miejscowości Bol. Czas wolny przeznaczony na plażowanie.
5. Powrót do hotelu.
 
W planie wycieczki jest rejs stateczkiem wycieczkowym na wyspę Hvar. Tam zaplanowany jest spacer po starej, dalmatyńskiej wiosce rybackiej Vrboska. Kolejnym punktem wycieczki będzie przepłynięcie na wyspę Brać do miejscowości Bol, gdzie atrakcją jest plaża "Złoty Róg" (Zlatni Rat). Fenomenem Złotego Rogu jest to, że cypel, na którym znajduje się plaża, zmienia swoje położenie w zależności od prądów morskich i kierunku wiatru. Podczas rejsu na statku serwowana jest ryba z grilla oraz rakija i wino.
 
W cenie:
- przejazd 
- rejs stateczkiem 
- poczęstunek m.in. grillowanie, sałaty, owoce, wino
 
Cena orientacyjna: 28 € 
 

Medjugorie oraz Mostar

Spotkanie przed hotelem.
 
Program wycieczki:
 
1. Przejazd do Medjugorie.
2. Wejście na Górę Objawień, wizyta w kościele św. Jakuba.
3. Wizyta w Mostarze.
4. Powrót do hotelu.
 
Medjugorie jest jednym z najliczniej odwiedzanych miejsc pielgrzymkowych w Europie. W 1981 roku w miejscu zwanym Brdo Ukazanja - Góra Objawień, miały miejsce objawienia Matki Boskiej, które trwają do dziś. Podczas wizyty wejście na Górę Objawień - indywidualna modlitwa, wizyta w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Jakuba, spacer po centrum miasteczka. Wizyta w Mostarze - mieście z czasów osmańskich, położonym na rzece Neretwa. Mostar posiada dużą liczbę meczetów oraz uroczy bazar turecki z przepięknym Starym Mostem, który jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
 
W cenie:
- przejazd
- opieka polskiego pilota
- lokalny przewodnik
 
Cena orientacyjna: 40 € 
 

Sibenik - Park Narodowy Krka

Spotkanie przed hotelem.
 
Program wycieczki:
 
1. Przejazd do Sibeniku.
2. Spacer po sibenickiej starówce.
3. Wizyta w Katedrze.
4. Przejazd do Parku Narodowego Krka, możliwość kąpieli w rzece.
 
Wizyta w najstarszym mieście słowiańskim, spacer wąskimi uliczkami starówki i wizyta w jednej z najpiękniejszych Katedr. W Parku Narodowym Krka utworzonym na rzece o tej samej nazwie, możliwość podziwiania dziewiczej przyrody (bogactwo fauny i flory). Istnieje możliwość kąpieli.
 
W cenie: 
- przejazd
- polski pilot
- lokalny przewodnik
- wejście do Parku Narodowego Krka
 
Cena orientacyjna: 50 € 
 

Split oraz Trogir

Spotkanie przed hotelem.
 
Program wycieczki:
 
1. Przejazd do Splitu
2. Spacer promenadą i Wzgórzem Marjan
3. Przejazd do Trogiru
4. Zwiedzanie Placu Centralnego, budynku Ratusza i Katedry.
5. Powrót autokarem do hotelu.
 
Wspaniale zachowana architektura z czasów rzymskich to największy atut Splitu. Panujący w latach 284- 305 Cesarz Dioklecjan oczarowany urokiem tego miejsca postanowił właśnie tutaj wybudować sobie pałac. Dziś mury Pałacu zaadaptowano na lokale mieszkalne i różnego rodzaju pomieszczenia biurowe. W ich obrębie natomiast zachował się Perystyl, Katedra Św. Dujmy, Baptysterium, Stary Ratusz. Podczas wycieczki spacer wspaniałą promenadą i Wzgórzem Marjan. Trogir to miasto założone w III w p.n.e przez kolonistów greckich z Wyspy Vis. Za czasów rzymskich Trogir był ważnym portem handlowym. Znajduje się tutaj piękny Plac Centralny z budynkiem Ratusza oraz Katedrę.
 
W cenie: 
- przejazd
- opieka polskiego pilota
- lokalny przewodnik
- wejście do Katedry w Trogirze
 
Cena orientacyjna: 40 € 
 

Podgora

To malownicza miejscowość na Riwierze Makarskiej, znajdującą się około 9 km od miejscowości Makarska. Miasteczko "pod górą” nazwę swoją zawdzięcza malowniczemu położeniu u stóp masywu Biokovo. W starej części miasta zachowały się wieże obronne strzegące niegdyś miasto przed Turkami. Ciekawostką wartą obejrzenia jest pomnik założenia jugosłowiańskiej marynarki wojennej mający kształt skrzydła mewy. Krystaliczne morze, bliskość gór oraz tętniąca życiem promenada wzdłuż której zlokalizowane są liczne kafejki, tawerny i restauracje składają się na niepowtarzalną atmosferę tego wakacyjnego kurortu. Ponadto miasteczko posiada bogatą ofertę aktywnego wypoczynku skierowaną dla miłośników sportów wodnych oraz różnorodne propozycje wycieczek fakultatywnych dla gości, którzy stąd chcą zwiedzić Dubrownik, Medjugorie, Mostar, wyspy Korčula czy Hvar.                                                                                         

 

Igrane


To urokliwa miejscowość Riwiery Makarskiej. Nad miasteczkiem wznosi się dzwonnica kościoła Gospy od Rużarija, która czuwa nad jej mieszkańcami. Riwiera Makarska to najbardziej znany region turystyczny, który rokrocznie przyciąga rzesze turystów. To miejsce gdzie góry stykają się z turkusową tonią Morza Adriatyckiego, a słońce zachodzi za wzniesieniami wyspy Brač.

 

5 powodów, dla których warto odwiedzić Chorwację

1.    Słoneczne lato jest niemalże gwarantowane! Chorwacja jest jednym z najbardziej słonecznych miejsc w Europie. Odwiedzający mogą spodziewać się 12 godzin słonecznych dziennie w maju i czerwcu, średnio 13 godzin w lipcu i sierpniu. To więcej niż Prowansja (8 w maju, 10 w czerwcu i sierpniu, 11 w lipcu) lub Korfu (10 w maju, 12 w czerwcu, 13 w lipcu i 11 w sierpniu). Bez względu na to, kiedy zdecydujecie się z nami pojechać — słońce zawsze będzie z Wami!


2.    Miasto i wieś w bliskim sąsiedztwie: niezwykle łatwo jest cieszyć się zarówno atrakcjami miasta, jak i krajobrazami i to tego samego dnia! Miasta, nawet te główne i najbardziej znane, takie jak Split czy Dubrownik, są stosunkowo niewielkie. Można zwiedzić zabytkowe stare miasto rano, a następnie udać się do pobliskiej wioski, gdzie można napawać się przepięknym krajobrazem, pójść na spacer lub wybrać na przejażdżkę rowerem (albo najzwyczajniej w świecie położyć się na plaży) po południu. Podobnie dzień spędzony na chodzeniu lub jeździe na rowerze może być uzupełniony wieczorem w mieście.


3.    Tak dużo historii! Chorwacja ma wiele do zaoferowania, nie tylko miłośnikom — zarówno tej jakże odległej historii sprzed kilku stuleci, ale także związanej z nowszymi wydarzeniami. Opowiadanie o niej nie zawsze jest łatwe, ale Chorwaci z lubością oferują każdemu zainteresowanemu bardzo obrazowe streszczenia. Uznają niemalże za obowiązek każdego odwiedzającego spacer licznymi ulicami "starego miasta", pełnymi rzymskiej i weneckiej architektury, zwiedzanie muzeów i odkrywanie zabytkowych budynków i pomników, śledzenie fascynujących dalmatyńskich opowieści o królestwach, związkach, republikach, wojnach, polityce, niepokojach społecznych i współczesnej niepodległości.


4.    Plaże i zachody słońca, które odbierają mowę! Chorwackie wybrzeże jest absolutnie zdumiewające. Nie brakuje tu plaż, które zapierają dech w piersiach. Woda jest krystalicznie czysta i turkusowo niebieska. Chorwacja to także tysiące wysp i wysepek. Jeśli do tego dodamy jeszcze zachodzące słońce — scenariusz na wymarzony romantyczny wieczór jest prawie gotowy!


5.    Nocne życie, które oferuje zarówno szalone imprezy, ciekawe koncerty muzyki folkowej i klasycznej, jak i spokojne wieczory przy lampce wina. Jeśli lubisz imprezować do białego rana — Chorwacja na pewno Cię nie rozczaruje! Split i miasto Hvar to miejsca, w których znajdziesz wiele barów, restauracji i klubów, które oferują zarówno głośne i żywiołowe zabawy, jak i spokojniejsze wieczory z muzyką w tle idealne na romantyczne spotkania!

 

 


Miesiąc styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Temp.powietrza 7 8 12 17 22 25 28 27 23 18 12 14
Temp. wody 13 12 12 13 17 20 23 23 22 19 17 8

Dodaj swoją opinię o Ivan Apartamenty

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę