O nas

 

Od 26 lat organizujmy wakacyjne wyjazdy zagraniczne, a nabyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi o najwyższej jakości. Z pasją i zaangażowaniem realizujemy wciąż nowe pomysły – co roku wprowadzamy do naszej oferty kolejne, atrakcyjne kierunki. Przetarliśmy wiele szlaków – jako jedni z pierwszych jeździliśmy autokarami do orientalnej Turcji, pierwsi na polskim rynku oferowaliśmy loty czarterowe do fascynującej Tirany oraz wczasy pobytowe nad Jeziorem Ochrydzkim w nieodkrytej Macedonii.  To miłość do podróżowania pozwala nam tworzyć coraz to nowe programy, które cieszą się ogromnym powodzeniem zarówno wśród naszych stałych jak i nowych klientów. Stawiamy na wysoką jakość oferowanej przez nas usługi, dbamy o to, żeby każdy klient wrócił z organizowanego przez nas wyjazdu zadowolony, a w kolejnym roku wrócił do naszego biura po nową atrakcyjną ofertę.


 

 

 

Właściciel

Gabriela Mańka- Sokullu
Właściciel

Dział Sprzedaży

Estera Jankiewicz
Menedżer ds. Sprzedaży 32 776 05 01 estera@rego-bis.pl
Artur Zaganiacz
Doradca Klienta 32 776 05 03 artur@rego-bis.pl
Agata Kamińska
Doradca Klienta 32 776 05 07 agata@rego-bis.pl

Dział Produktu

Paulina Szymanek
Specjalista ds. Produktu paulina@rego-bis.pl
Estera Sobalkowska
Specjalista ds. Produktu 32 253 88 48 esteras@rego-bis.pl
Agnieszka Habryka
Specjalista ds. Produktu 32 253 88 48 produkt@rego-bis.pl
Dominka Bartnicka
Specjalista ds. Produktu 32 253 88 48 produkt@rego-bis.pl
Patrycja Nowara
Specialitsa ds. Produktu 32 253 88 48 patrycja@rego-bis.pl
Szymon Nogeć
Młodszy specjalista ds. Produktu 32 253 88 48 szymon@rego-bis.pl
Michał Polit
Młodszy specjalista ds. produktu 32 253 88 48 michalp@rego-bis.pl

Dział Księgowości

Dorota Dossmann
Menedżer ds. Księgowości 32 253 88 48 dorota@rego-bis.pl
Monika Pakura
Specjalista ds. Księgowości - Obsługa Agentów 32 776 05 31 monika@rego-bis.pl
Izabela Malowaniec
Młodszy specjalista ds. rozliczeń i windykacji 32 776 05 32 iza@rego-bis.pl

Dział PR i Marketing

Marcelina Trzewiczek
Menedżer ds. Jakości i PR 32 253 88 48 marcelina@rego-bis.pl
Maciej Sokalski
Koordynator ds. Sprzedaży - Obsługa Agentów 32 253 88 48 maciej@rego-bis.pl
Magdalena Konsek
Specjalista ds. Marketingu 32 253 88 48 magda@rego-bis.pl
Jakub Sokullu
Specjalista ds. IT 32 253 88 48 jakub@rego-bis.pl

Dział Prawny

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę