O nas

 

Jesteśmy firmą z tradycjami, która od 25 lat z pełnym entuzjazmem pracuje na zadowolenie swoich Klientów. Nasz zespół tworzony jest przez ludzi z ogromną pasją do podróżowania i wielkim doświadczeniem, nie ma wśród nas przypadkowych osób- każdy robi to, co potrafi najlepiej i cieszą nas wyniki, które osiągamy. Dążymy do tego, aby każdy Klient miał najlepszą opiekę od rozpoczęcia swojej podróży - aż do powrotu do kraju. Staramy się zapewnić najlepszą jakość naszej usługi od A do Z.


 

Każdego roku przecieramy nowe ścieżki w wakacyjnych trendach bałkańskich- pierwsze loty do Tirany, organizacja pierwszych wakacji nad Jeziorem Ochrydzkim to tylko niektóre z naszych trafnych decyzji. Z okazji 25lecia odświeżyliśmy swój wizerunek i przygotowaliśmy 25 niespodzianek dla naszych Klientów.

 


 

Z roku na rok staramy się udoskonalać nasze usługi tak, aby zapewnić jak najlepszy wypoczynek dostosowany do potrzeb wszystkich Klientów. Naszą misją jest indywidualne przygotowanie wczasów i wyjazdów objazdowych w taki sposób, aby każdy z urlopu przywoził najwspanialsze wspomnienia. Pragniemy udoskonalać swoje usługi i szczegółowo przygotowywać wakacje dla Klientów indywidualnych oraz dla grup zorganizowanych. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest pielęgnowanie doskonałych kontaktów z Klientami, Kontrahentami oraz utrzymywanie dobrych relacji wewnątrz zespołu. Naszym celem jest tworzenie niesamowitych wakacji, które będą dopracowane w każdym szczególe,a każdy Klient otrzyma najwyższą jakość usługi, będzie nas chętnie polecać swojej rodzinie i przyjaciołom.

 

 

 

Właściciel

Gabriela Mańka- Sokullu
Właściciel

Dział Produktu

Michał Frąckowiak
Menedżer ds. Produktu 32 253 88 48 michal@rego-bis.pl
Paulina Szymanek
Specjalista ds. Produktu 32 253 88 48 paulina@rego-bis.pl
Angelika Czech
Specjalista ds. Produktu - Obsługa Grup i Agentów 32 253 75 72 wew. 101 angelika@rego-bis.pl

Dział Księgowości

Dorota Dossmann
Menedżer ds. Księgowości 32 253 88 48 dorota@rego-bis.pl
Monika Pakura
Specjalista ds. Księgowości - Obsługa Agentów 32 253 75 72 wew. 102 monika@rego-bis.pl

Dział PR i Marketing

Marcelina Trzewiczek
Menedżer ds. Jakości i PR 32 253 88 48 marcelina@rego-bis.pl
Patrycja Nowara
Koordynator ds. Sprzedaży - Obsługa Grup 32 253 88 48 patrycja@rego-bis.pl
Maciej Sokalski
Koordynator ds. Sprzedaży - Obsługa Agentów 32 253 88 48 maciej@rego-bis.pl
Magdalena Konsek
Specjalista ds. Marketingu 32 253 88 48 magda@rego-bis.pl
Jakub Sokullu
Specjalista ds. IT 32 253 88 48 jakub@rego-bis.pl

Dział Sprzedaży

Estera Jankiewicz
Doradca Klienta 32 253 75 72 wew. 108 estera@rego-bis.pl
Martyna Stefańska
Doradca Klienta 32 253 75 72 wew. 105 martyna@rego-bis.pl
Małgorzata Kukla
Doradca Klienta 32 253 75 72 wew. 105 malgosia@rego-bis.pl

Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę