Hotel: Chorwacja Z Przytupem Na Bis

Oferta niedostępna

KATEGORIA

***

REGION

Drvenik/CHORWACJA

WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE WRZESIEŃ 2019

- Przejazd komfortowym Autokarem
- WYPOCZYNEK - Pensjonat Martina *** HB (9 noclegów) pokoje z klimatyzacja w cenie !
- ZWIEDZANIE - Split, Dubrovnik, Mostar & Medjugorie, Jeziora Plitvickie

RIWIERA MAKARSKA - IGRANE

Zakwaterowanie grupy w miejscowości Drvenik. Górna Zatoka w miejscowości Drvenik to miejsce na idealny wypoczynek dla rodzin z dziećmi - bliskość plaży, a także barów i restauracji sprawia, że każdy znajdzie w tej okolicy coś dla siebie. Kompleks Martina znajduje się zaledwie 50 m od plaży i uliczki, którą można przejść do centrum Drvenika, Dolnej Zatoki, a także sąsiednich miast.

ATUTY

- pobyt stacjonarny (9 noclegów) w 1 pensjonacie
- zakwaterowanie ok. 50 metrów od morza + wyżywienie 2 x dziennie

UPOLUJ SWOJĄ ZNIŻKĘ NA 2019!

- Gwarancja Niezmienności Ceny za jedyne 39zł/osoba.
- Rabaty dla stałych klientów 2,5% - zapytaj o rabat Sprzedawcę.
- NOWOŚĆ - RAZEM RAŹNIEJ - Specjalne oferty dla Grup powyżej 20 osób

TRASA PRZEJAZDU

Katowice - Czechy - Austria - Słowenia - Chorwacja (przejazd realizowany na podstawie ważnego dowodu osobistego)

ZAKWATEROWANIE

Grupa podczas wyjazdu będzie zakwaterowana w Pensjonacie Martina o standardzie *** - wszystkie 9 noclegów.

POŁOŻENIE

- budynki znajdują się w części Drvenika zwanej Górną Zatoką
- około 50 metrów od plaży
- przy plaży znajdują się liczne sklepy, restauracje i kawiarnie oraz nadmorska uliczka łącząca Górną Zatokę z Dolną oraz centrum miasta.
- w odległości około 1,5 km od obiektu znajduje się mała przystań, z której codziennie odpływają statki na pobliską wyspę Hvar (i dalej na Korczulę).
- odległość ok 60 km od miejscowości Neum w Bośni

POKOJE

Kompleks Martina składa się z 3 budynków bezpośrednio ze sobą sąsiadujących (Martina, Kate, Amalija). Goście Rego-Bis będą kwaterowaniu w budynku Martina oraz Kate. Standardowo urządzone i wyposażone apartamenty mogą pomieścić 2,3 lub 4 osoby (apartament A50 - 4-5 osobowy jest dwupomieszczeniowy; 3 łóżka podstawowe i rozkładana kanapa). Wszystkie apartamenty posiadają wyposażone (małe) aneksy kuchenne, balkon lub taras, TV, klimatyzację, bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

WYŻYWIENIE

HB - śniadania i obiadokolacje podawane w restauracji (z dużym tarasem) budynku głównego.
Śniadania serwowane (08.00- 09.00), obiadokolacje - wybór z 2 dań (18.30- 20.00) - zupa, danie główne i deser. Napoje do obiadokolacji - bezpłatnie dostępna jest woda. Sprzedaż napojów do obiadokolacji nie jest prowadzona.

PLAŻA

Plaża z drobnym żwirkiem, z łagodnym zejściem do morza, oddalona ok. 50 metrów od obiektu. Wzdłuż plaży rozciąga się mała promenada z kafeteriami, beach barami, sklepikami. Serwis plażowy dodatkowo płatny.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU

- 13.09.2019 - Wyjazd Autokarem z Polski
- 14.09.2019 - Przyjazd do Chorwacji - w godzinach rannych zwiedzanie z przewodnikiem Splitu, po zwiedzaniu dalszy przejazd do Drveniku, zakwaterowanie w godzinach około popołudniowych, rozpoczęcie świadczeń hotelowych, nocleg.
- 15.09.2019 - Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
- 16.09.2019 - Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
- 17.09.2019 - Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
- 18.09.2019 - Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
- 19.09.2019 - Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
- 20.09.2019 - Wycieczka Dubrovnik, powrót do obiektu późnym popołudniem, nocleg.
- 21.09.2019 - Wycieczka wycieczka do MOSTARU & MEDZIUGORJE, powrót do obiektu późnym popołudniem, nocleg.
- 22.09.2019 - Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
- 23.09.2019 - Wyjazd z Chorwacji w drogę powrotną w godzinach rannych, zwiedzanie z przewodnikiem Parku Narodowego Jezior Plitvickich, pod wieczór, powrót do Polski.
- 24.09.2019 - Przyjazd do Polski w godzinach południowych.
Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie !

ZWIEDZAMY

SPLIT - Jest ekonomicznym, transportowym, kulturalnym, leczniczym i naukowym centrum Dalmacji z siedzibą regionu Split Dalmacja. Z prawie 200 000 obywatelami jest największym miastem w chorwackiej części wybrzeża Adriatyckiego.Split to drugie co do wielkości chorwackie miasto i równocześnie stolica Dalmacji, ważny ośrodek administracyjny, gospodarczy i komunikacyjny. Największą tutejszą atrakcją są pozostałości ­ gigantycznego pałacu ­ rzymskiego cesarza Dioklecjana.
MOSTAR - To miasto w Bośni i Hercegowinie położone nad rzeka Neretwa. Jego historia sięga średniowiecza, czego dowodem jest główny zabytek miasta, XVI-wieczny kamienny Stary Most, wybudowany w 1566. W wyniku wojny w byłej Jugosławii został zburzony przez Chorwatów w listopadzie 1993 roku. Ponownie odbudowany w lipcu 2004 roku. MEDJUGORJE to miejscowość w Bośni i Hercegowinie położona w południowej części Hercegowiny na południowy zachód od Mostaru. Znana głównie dzięki mającymi tutaj mieć miejsce od 1981 roku objawieniami Matki Bożej z Medjugorje, cały czas badanymi przez Kościół, do tej pory nie odrzuconymi ani nie potwierdzonymi. Ramowy program wycieczki- śniadanie, wyjazd w godzinach porannych, kontrola graniczna, zwiedzanie MOSTARU z przewodnikiem, przejazd do MEDJUGORJE, czas wolny, powrot do hotelu na kolacje.
DUBROWNIK - Nazywany PERŁĄ ADRIATYKU to mekka odwiedzających Chorwację turystów. DUBROWNIK - Łagodnym łukiem wcina się w morze, tworząc plamę czerwono-żółtych wież i dachów na tle błękitu Adriatyku. Miasto położone jest w malowniczej Dalmacji, w odleglym zakątku Chorwacji tuz przy granicy z Bośnią i Hercegowiną. Stara część miasta to wspaniałe kościoły, potężne mury obronne i bastiony, kręte uliczki i muzea w dawnych pałacach. Miasto może się poszczycić najstarszą w Europie apteką, gotyckimi klasztorami Franciszkanów i Dominikanów. Warto zwiedzić m.in. Stradun słynny deptak w Dubrowniku, który jest główną ulicą starego miasta. Ramowy program wycieczki- śniadanie, wyjazd w godzinach porannych, zwiedzanie DUBROWNIKA z przewodnikiem, czas wolny, powrót do hotelu na kolacje.
PARK NARODOWY PLITVICE - Został założony w roku 1949, od roku 1979 znajduje się na spisie światowego przyrodniczego dziedzictwa UNESCO. Tworzony jest systemem 16 jezior, na które składają się liczne wodospady i kaskady. Cały park zajmuje 295 km2. System jezior otaczają zalesione masywy Male Kapele i Pljeszivce. System jezior rozdzielona jest na górne piętro z 12 jeziorami i piętro dolne z 4 jeziorami) - zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem, dalszy przejazd w kierunku Polski.

CENA ZAWIERA

• przejazd autokarem (barek, klimatyzacja, DVD, WC)
• zakwaterowanie - 9 noclegów w Pensjonacie Martina
• wyżywienie HB- 2 posiłki dziennie
• ubezpieczenie KL 30 000 €, NNW 3 000 €, NNW obowiązuje na 24 godziny przed wyjazdem (od chwili wyjścia z domu) do 24 godzin po przyjeździe (powrotu do domu)
• opiekę polskiego pilota na trasie przejazdu
• wycieczka do DUBROWNIKA
• wycieczka do MOSTARU & MEDZIUGORJE
• zwiedzanie Splitu i Parku Narodowego Jezior Plitvickich
• opłatę na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji
• podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

• taksy klimatycznej, opłaty za przewodników lokalnych, parkingi, opłaty wjazdowe ok. 100 Euro/os. - obowiązkowo płatne w autokarze.

INFO DOTYCZĄCE PRZEJAZDU AUTOKAREM

Trasa - Polska - Czechy - Austria - Słowenia - Chorwacja ( Orientacyjny czas przejazdu ok. 17h po przekroczeniu granicy Polsko-Czeskiej, przejazd realizowany na podstawie ważnego dowodu osobistego)
- Na terenie Polski szybki przejazd bez przesiadek na trasie Katowice- Tychy- Pszczyna- Czechowice Dziedzice- Bielsko Biała- granica
- Wszystkie miasta wyjazdowe są potwierdzone do realizacji.
- Godziny przyjazdu do hotelu jak i godziny wyjazdu w drogę powrotną są każdorazowo potwierdzane przez pilota bądź rezydenta Rego-Bis.
1. Prosimy Klientów o zapoznanie się z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rodzaj rozkładu jazdy.
2. Dopłata za połączenia antenowe zawiera przejazd w dwie strony.
3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu może przewieźć 1 szt. bagażu o wadze do 20kg, bagaż podręczny o wadze do 5kg.
4. Prosimy o przybycie Klientów na miejsce zbiórki na 15 min. przed planowaną godziną odjazdu.
5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym, pociągiem.
6. Na trasie dojazdowej dopuszcza się możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa się autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
8. Miejsca w autokarze docelowym są numerowane i przydzielane przez centralę Rego-bis przed wyjazdem.
9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,5 godziny w miejscach do tego przystosowanych.
10. Dziecko, które nie podróżuje z obojgiem prawnych opiekunów musi posiadać upoważnienie podpisane przez nieobecnego opiekuna (dziadkowie muszą mieć przy sobie upoważnienie od obojga rodziców).

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.
Informacja dla podróżujących do Chorwacji z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie Chorwacji, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży.

Kinga 31.07.2019
Byliśmy rok temu, było wspaniale! Wycieczki super rozplanowane, był czas aby odpocząć i zwiedzać. Przewodnicy na wycieczkach fantastyczni. Byliśmy również na Fish Pikniku - można zaopatrzyć się w mnóstwo wyrobów z lawendy na wyspie Hvar. Całość oceniamy na 6+.

Dodaj swoją opinię o Hotel: Chorwacja Z Przytupem Na Bis

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę