Lubiane przez osoby: 25
Aktualnie oglądane przez: 3
Ostatni zakup: 2 dni temu

Czarnogorskie Piekno - Villa Primafila

Sprawdź termin

KATEGORIA

***+

REGION

ULCINJ/CZARNOGÓRA

DLACZEGO WARTO ?

- Impreza łączona czyli przelot samolotem z Katowic do Tivatu, powrót autokarem połączony ze zwiedzaniem Kotoru !
- Dwie wycieczki w cenie - klimatyczne miasto BAR oraz wyjazd do Albanii - SZKODRA i KRUJA
- Wieczorek Bałkański GRATIS
- basen wewnętrzny, zewnętrzny oraz BEZPŁATNE jacuzzi !
- Pokój z klimatyzacją, aneksem kuchennym, lodówką oraz balkonem !
- transfer na plażę Miami Beach w cenie leżaków
- spokojna część miasta Ulcinj

ZWIEDZANIE I WYPOCZYNEK

- Dzień 1 (29.09.2019) - Przelot samolotem czarterowym Katowice - Tivat (transfer z lotniska w Tivacie - Villa Primafila w cenie !)
- Dzień 2,3,4 (30.09-02.10.2019)- Wypoczynek w Villi Primafila
- Dzień 5 (03.10.2019) - Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę do Albanii. Przejazd do Kruji - miasta położonego wysoko w górach miasta, które zachwyca starożytną zabudową. W drodze powrotnej przystanek w miejscowości Szkodra, jednym z najstarszych miast Albanii. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
- Dzień 6 (04.10.2019) - Wypoczynek/plażowanie w Villi Primafila + po południu przejazd do klimatycznej miejscowości BAR. Powrót do hotelu na kolację.
- Dzień 7 (05.10.2019) - Wypoczynek w Villi Primafila oraz WIECZOREK CZARNOGÓRSKI
- Dzień 8 (06.10.2019) - Około godziny 09.00 wykwaterowanie i przejazd tranzytowy komfortowym autokarem do Polski z postojem w Kotorze - jednym z najpiękniejszych miast Zatoki Kotorskiej.
- Dzień 9 (07.10.2019) - Przyjazd do Polski w godzinach około południowych
Uwaga! Program jest ramowy i może ulec zmianie.

UPOLUJ SWOJĄ ZNIŻKĘ NA 2019!

- Gwarancja Niezmienności Ceny za jedyne 39zł/osoba.
- Rabaty dla stałych klientów 2,5% - zapytaj o rabat Sprzedawcę.
- NOWOŚĆ - RAZEM RAŹNIEJ - Specjalne oferty dla Grup powyżej 20 osób

PODRÓŻ TAM DZIEŃ 1

- Bezpośredni przelot Katowice - Tivat
- Transfer z lotniska w Tivacie do hotelu
- Limit bagażowy 19 kg osoba (bagaż rejestrowany) i 5 kg osoba (bagaż podręczny)
- Przelot realizowany na podstawienie ważnego dowodu osobistego min 3 miesiące od daty powrotu
- Lot poza strefę Unii Europejskiej - ceny w strefie wolnocłowej na alkohol wysokoprocentowy niższe nawet o 60% !

PODRÓŻ POWRÓT DZIEŃ 8 I 9

- Przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, WC, DVD
- Przejazd na podstawie ważnego dowodu osobistego
- Planowana przerwa obiadowa około 40 min, możliwość zakupienia posiłku ok. 8 €

POŁOŻENIE

- ok. 1,5 km od szerokiej, piaszczystej plaży - Velika Plaża
- w pobliżu obiektu całodobowy sklep - Kalaba
- ok. 700 m od obiektu większy market Solaris czynny 06.00-24.00.
- do centrum starego miasta Ulcinj można dojechać taksówką (ok. 3-4 €)
- ok. 6 km do najpopularniejszej plaży na wybrzeżu - Imperial, oznaczonej błękitną flagą; dowóz busem hotelowym 1-2 razy dziennie (w zależności od zainteresowania)
- w mieście oprócz uroków zabytkowej dzielnicy znajdziemy liczne bary, restauracje, sklepy, kluby i dyskoteki

WYPOSAŻENIE

Kompleks Primafila składa się z 4 budynków położonych obok siebie. Goście Rego Bis są kwaterowani tylko w dwóch budynkach o najwyższym standardzie, obok basenu. Klienci korzystają z udogodnień całego kompleksu.
Bezpłatnie - recepcja, sejf na recepcji, restauracja główna z przestronnym tarasem, basen zewnętrzny z brodzikiem dla dzieci i tarasem słonecznym (leżaki i parasole przy basenie bezpłatne), jacuzzi, basen wewnętrzny, wi-fi w całym obiekcie, na piętrach w każdym budynku są dostępne wyposażone aneksy kuchenne (m.in. możliwość korzystania z czajnika) oraz deska do prasowania wraz z żelazkiem. Bezpłatny parking dla gości podróżujących z dojazdem własnym.
Dodatkowo płatne - leżaki i parasole na plaży (specjalna cena dla gości Kompleksu Primafilla 5€/dzień/komplet), sauna.

POKOJE

Zakwaterowanie - 14.00
Wykwaterowanie - 10.00
Przestronne pokoje 2 - osobowe z możliwością 1 lub 2 dostawek. Pokoje z łóżkami małżeńskimi (możliwość 1 dostawki w formie łóżka pojedynczego lub 2 dostawek w formie sofy) z balkonami i łazienkami z prysznicami - na wyposażeniu suszarka do włosów. W pokojach znajdują się - TV Sat, klimatyzacja (indywidualnie sterowana, bezpłatna) oraz mała lodówka. Wymiana ręczników co 5 dni.

WYŻYWIENIE

HB - śniadania w formie bufetu (07.30 - 11.00) i obiadokolacje serwowane (17.30 - 22.00) - 3 dania do wyboru z menu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne (poza wodą). Raz na pobyt wieczorek bałkański GRATIS.

PLAŻA

Piaszczysta Velika Plaza, oddalona jest od hotelu ok. 1500 metrów. Do jej najpiękniejszego odcinka oznaczonego błękitną flagą jest ok. 6 km organizowane są codziennie transfery (w szczycie sezonu lub przy dużym zainteresowaniu - dwa razy dziennie) - przy zakupie leżaków na plaży, transfer GRATIS. Leżaki i parasole dodatkowo płatne 5 € (komplet 2 leżaki + parasol). Istnieje możliwość bezpłatnego powrotu tym samym środkiem transportu do obiektu w ciągu jednego dnia - warunkiem jest zachowanie biletu.

KRAJ - CZARNOGÓRA

Czarnogóra to kraj, który zachwyca połączeniem wysokich gór i błękitu Adriatyku. Wzdłuż niezwykłego wybrzeża czarnogórskiego (na długości aż 294 kilometrów) ciągną się przepiękne plaże piaszczyste i kamieniste, urokliwe zatoczki i malownicze klify. To właśnie tutaj znajduje się również jedyny fiord na południu Europy - jest on położony w Zatoce Kotorskiej. Czarnogóra zachęca Turystów do odwiedzin oferując w zamian doskonałe warunki do pływania, nurkowania, żeglowania i uprawiania innych sportów- nie tylko wodnych. Wśród szczególnie polecanych miejsc w Czarnogórze znajduje się starówka Budwy, 13-kilometrowa plaża w Ulcinjiu, Jezioro Szkoderskie, miasto Kotor i okalająca je Zatoka, flagowy półwysep Świętego Stefana, górskie szczyty Durmitoru i kaniony rzeki Tara.

ZWIEDZAMY SZKODRA + KRUJA

Kruja - miasto położone wysoko w górach miasta, które zachwyca starożytną zabudową. W programie - wizyta w zamku i zwiedzanie muzeum poświęconego Skanderbergowi, turecki bazar. Dla chętnych wizyta w Muzeum Etnograficznym. W drodze powrotnej przystanek w miejscowości Szkodra, jednym z najstarszych miast Albanii - zwiedzanie miasta, spacer na wzgórze Zamku Rozafa, z którego roztacza się przepiękny widok na jezioro Szkoderskie - największe i najbardziej malownicze jezioro na Bałkanach. Po drodze zobaczyć można również bunkry, które od wielu lat są atrakcją i wizytówką Albanii oraz (przede wszystkim) wspomnieniem reżimu Envera Hodży.

MIASTO BAR

Bar jest miastem w którym mieszają się wpływy rzymskie i osmańskie. W Starym Barze znajduje się także jedno z najlepiej zachowanych miast warownych - położone na wzgórzu, otoczone murami. Podziwiać można także turecki akwedukt oraz starą wieżę zegarową.

ZWIEDZAMY KOTOR

Zwiedzanie zacznie się od zachwycającego, przepięknie położonego w Zatoce Kotorskiej miasta - Kotoru. Ze względu na doskonale zachowaną, unikatową starówkę, Kotor został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasto otaczają czterokilometrowe mury obronne, które w nocy, ze względu na oświetlenie, przypominają głowę lwa. Najbardziej znane zabytki Kotoru to m.in. weneckie place i pałace, średniowieczna katedra i Muzeum Morskie. W czasie pobytu w Kotorze można wspiąć się na mury obronne, z których roztacza się fantastyczny widok na niemalże całą Zatokę Kotorską lub odpocząć w jednej z wielu stylowych kawiarni. Po południu dalszy przejazd w kierunku Polski.

UWAGA!

- Po przylocie do Czarnogóry należy OBOWIĄZKOWO opłacić 100 € czyli koszt hotelarsko-administracyjny będący CZĘŚCIĄ KALKULACJI OFERTY!
- Organizator informuje iż przedstawiony program jest ramowy i może ulec zmianie.

CENA OBEJMUJE

• Przelot samolotem Katowice - Tivat
• Opłaty lotniskowe
• Transfer lotnisko - hotel
• Przejazd autokarem (Czarnogóra-Polska) z klimatyzacją, barkiem, WC, DVD
• 7 noclegów w Villi Primafila ***+ - część kosztów zakwaterowania zawiera się w opłacie hotelarsko-administracyjnej płatnej w Euro w dniu przyjazdu
• Program zwiedzania - zwiedzanie miasta BAR, wyjazd do Albanii - KRUJA + SZKODRA oraz Zatoka Kotorska z najpiękniejszym miastem - KOTOR.
• Wieczorek Bałkański GRATIS
• Opiekę polskiego pilota na trasie przejazdu
• Opiekę rezydenta podczas pobytu
• Ubezpieczenie KL 30 000€, NNW 3 000€,bagaż 200€
• Podatek VAT

CENA NIE OBEJMUJE

• Opłat administracyjnych, hotelowych, biletów wstępu, lokalnych przewodników, taksy klimatycznej - cały pakiet obowiązkowo płatny 100 euro / os.
• Wycieczek fakultatywnych

WAŻNE

dot. przejazdu autokarem
Godziny w drogę powrotną są każdorazowo potwierdzane przez pilota bądź rezydenta Rego-Bis !
1. Prosimy Klientów o zapoznanie sie z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rodzaj rozkładu jazdy.
2. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu może przewieźć 1 szt. bagażu o wadze do 20kg, bagaż podręczny o wadze do 5kg.
3. Prosimy o przybycie Klientów na miejsce zbiórki na 10 min. przed planowaną godziną odjazdu.
4. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym, pociągiem.
5. Na trasie dojazdowej dopuszcza sie możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
6. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa sie autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
7. Miejsca w autokarze docelowym są numerowane i przydzielane przez pilota Rego-bis w momencie wejścia Klienta do autokaru głównego.
8. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,30 godz w miejscach do tego przystosowanych.

PODRÓŻ Z DZIEĆMI PONIŻEJ 18 LAT

W przypadku podróży z dzieckiem do 18 roku życia tylko z jednym z rodziców/opiekunów prawnych może być wymagana pisemna zgoda drugiego rodzica/opiekuna prawnego na przekroczenie granicy kraju (w formie notarialnej, przetłumaczona na j. angielski). Warunkiem zwolnienia z posiadania pisemnej zgody drugiego rodzica/opiekuna prawnego jest posiadanie wyłącznej władzy rodzicielskiej (wymagany jest prawomocny wyrok Sądu Rodzinnego, przetłumaczony na j. angielski) lub śmierć drugiego rodzica/opiekuna prawnego (wymagany jest akt zgonu w j. angielskim).

5 powodów, dla których warto odwiedzić Czarnogórę

1.    Absolutnie oszałamiający Park Narodowy Durmitor: jeśli jesteś poszukiwaczem cudów Matki Natury, to Durmitor jest wymarzonym miejscem dla Ciebie. Park jest domem bujnych lasów, nieskazitelnie czystych jeziora, szerokich wąwozów i wodospadów nie z tego świata! Kryje w sobie jedno z najbardziej spektakularnych jezior w kraju - Jezioro Czarne (Crno Jezero), o którym powiedzieć, że zapiera dech, to zdecydowanie za mało!


2.    Ach ta historia! Zapierające dech w piersiach piękno zabytków — Czarnogóra ma jedne z najbardziej fascynujących zabytków w Europie, które sięgają aż do XII wieku! Najbardziej kultową jest Wyspa Matki Boskiej na Skale, czyli bardzo kruchy kościół rzymskokatolicki, który stoi na szczycie wzgórza z widokiem na malowniczą Zatokę Kotorską.


3.    Kanion na rzece Tarze odbiera mowę! Jeden z najgłębszych kanionów w Europie, Kanion Rzeki Tary, ma niesamowitą głębokość aż 1300 m. Z góry wygląda to niesamowicie, ale najlepsze widoki znajdują się jednak wśród kołyszących wód- idealne miejsce na rafting! Nie jesteś fanem wody? Nic straconego. Wycieczka na szczyt góry Ćurevac, aby zobaczyć cudowną panoramę, wynagrodzi Ci cały trud!


4.    Tu chodzi o poezję, muzykę i taniec - idealne kombinacje. Od czasów paleolitu, poprzez renesans i po dzień dzisiejszy, mieszkańcy Czarnogóry wzbogacili miasta o tyle kultury, że będziesz oszołomiony. Kotor zajmuje czołowe miejsce na liście dziedzictwa kulturowego UNESCO, nie oznacza to jednak, że tylko tam się coś dzieje! Na uwagę zasługuje również Budva — wspaniałe średniowieczne miast otoczonego murami, znane z niesamowitego życia nocnego i sztuki. Kluby, bary, galerie i muzea — czegokolwiek byś nie szukał, Czarnogóra to ma!


5.    Ukryty klejnot. Wielu turystów nadal wybiera Europę Zachodnią, często zapominając o Wschodzie. Plusy? Mniej turystów i dużo więcej miejsca, aby oddychać i cieszyć się scenerią magicznych wysp Świętego Jerzego i Świętego Stefana.

Dodaj swoją opinię o Czarnogorskie Piekno - Villa Primafila

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę