Hotel: Chorwacka MajÓwka - Wypoczynek + Zwiedzanie

Oferta niedostępna

KATEGORIA

***

REGION

IGRANE/CHORWACJA

MAJÓWKA 2019

- Przejazd komfortowym Autokarem (WC, barek, DVD)
- Zakwaterowanie stacjonarne w turystycznej miejscowości Igrane
- Dwie Wycieczki w cenie - MOSTAR & MEDJUGORIE, DUBROVNIK oraz zwiedzanie SPLITU

UPOLUJ SWOJĄ ZNIŻKĘ NA 2019!

- Gwarancja Niezmienności Ceny za jedyne 19zł/osoba.
- Anulacja rezerwacji (Gwarancja Słonecznego Spokoju) za 129 zł do 21 dni przed wyjazdem - BEZ PODAWANIA PRZYCZYNY!
- Rabaty dla stałych klientów 2,5% - zapytaj o rabat Sprzedawcę.
- NOWOŚĆ - RAZEM RAŹNIEJ - Specjalne oferty dla Grup powyżej 20 osób

TRASA PRZEJAZDU

- Czechy - Austria - Słowenia - Chorwacja
- Przejazd na podstawie ważnego dowodu osobistego
- Planowana dłuższa przerwa obiadowa około 40 min, możliwość zakupienia posiłku ok. 6 €
- Potwierdzone wszystkie wyjazdy antenowe !

ATUTY

- pobyt stacjonarny (5 noclegów) w 1 obiekcie
- zakwaterowanie ok. 100 metrów od Morza
- zwiedzanie - Dubrovnik, Mostar + Medjugorie, Split,
- rekreacja - Wieczorek Dalmatyński (dot. oferty z wyżywieniem)

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU

- 27.04.2019 - Wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych, przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię.
- 28.04.2019 - Przyjazd do miejscowości Igrane, czas wolny, nocleg.
- 29.04.2019 - Wyjazd na wycieczkę do Dubrovnika, nie bez powodu nazwanego Perłą Adriatyku, jedno z najpiękniejszych miast w Europie. Dubrownik to miasto muzeów i festiwali, przyciąga turystów malowniczymi pejzażami, fantastyczną kuchnią. Otoczone kamiennymi murami obronnymi, które broniły go przez wieki. W 1979 roku wpisane zostało na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Krótki postój w miejscowości Neum, możliwość zakupów oraz wypicia porannej kawy w restauracji. Przyjazd do Dubrownika. Zwiedzanie miasta - najdłuższa i najszersza ulica miasta Stradun, Fontanna Onufrego, Kościół i Klasztor Franciszkanów, Dzwonnica Miejska, Pałac Sponza, Kościół Św. Błażeja - patrona miasta, Pałac Książęcy, Katedra Dubrownicka (za opłatą, w czasie wolnym, indywidualnie możliwe wejście do skarbca, w którym znajduje się ponad 150 relikwii świętych), Stary Port. Czas wolny - we własnym zakresie możliwe zwiedzanie muzeów, wyjazd kolejką na wzgórze nad miastem lub spacer murami obronnymi. Powrót w godzinach popołudniowych.
- 30.04.2019 - Dzień wolny przeznaczony na odpoczynek, świadczenia.
- 01.05.2019 - Wyjazd na wycieczkę Medjugorie - Mostar. W 1981 roku w Međugorje na wzgórzu zwanym dziś BRDO UKAZANJA - GÓRA OBJAWIEŃ, miały miejsce objawienia Matki Boskiej, które trwają do dziś. Međugorje - Sanktuarium Matki Boskiej Pokoju jest jednym z najliczniej odwiedzanych miejsc pielgrzymkowych w Europie. Mostar - miasto, którego symbolem jest kamienny Stary Most z XVI w. zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Poza okazałymi meczetami, warta uwagi jest Czarszija - starówka na prawym brzegu rzeki Neretwy. Znajduje się tu wiele domów z czasów tureckich, a także ruiny starego fortu. Na miejscowym tureckim bazarze (Kujundziluk) można zaopatrzyć się w lokalne pamiątki. Miasto zamieszkane jest przez ludność katolicką w nowej częsci miasta oraz muzułmańską w mostarskiej starówce. Stanowi barwną mozaikę narodów, kultur i religii. Powrót w godzinach popołudniowych.
- 02.05.2019 - Dzień wolny przeznaczony na odpoczynek, świadczenia - śniadanie i obiadokolacja, wieczorek dalmatyński (dot. oferty z wyżywieniem).
- 03.05.2019 - Wykwaterowanie z obiektu o godzinie 10:00, wyjazd na zwiedzanie Splitu - Stolicy Dalmacji rozsławionej przez cesarza rzymskiego Dioklecjana, który wybudował tu swoją recydencję nad samym Morzem. Split położony jest 60km na północ od Podgory. Dzięki rozbudowie portu, Split rozwinął się do rozmiarów drugiego po Zagrzebiu miasta w Chorwacji. To ważny węzeł komunikacyjny dla dalmatyńskich wysp i generalnie dla chorwackiego wybrzeża. Z tamtejszego terminala promowego odpływają statki do Rijeki, Dubrownika, na pobliskie wyspy - Brač, Hvar, Vis, Čiovo, Korčula, Lastovo, do Ankony, Pescary, Wenecji we Włoszech. Split leży na półwyspie, a oblewają go wody Adriatyku. Ze swoimi ponad dwustu tysiącami mieszkańców rządzi w historycznej krainie Dalmacji. To olbrzymia jak na standardy chorwackie aglomeracja żyje z przemysłu stoczniowego, chemicznego, cementowego, drzewnego, spożywczego - rybnego, piwowarskiego, winiarskiego oraz z portu handlowego, rybackiego i pasażerskiego. Po zwiedzaiu Splitu przejazd w kierunku Polski.
- 04.05.2019 - Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

ZAKWATEROWANIE

Grupa podczas wyjazdu "chorwacja majówka" będzie zakwaterowana w Pensjonacie Mihajlevic o standardzie *** oraz Villi Prug - wszystkie 5 noclegów.

POŁOŻENIE

Pensjonat Mihajlevic znajduje się w samym centrum miejscowości Igrane w odległości ok. 100 metrów od plaży. W centrum Igrane znajdują się sklepy spożywcze, sklepy z pamiątkami i nadmorska promenada. Lokalizacja obiektu umożliwia aktywne spędzenie wolnego czasu poprzez spacery i uprawianie sportów wodnych. Około 450 metrów od obiektu znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dojechać bezpośrednio do innych miejscowości Riwiery Makarskiej .

POKOJE

Obiekt Mihajlevic posiada 2-, 3- oraz 4- osobowe pokoje i apartamenty z łazienką urządzone standardowo, wiekszość wyposażonych w mini aneks kuchenny i balkon. Pokoje posiadają rownież bezpłatną klimatyzację. Aneks kuchenny wyposażony w zlewozmywak, lodówkę, kuchenkę elektryczną, sztućce i naczynia. Bezpłatny dostep do Wi-Fi na poziomie recepcji. Zakwaterowanie od godz. 14.00 w dniu przyjazdu, wykwaterowanie do godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
Obiekt Prug posiada 2-, 3- osobowe Apartamenty z łazienką urządzone standardowo, wyposażonych w mini aneks kuchenny i balkon. Aneks kuchenny wyposażony w zlewozmywak, lodówkę, kuchenkę elektryczną, sztućce i naczynia. Bezpłatny internet Wi-Fi w pokojach.

WYŻYWIENIE

Bez wyżywienia lub HB śniadanie - bufet, obiadokolacje - bufet. Napoje do kolacji dodatkowo płatne.

SPORT I ZABAWA

W promieniu ok. 200 m od obiektu znajdują sie bary plażowe, kafeterie, restauracje. Wiele terenów spacerowych wzdłuż plaży.

PLAŻA

Drobnożwirkowa z łagodnym zejściem do Morza, oddalona ok. 100 metrów od obiektu.

CHORWACJA

Chorwacja jest perłą turystyczną Adriatyku, a jej zróżnicowanie terenowe i kulturowe rokrocznie przyciąga rzesze turystów ze wszystkich stron świata. Bajkowe połączenie morza i gór, słoneczna pogoda, wyśmienita kuchnia dalmacka i gościnność mieszkańców sprawiają, że wybór wakacji w Chorwacji jest zawsze strzałem w dziesiątkę. Najbardziej atrakcyjny dla odwiedzających jest region Dalmacji, który poza plażami i krystaliczną wodą przyciąga bogactwem zabytkowych miast mających swe korzenie jeszcze w starożytności (wśród nich prym wiedzie Split z Pałacem Dioklecjana).Typowa śródziemnomorska architektura miasteczek z bogactwem małych, wąskich uliczek sprawia, że już sam spacer po dalmackich miejscowościach wprawia w zachwyt.

RIWIERA MAKARSKA - IGRANE

Zakwaterowanie grupy w miejscowości Igrane. Igrane to mała, kameralna miejscowość na niewielkim półwyspie, początkami swego istnienia sięga starożytności. Z dawnych czasów zachowały się ruiny murów obronnych, letni pałac położony nieco powyżej miejscowości, w gaju oliwnym oraz kościółek Sv. Mihovil. Typowo dalmatyńska zabudowa oddaje charakter całego regionu. Warto wybrać się w rejs na pobliską wyspę Hvar i odwiedzić położone wyżej malownicze wioseczki.

CENA ZAWIERA

• Przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, WC, DVD
• 5 noclegów w pensjonacie Mihaljevic (wyżywienie HB) lub Villi Prug (bez wyżywienia)
• Wyżywienie według zakupionej oferty
• Zwiedzanie - Dubrovnik, Mostar - Medjugorie, Split
• Wieczorek dalmatyński dot. oferty z wyżywieniem
• Opiekę polskiego pilota podczas trasy przejazdu
• Opiekę rezydenta podczas pobytu
• Opłatę na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji
• Ubezpieczenie KL 20.000€, NNW - 2.000€, bagaz- 200€ (obejmuje choróby przewlekłe)
• podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA

• napoi do obiadokolacji,
• taksy klimatycznej, opłat za lokalnych przewodników, parkingów, biletów wstępu - obowiązkowo płatne u pilota 65E/os.
• połączen antenowych

WAŻNE

Więcej informacji o tym Etapie Promocji znajdziesz w regulaminie na stronie Organizatora
dot. przejazdu autokarem
1. Prosimy Klientów o zapoznanie się z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rodzaj rozkładu jazdy (podane godziny wyjazdów są orientacyjne i mogą ulec zmianie).
2. Dopłata zawiera przejazd w dwie strony.
3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu może przewieść 1 szt. bagażu o wadze do 20kg, bagaż podręczny o wadze do 5kg.
4. Prosimy o przybycie Klientów na miejsce zbiórki na 10 min. przed planowaną godziną odjazdu.
5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym, pociągiem.
6. Na trasie dojazdowej dopuszcza się możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa się autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
8. Miejsca w autokarze docelowym są numerowane i przydzielane przez pilota Rego-bis w momencie wejścia Klienta do autokaru głównego.
9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,30 godz w miejscach do tego przystosowanych.
10. Rego-bis zastrzega sobie prawo odwołania przejazdów na trasach dojazdowych z poszczególnych miast najpóźniej na 2 dni przed rozpoczeciem imprezy (wymagana ilość osób - 8 na każdej trasie).
Prawa autorskie - Rego Bis

Barbara 08.10.2018
Kolejny wyjazd z biurem Rego Bis dobiegł końca. W tym roku wybraliśmy wrześniowy pobyt w Chorwacji w miejscowości Igrane. I był to znowu wybór doskonały. Chorwacja z przytupem, to było to! Te 25 lat obecności biura w branży turystycznej odczuwa się pozytywnie na każdym kroku. Począwszy od wygodnego przejazdu z Wrocławia, poprzez perfekcyjnie przeprowadzone rozlokowanie turystów w autokarach na "dość wymagającym" dworcu w Katowicach, przyjazne przystanki podczas podróży (bezpłatne toalety, legendarna już Rohlenka), przekazywane informacje turystyczno-krajoznawcze, raczenie nas kawą, herbatą i nie tylko, projekcję filmów... Słowem, przejazd był już po prostu częścią wyprawy. Jeśli zaś chodzi o miejscowość Igrane to jest po prostu Riwiera Makarska w pigułce! Tu jest wszystko, o czym myśli się planując wypoczynek w Chorwacji. Małe, kameralne miasteczko, położone tuż u podnóża pasma górskiego Biokovo, które majestatycznie wznosi się "za plecami". Miasteczko nad małą zatoką z 3 plażami i obłędnie niebieską, krystaliczną wodą! Ma swój nadmorski bulwar, restauracyjki, bary. Tu nigdy nie będzie tłoku, hałasu samochodów. Wszędzie jest blisko i... wszędzie jest stromo! Ale to właśnie urok tego regionu. Kiedy wracam z piekarni położonej tuż nad brzegiem morza do apartamentu Prug z zadyszką, słyszę od gospodyni słowo: "polako"! No tak, jestem z Polski. No przecież cała grupa jest z Polski! Ale to nie o to chodzi! "Polako" czyli wolniej! Po prostu idę za szybko. Robię to źle. Tu wszystko się robi "polako". Tu smakuje się życie, te codzienne czynności również. Po chwili gospodyni częstuje nas winogronami, które rosną tutaj na tarasie i dają zbawienny cień. Dookoła zaś rozchodzi się obłędny zapach duszonej papryki i bakłażanów. Gotuje się ajvar... Taki jest fantastyczny urok mieszkania w apartamentach Prug, obok chorwackiej rodziny, wśród ich niekończących się rozmów i uczenia się nowych słów... Czym jeszcze zachwyciła nas Chorwacja podczas pobytu? No wszystkim! Split, Mostar, Dubrownik, dodatkowo Hvar, Brac, czyli wycieczki planowane i fakultatywne były perfekcyjne i zachwycające. Wyprawa na Sv. Jure w górach Biokovo, tak polecana przez rezydentkę p.Dorotę, dostarczyła mnóstwo emocji. Od zera do 1762 m npm. wąską, krętą drogą nad przepaścią to przeżycie niezapomniane! Tam w górach dopiero można zrozumieć ten kraj... Ale wróćmy do miasteczka, do cudowności tego miejsca. W Igrane każdy znajdzie plażę dla siebie! Wzdłuż bulwaru: z drobnym żwirkiem, prysznicami, wieczorem fantastycznie grającą kolorami. Na cyplu: z leżakami, parasolami i oczywiście błękitną wodą. I nasza ulubiona, oddalona od zabudowań o 5 minut drogi, ukryta za sosnami dalmatyńskimi: prawdziwie dzika plaża! Taka, jaką pamiętam, kiedy jako małe dziecko byłam na wakacjach z rodzicami... Woda kryształowa, błękitna, jak z obrazka. W wodzie ławice rybek, kraby, ośmiornica. Nad głową sosny, które dają cień na plaży i do tego pachną obłędnie. Dopiero zachód słońca wygania nas z niej... Dla mnie bajka! Taki Adriatyk chciałam właśnie zobaczyć i w takim miejscu wypocząć! Rego Bis, macie "nosa" do miejsc! W Igrane można zakosztować Chorwacji doskonale! Już myślę co dalej? Może Macedonia w przyszłym roku... Przesyłam 2 zdjęcia: naszej ulubionej, "dzikiej" plaży i miejskiej, która wieczorami bawiła kolorami. Pozdrawiam serdecznie,

Dodaj swoją opinię o Hotel: Chorwacka MajÓwka - Wypoczynek + Zwiedzanie

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę