Voucher

 

Voucher

Voucher to bon wystawiany w okolicznościach związanych z COVID- 19 przez Touroperatora
Rego Bis uprawniający do nabycia usług turystycznych w określonej voucherem kwocie (110% wartości wpłaconej kwoty), objęty ubezpieczeniem turystycznym oraz podlegający świadczeniom Funduszu Gwarancyjnego, wypłacającemu Klientom zwrot należności w przypadku upadku firmy turystycznej.

 

Ważność vouchera

Voucher posiada datę ważności rok od dnia rozpoczęcia pierwotnej imprezy. Nowa impreza musi zostać zarezerwowana w tym okresie.

 

Jak informować Rego Bis o decyzjach:

Decyzja pisemna w biurze Agenta lub listowna w biurze Organizatora. W sytuacji wyjątkowej-     stan epidemii- dopuszczamy przesłanie skanu mailowo.

 

Czy voucher musi być zrealizowany przez Osobę Zgłaszającą?

Voucher musi zostać zrealizowany przez osobę, która wykupiła pierwotną rezerwację- była Osobą Zgłaszającą- uczestnikami mogą być inne osoby.

 

Na co Klient może zamienić voucher?

Voucher będzie mógł być zrealizowany na każdą imprezę z oferty Rego-bis opartą o czarterowany środek transportu, która odbędzie się w sezonie lato 2021 (poza imprezami krajowymi- Polska), po zatwierdzeniu przez Biuro Obsługi Rego- bis. Wykluczenia dostępne są u konsultantów. Voucher może być zrealizowany wyłącznie w pierwotnym biurze zakupu lub jeśli jest to niemożliwe- tylko u Organizatora lub wskazanego Multiagenta. Nie może zostać wykorzystany na inne produkty np. parking, ubezpieczenie, dodatkowe usługi.

 

Jak zostanie przekazany Voucher

Elektroniczny przekazywany drogą mailową unikalny kod, który będzie przesłany w formie Voucheru ze wszystkimi danymi w formacie PDF

 

Czy nowa wycieczka może być tańsza?

Nie, voucher może zostać wykorzystany na imprezę, która ma cenę równą kwocie z voucheru lub wyższą- za odpowiednią dopłatą

  

     Czy Voucher jest ubezpieczony?

Tak, Voucher jest zabezpieczony przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz podlega Gwarancji Ubezpieczeniowej Touroperatora w AXA. W przypadku ogłoszenia niewypłacalności Klient otrzyma zwrot środków.

Zapisz się do newslettera

Katalog online

Zobacz najpiękniejsze destynacje, najlepsze hotele i całą ofertę Rego-Bis.

Bezpieczne płatności
Imoje
Visa Mastercard
Bon turystyczny
Firma wiarygodna finansowo