Hotel: Chorwacja Z Przytupem

Oferta niedostępna

KATEGORIA

***

REGION

IGRANE/CHORWACJA

WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE WRZESIEŃ 2019

- Przejazd komfortowym Autokarem
- WYPOCZYNEK - Pensjonat Mihajlevic *** HB (9 noclegów) pokoje z klimatyzacja w cenie !
- ZWIEDZANIE - Split, Dubrovnik, Mostar & Medjugorie, Jeziora Plitvickie
- ZABAWA - Wieczorek Dalmatyński

RIWIERA MAKARSKA - IGRANE

Zakwaterowanie grupy w miejscowości Igrane. Igrane to mała, kameralna miejscowość na niewielkim półwyspie, początkami swego istnienia sięga starożytności. Z dawnych czasów zachowały się ruiny murów obronnych, letni pałac położony nieco powyżej miejscowości, w gaju oliwnym oraz kościółek Sv. Mihovil. Typowo dalmatyńska zabudowa oddaje charakter całego regionu. Warto wybrać się w rejs na pobliską wyspę Hvar i odwiedzić położone wyżej malownicze wioseczki.

ATUTY

- pobyt stacjonarny (9 noclegów) w 1 pensjonacie pokoje z widokiem na Morze
- zakwaterowanie ok. 100 metrów od Morza + wyżywienie 2 x dziennie

UPOLUJ SWOJĄ ZNIŻKĘ NA 2019!

- Gwarancja Niezmienności Ceny za jedyne 39zł/osoba.
- Rabaty dla stałych klientów 2,5% - zapytaj o rabat Sprzedawcę.
- NOWOŚĆ - RAZEM RAŹNIEJ - Specjalne oferty dla Grup powyżej 20 osób

TRASA PRZEJAZDU

Katowice - Czechy - Austria - Słowenia - Chorwacja (przejazd realizowany na podstawie ważnego dowodu osobistego)

ZAKWATEROWANIE

Grupa podczas wyjazdu "Chorwacja z Przytupem" będzie zakwaterowana w Pensjonacie Mihajlevic o standardzie *** - wszystkie 9 noclegów.

POŁOŻENIE

Pensjonat Mihajlevic znajduje się w samym centrum miejscowości Igrane w odległości ok. 100 metrów od plaży. W centrum Igrane znajdują się sklepy spożywcze, sklepy z pamiątkami i nadmorska promenada. Lokalizacja obiektu umożliwia aktywne spędzenie wolnego czasu poprzez spacery i uprawianie sportów wodnych. Około 450 metrów od obiektu znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dojechać bezpośrednio do innych miejscowości Riwiery Makarskiej.

POKOJE

Obiekt posiada 2-, 3- oraz 4- osobowe pokoje i apartamenty z łazienką urządzone standardowo, większość wyposażonych w mini aneks kuchenny i balkon. Pokoje posiadaja rownież bezpłatną klimatyzację, część z widokiem na Morze. Aneks kuchenny wyposażony w zlewozmywak, lodówkę, kuchenkę elektryczną, sztućce i naczynia. Bezpłatny dostep do Wi-Fi na poziomie recepcji. Zakwaterowanie od godz. 14.00 w dniu przyjazdu, wykwaterowanie do godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

WYŻYWIENIE

W restauracji pensjonatu, HB śniadanie - bufet, obiadokolacje - zupa, danie główne (wybor z karty spośród 3 różnych propozycji), sałatki, deser. Nieograniczona ilość wody do kolacji w cenie, pozostałe napoje dodatkowo płatne.

SPORT I ZABAWA

W promieniu ok. 200 m od obiektu znajdują sie bary plażowe, kafeterie, restauracje. Wiele terenów spacerowych wzdluż plaży.

PLAŻA

Drobnożwirkowa z łagodnym zejściem do Morza, oddalona ok. 100 metrów od obiektu.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU

- 13.09.2019 - Wyjazd Autokarem z Polski
- 14.09.2019 - Przyjazd do Chorwacji - w godzinach rannych zwiedzanie z przewodnikiem Splitu, po zwiedzaniu dalszy przejazd do Igrane, zakwaterowanie w godzinach około popołudniowych, rozpoczęcie świadczeń hotelowych, nocleg.
- 15.09.2019 - Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
- 16.09.2019 - Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
- 17.09.2019 - Dzień wolny, plażowanie, wieczorek dalmatyński, nocleg.
- 18.09.2019 - Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
- 19.09.2019 - Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
- 20.09.2019 - Wycieczka Dubrovnik, powrót do obiektu późnym popołudniem, nocleg.
- 21.09.2019 - Wycieczka wycieczka do MOSTARU & MEDZIUGORJE, powrót do obiektu późnym popołudniem, nocleg.
- 22.09.2019 - Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
- 23.09.2019 - Wyjazd z Chorwacji w drogę powrotną w godzinach rannych, zwiedzanie z przewodnikiem Parku Narodowego Jezior Plitvickich, pod wieczór, powrót do Polski.
- 24.09.2019 - Przyjazd do Polski w godzinach południowych.
Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie !

ZWIEDZAMY

SPLIT - Jest ekonomiczym, transportowym, kulturalnym, leczniczym i naukowym centrem Dalmacii z siedzibą regionu Split Dalmacja. Z prawie 200 000 obywatelami jest największym miastem w chorwackiej części wybrzeża Adriatyckiego.Split to drugie co do wielkości chorwackie miasto i równocześnie stolica Dalmacji, ważny ośrodek administracyjny, gospodarczy i komunikacyjny. Największą tutejszą atrakcją są pozostałości ­ gigantycznego pałacu ­ rzymskiego cesarza Dioklecjana.
MOSTAR - To miasto w Bośni i Hercegowinie położone nad rzeka Neretwa. Jego historia sięga średniowiecza, czego dowodem jest główny zabytek miasta, XVI-wieczny kamienny Stary Most, wybudowany w 1566. W wyniku wojny w byłej Jugosławii został zburzony przez Chorwatów w listopadzie 1993 roku. Ponownie odbudowany w lipcu 2004 roku. MEDJUGORJE to miejscowość w Bośni i Hercegowinie położona w południowej części Hercegowiny na południowy zachód od Mostaru. Znana głównie dzięki mającymi tutaj mieć miejsce od 1981 roku objawieniami Matki Bożej z Medjugorje, cały czas badanymi przez Kościół, do tej pory nie odrzuconymi ani nie potwierdzonymi. Ramowy program wycieczki- śniadanie, wyjazd w godzinach porannych, kontrola graniczna, zwiedzanie MOSTARU z przewodnikiem, przejazd do MEDJUGORJE, czas wolny, powrot do hotelu na kolacje.
DUBROWNIK - Nazywany PERŁĄ ADRIATYKU to mekka odwiedzających Chorwację turystów. DUBROWNIK - Łagodnym łukiem wcina się w morze, tworząc plamę czerwono-żółtych wież i dachów na tle błękitu Adriatyku. Miasto położone jest w malowniczej Dalmacji, w odleglym zakątku Chorwacji tuz przy granicy z Bośnią i Hercegowiną. Stara część miasta to wspaniałe kościoły, potężne mury obronne i bastiony, kręte uliczki i muzea w dawnych pałacach. Miasto może się poszczycić najstarszą w Europie apteką, gotyckimi klasztorami Franciszkanów i Dominikanów. Warto zwiedzić m.in. Stradun słynny deptak w Dubrowniku, który jest główną ulicą starego miasta. Ramowy program wycieczki- śniadanie, wyjazd w godzinach porannych, zwiedzanie DUBROWNIKA z przewodnikiem, czas wolny, powrót do hotelu na kolacje.
PARK NARODOWY PLITVICE - Został założony w roku 1949, od roku 1979 znajduje się na spisie światowego przyrodniczego dzidzictwa UNESCO. Tworzony jest systemem 16 jezior, na które składają się liczne wodospady i kaskady. Cały park zajmuje 295 km2. System jezior otaczają zaleśnione masywy Male Kapele i Pljeszivce. System jezior rozdzielona jest na górne piętro z 12 jeziorami i piętro dolne z 4 jeziorami) - zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem, dalszy przejazd w kierunku Polski.

CENA ZAWIERA

• przejazd autokarem (barek, klimatyzacja, DVD, WC)
• zakwaterowanie - 9 noclegów w Pensjonacie Mihajlevic
• wyżywienie HB- 2 posiłki dziennie
• ubezpieczenie KL 30 000 €, NNW 3 000 €, NNW obowiązuje na 24 godziny przed wyjazdem (od chwili wyjścia z domu) do 24 godzin po przyjeździe (powrotu do domu)
• opiekę polskiego pilota na trasie przejazdu
• WIECZOREK DALMATYŃSKI
• wycieczka do DUBROWNIKA
• wycieczka do MOSTARU & MEDZIUGORJE
• zwiedzanie Splitu i Parku Narodowego Jezior Plitvickich
• opłatę na fundusz gwarancyjny wegług rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji
• podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

• taksy klimatycznej, opłaty za przewodnikow lokalnych, parkingi, opłaty wjazdowe ok. 100 Euro/os. - obowiązkowo płątne w autokarze.

INFO DOTYCZĄCE PRZEJAZDU AUTOKAREM

Trasa - Polska - Czechy - Austria - Słowenia - Chorwacja ( Orientacyjny czas przejazdu ok. 17h po przekroczeniu granicy Polsko-Czeskiej, przejazd realizowany na podstawie ważnego dowodu osobistego)
- Na terenie Polski szybki przejazd bez przesiadek na trasie Katowice- Tychy- Pszczyna- Czechowice Dziedzice- Bielsko Biała- granica
- Wszystkie miasta wyjazdowe są potwierdzone do realizacji.
- Godziny przyjazdu do hotelu jak i godziny wyjazdu w drogę powrotną są każdorazowo potwierdzane przez pilota bądź rezydenta Rego-Bis.
1. Prosimy Klientów o zapoznanie się z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rodzaj rozkładu jazdy.
2. Dopłata za połączenia antenowe zawiera przejazd w dwie strony.
3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu może przewieźć 1 szt. bagażu o wadze do 20kg, bagaż podręczny o wadze do 5kg.
4. Prosimy o przybycie Klientów na miejsce zbiórki na 15 min. przed planowaną godziną odjazdu.
5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym, pociągiem.
6. Na trasie dojazdowej dopuszcza się możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa się autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
8. Miejsca w autokarze docelowym są numerowane i przydzielane przez centralę Rego-bis przed wyjazdem.
9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,5 godziny w miejscach do tego przystosowanych.
10. Dziecko, które nie podróżuje z obojgiem prawnych opiekunów musi posiadać upoważnienie podpisane przez nieobecnego opiekuna (dziadkowie muszą mieć przy sobie upoważnienie od obojga rodziców).

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.
Informacja dla podróżujących do Chorwacji z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie Chorwacji, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży.

Asia 26.06.2018
maj-czerwiec 2018 wycieczka do Chorwacji.... BAJKA !!!! pensjonat czysty, zadbany, nowe wyposażenie pokoi; jedzenie bardzo dobre i jak to mówią : można jeść do oporu (jedyne co przyprawia o ciśnienie to wynoszenie przez OBŻARTUCHÓW jedzenia ze stołówki ale to tylko Polacy potrafią :-(. Ale zostawmy zachowanie ludzi na boku: byliśmy pierwszy raz na takim wypadzie objazdowym ale naprawdę nam się podobało, plaże czyste, ceny przystępne a zwiedzanie bardzo, bardzo fascynujące. Pani rezydent w dechę kobitka. krótko mówiąc BYŁO MEGAAAAAA - JESZCZE TAM WRÓCIMY. POLECAM
Katarzyna 12.06.2018
Na przełomie maja i czerwca byliśmy na tej wycieczce. Uważam ja za udaną. Miejscowość Igrane bardzo przyjemna : dwie plaże z łagodnym zejściem do morza, promenada, kafejki... Słowa uznania dla właściciela pensjonatu. Pokoje po remoncie, nowe meble. A wyżywienie było smaczne i w dużej ilości. Spory wybór z wielu potraw. Wycieczki odbywały się zgodnie z programem i faktycznie było warto przyjechać na Makarska Riwiere. Organizacja i rezydent super. Polecam tą wycieczkę

Dodaj swoją opinię o Hotel: Chorwacja Z Przytupem

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę